Už je doma:o)

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Redvous
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 čer 2008, 12:52
Bydliště: Olomouc

Už je doma:o)

Příspěvek od Redvous »

Tak konečně už mám doma taky jednoho Santíka:o)

http://santa-fe.ic.cz/Galerie/PrvniDen/index.html
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI, 110kw, 2006
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Super, gratulace. To bude jeden z prvních kousků podle palubky. Má to rezervu pod autem nebo uvnitř kufru?
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

kolik to vyšlo s dovozem?
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Redvous
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 čer 2008, 12:52
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Redvous »

zdenek76 píše:Super, gratulace. To bude jeden z prvních kousků podle palubky. Má to rezervu pod autem nebo uvnitř kufru?
Má ji pod autem,chci ho dát na plyn tak s toroidní nádrží to asi bohužel nepůjde
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI, 110kw, 2006
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Super. Gratulace. Toroidka určo půjde. My taky měli rezervu pod autem a bez problému. Tak hodně šťastně najetých kilometrů.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Redvous
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 čer 2008, 12:52
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Redvous »

Ohledně toho plynu, jsem z Moravskoslezského kraje, přesněji z Opavy, nemáte někdo zkušenosti s nějakým servisem v okolí kde by mi dali SF na plyn?díky:o)
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI, 110kw, 2006
LUKEC
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 srp 2008, 18:53

:)

Příspěvek od LUKEC »

Ahoj vsichni tak mam doma santu je to parada rameno sem vymenil spojovacku taky jeste vycistit protoze to melo prase doktor kterej kouril jak debil a chlastal a pak urval spojovacku a zohnul rameno.Ale jinak krasavec. Musim jeste pockat na TP a bude to trvat tak mesic tak zatim ho budu davat dohromady to auto.
Black santa
*
Příspěvky: 13
Registrován: 12 zář 2008, 08:40

Re: Už je doma:o)

Příspěvek od Black santa »

Redvous píše:Tak konečně už mám doma taky jednoho Santíka:o)

http://santa-fe.ic.cz/Galerie/PrvniDen/index.html
Je moc pěkný.Hlavně ti závidím ty chrom rámy,nejvíc ty nášlapy :oops: to je fakt paráda.Dělící mříž mezi zavazadlovým prostorem a interiérem mám taky a je to perfektní věc (někdy vozím psa),hlavně jde velmi snadno zdemontovat :roll: Jen ty nálepky co máš v zadu,bych ihned sundal,ale to je věc vkusu.Jinak koukám,že máš stejně jako já rezavé brzdy,to je asi u santy slabá stránka.Už se ale chystám na to,že to očistím a nastříkám,zatím jsem se nerozhodl na jakou barvu,snad černou (auto je taky black).Jedno ale nechápu.Jakto,že nemám na střeše anténu,jako třeba ty a mnoho jiných.
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Anténu na střeše nemá ani jeden santa co máme my. Máme anténu integrovanou do jednoho bočního zadního okna.:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Redvous
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 čer 2008, 12:52
Bydliště: Olomouc

Re: Už je doma:o)

Příspěvek od Redvous »

Black santa píše:
Redvous píše:Tak konečně už mám doma taky jednoho Santíka:o)

http://santa-fe.ic.cz/Galerie/PrvniDen/index.html
Je moc pěkný.Hlavně ....
Zdravím, ty nálepky šly hodně rychlé dolů:o) taky se mi vůbec nelíbily. tu dělící mříž jsem si sundal, zatím psa nemám takže to není 2 krát praktické,ale třeba časem:o) Jinak brzy mám v plánu taky přebarvit ale když jsem zkoušel různé barvy podle fotek tak nejspíš vyhraje barva nejvíc podobná karoserii,nejdřív jsem uvažoval o nějaké výraznější ale nakonec vyhrála podobná karoserii. a ohledně té antény fkat nevím,tím že to nikdo nemá jak píše Rexcor. právě se mi zdálo divné že na takovém autě není automaticky vytažitelná ale musím to dělat ručně,když automatické ovládání antény má dneska každé starší auto.
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI, 110kw, 2006
LUKEC
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 srp 2008, 18:53

?

Příspěvek od LUKEC »

Chtel bych se zeptat kopil sem ho s prepazkou nevite jak to je kdyz ji chci pryc?
Black santa
*
Příspěvky: 13
Registrován: 12 zář 2008, 08:40

Re: ?

Příspěvek od Black santa »

LUKEC píše:Chtel bych se zeptat kopil sem ho s prepazkou nevite jak to je kdyz ji chci pryc?
Tak nevím jaký máš typ,ale u mého stačí jen vyšroubovat dvě plastové matice po stranách,které celou tu mríž vlastně jistí.Pak jde ta mříž lehce sundat.Zbývá už jen sundat dva háky po stranách,které zůstaly po demontáži mříže viset v místě,kde jsou uchyceny pásy zadních sedadel.Nic to není,zdemontovala by to i moje sedmiletá dcera :wink:
LUKEC
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 srp 2008, 18:53

Re: ?

Příspěvek od LUKEC »

Black santa píše:
LUKEC píše:Chtel bych se zeptat kopil sem ho s prepazkou nevite jak to je kdyz ji chci pryc?
Tak nevím jaký máš typ,ale u mého stačí jen vyšroubovat dvě plastové matice po stranách,které celou tu mríž vlastně jistí.Pak jde ta mříž lehce sundat.Zbývá už jen sundat dva háky po stranách,které zůstaly po demontáži mříže viset v místě,kde jsou uchyceny pásy zadních sedadel.Nic to není,zdemontovala by to i moje sedmiletá dcera :wink:
jde mi o to kdyz ji chci zrusit jak odhlasit.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

zavolej dovozci případně zkus na úřadě, s přestavbou z N1 na klasický osobák bývá problém, u některých aut to ani nejde, i když tuším, že starý Santík není ten případ a zpětná přestavba by měla jít. Nicméně u nového už to prý vrátit nejde, protože jsou tam zásahy na konstrukce vozu.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
clay
**
Příspěvky: 151
Registrován: 29 čer 2007, 22:03

Příspěvek od clay »

Ja si koupil Santu 2004 od 1. maj. s mrizi a nehlede na vyse popsane uz sonduju, jak ji co nejmin bolestne (tim myslim finance a pruda na uradech) sundat naveky, kdyz sam platce DPH nejsem a tudiz vyhodu mrize nepozivam...

Postup je takový :
na DI požádat o povolení přestavby zpět na osobní ( tedy možná na osobní terénní - nějaká speciální třída tuším )
pak na STK kde prověří, že jste vyndali mříž a držáky
potvrdí a pak zpět na DI, kde změnu zapíšou

prováděl jsem z M1 na osobní terénní - jde to zvládnout za jeden den.

náklady tuším cca 1500,-

U Santa Fe straší generace to jde, protože se neměnila konstrukce - tedy zůstal pětimístný,
U Tucsonu to bude horší - zůstane asi omezezení na čtyři místa
U Trajetu zůstává omezení na 5 míst ( místo osobní sedmimístné verze )



clay
Santa Fe 2,7i V6 + Santa Fe 2,4i - nyní LPG sekvence
(Toyota Carina E Combi; Ford Sierra 1,8 TDi ; Sonata 2,0 16v odpočívá v Hyundaiáckém ráji s 375 000 km
Škoda 125 L ; Škoda 120 GLS; Škoda 1100MB; Škoda 110L; Škoda Octavia Combi 1963)
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Ostatní“