Už je doma:o)

Moderátoři: miooo, Moderátoři

LUKEC
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 srp 2008, 18:53

:)

Příspěvek od LUKEC »

jj dik moc jeste uvidim jak moc to bude slozity kdyz tak se na to vykaslu
Reklama
 

Black santa
*
Příspěvky: 13
Registrován: 12 zář 2008, 08:40

Re: :)

Příspěvek od Black santa »

LUKEC píše:jj dik moc jeste uvidim jak moc to bude slozity kdyz tak se na to vykaslu

Zvláštní,co jsem se na tohle téma tady všechno dočetl....Já koupil santu dovezeného z německa na mou zakázku.Včera jsem konečně dovyřizoval všechny doklady a už je přihlášeno v ČR.Teď koukám na malý techničák a přestože mříž v autě mám, stojí tam: OSOBNÍ AUTOMOBIL TERÉNNÍ.

Mimochodem,proč to vlastně chceš přehlásit?Plynou z toho pro tebe nějaké výhody?Za 1500,- by jsi k tomu asi měl mít vážný důvod... 8)
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Plyne z toho výhoda, že nemusíš v autě vozit mříž. Což se hodí zvláště při přepravě delších nákladů.

Osobně maximálně oceňuji otvírané okno na dveřích kufru, už jsem takhle převozil řadu 4m trámů, koberce apod. Vždy je sranda pozorovat prodejce ve skladu, když se mě ptá kde mám vozík nebo nosič na střechu. Pak otevřu zadní okno, vše šoupnu skrz až na palubku a je vystaráno. :lol:
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
LUKEC
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 srp 2008, 18:53

Re: :)

Příspěvek od LUKEC »

Black santa píše:
LUKEC píše:jj dik moc jeste uvidim jak moc to bude slozity kdyz tak se na to vykaslu

Zvláštní,co jsem se na tohle téma tady všechno dočetl....Já koupil santu dovezeného z německa na mou zakázku.Včera jsem konečně dovyřizoval všechny doklady a už je přihlášeno v ČR.Teď koukám na malý techničák a přestože mříž v autě mám, stojí tam: OSOBNÍ AUTOMOBIL TERÉNNÍ.

Mimochodem,proč to vlastně chceš přehlásit?Plynou z toho pro tebe nějaké výhody?Za 1500,- by jsi k tomu asi měl mít vážný důvod... 8)
Jde o to ze ta mriz je me tam k nicemu nejsem platcem DPH.A a bude to zavazet pri prevozu delsich veci.Nesmis to odmontovat to je ten problem.
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Jak psal taťka stačí to předělat z N1 na něco jiného a můžeš to sundat.:-)
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Ostatní“