Mini problem

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:Haha...teda promin asi tam maji dvoji metr...Je faktem,ze ja uz tam nejaky ten cas jezdim tak asi trosku ze znamosti...A stejne,k cemu chces pripojovat karu na VAG kdyz Ti vsechno slape jak ma?Jinak mam jeste znamyho v 357 Magnum,tak kdyby jsi potreboval sehnat neco levne tak dej vedet...Dam priklad-Valvoline 10W-40 5l 480,- kc,prevodovy olej 75w-90 2l 260,- kc,svicky Bosch (at dx78 nebo Super 4 ) 4ks 380,- kc,zapalovaci kabely komplet 700,- kc...atd...je to znamej takze mi to prodava bez DPH a da si na to minimalni marzi...A co se tyce oprav,ma zlaty rucicky a da se s nim dohodnout na pijemny cene...
nemohl bys mi splasit ty origo kable na scoupe? za kolik by to bylo? pac s nima mi to tahlo jako drak.. :twisted: no chtel jsem jim to tam hodit, jestli nemam nakou zavadu v pameti zavad nebo jestli je vsecko ok kdyz to nic moc nejede, proste - preventivne, za ty dve kila by to bylo vyborny :?
Reklama
 

Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

co myslis pojmem origo kable?NGK nedoporucuju,zrejme tam budu mit Starline,kamos je ma v Lantre taky a no problem.Starline je vlastni znacka u Kelly,to jen pro informaci...Jestli chces neco konkretne,tedy znacku,tak to napis.Zitra si tam jedu vyzvednout objednanej material tak se ti muzu poptat.
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:co myslis pojmem origo kable?NGK nedoporucuju,zrejme tam budu mit Starline,kamos je ma v Lantre taky a no problem.Starline je vlastni znacka u Kelly,to jen pro informaci...Jestli chces neco konkretne,tedy znacku,tak to napis.Zitra si tam jedu vyzvednout objednanej material tak se ti muzu poptat.
no naky musej bejt origo z vyroby :lol: ale nevim, co je to za znacku, jestli si je hnujdaj dela sam? fakt netusim.. v kelly jsem se jeste nestavoval se optat, ptam se na delky kabelu a odpory a jeste jsem nesehnal pasujici :!: sadu.. fakt divny :cry:
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Myslim,ze je hloupost shanet se primo po origo kablech.Za prve budou predrazeny,za druhe urcite spatne k sehnani a az treti...No,zkus is zavolat do Tesly,delaj kabely i na zakazku...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Nehlede na to,ze jak uz to tak byva,spustu soucastek do auta delaji jiny firmy-Bosch,Valeo,Denso,Benteler atd. .Kdyz jsem se radil v Hyundai jaky svicky by asi tak byly nejlepsi,vyjel ze seznamu ze montuji !Brisky! (v zivote bych je tam nedal),Championy,Bosch a NGK.Jen vyjimecne se setkas se svickama Hyundai.To same plati pro kabely,zajet si do Hyundaie,zeptej se tam a pak mi posly zpravu.Kdyz to stihnes tak do dvou,muzu se Ti zeptat za kolik by Ti je sehnal.Jinak pokud jsi si cislo smaznul--- 723/10 20 11
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:Nehlede na to,ze jak uz to tak byva,spustu soucastek do auta delaji jiny firmy-Bosch,Valeo,Denso,Benteler atd. .Kdyz jsem se radil v Hyundai jaky svicky by asi tak byly nejlepsi,vyjel ze seznamu ze montuji !Brisky! (v zivote bych je tam nedal),Championy,Bosch a NGK.Jen vyjimecne se setkas se svickama Hyundai.To same plati pro kabely,zajet si do Hyundaie,zeptej se tam a pak mi posly zpravu.Kdyz to stihnes tak do dvou,muzu se Ti zeptat za kolik by Ti je sehnal.Jinak pokud jsi si cislo smaznul--- 723/10 20 11
sakris, tak to uz jsem nestihl, jsem se zrovna dneska valil domu z koleji.. :( zejtra sjedu do mesta se poptat do kelly atp.. :)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

kabely

Příspěvek od rade622 »

Na Scoupe je v Tesle Blatná sada kabelů za pětikilo.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Dneska jsem se znamym lital po Liberci a shaneli jsme svicky a kabely.Svicky proto,ze jsem si proste usmyslil ze chci Bosch Super 4 takze jsme prolezli vsechny autodily ve meste a jediny misto kde je maji Auto Bados (koncova pro zakazniky 150,- , pro me 101,- 1 ks).A kabely proto,ze v Kelly je budou mit az 19. 1. a me se nechtelo cekat...a vysledek?1200,- bez DPH prumer...Takze jsem se rozhodl pockat si na ty z Kelly (Starline a budou za 700,-) a pak sem hodim zkusenost s nima...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

g-test píše:Dneska jsem se znamym lital po Liberci a shaneli jsme svicky a kabely.Svicky proto,ze jsem si proste usmyslil ze chci Bosch Super 4 takze jsme prolezli vsechny autodily ve meste a jediny misto kde je maji Auto Bados (koncova pro zakazniky 150,- , pro me 101,- 1 ks).A kabely proto,ze v Kelly je budou mit az 19. 1. a me se nechtelo cekat...a vysledek?1200,- bez DPH prumer...Takze jsem se rozhodl pockat si na ty z Kelly (Starline a budou za 700,-) a pak sem hodim zkusenost s nima...
No na ty kabely Star Line jezdí JJirka Má Lantru kombi 1.6i 16V a svíčky
Bosch FR 78X -čtyř bodovky a nestěžuje si!!My sme to spolu probírali a zatím dobrý!!Říkalmi,že jsou vyrobené ve USA a to určitě mají 10kOhmů,což Scoupe ke svýmu správnýmu chodu potřebuje,tak nevidím
důvod proč je nekoupit a BlackSheep může na ně jezdit v pohodě!!
A co znám BlackSheepa,tak ten kupuje zapalovací kabely od tý doby co
sem chodím na toto forum! :wink:
P.s nic proti!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

To Ivan:

Dikys,od Teb jsem to potreboval slyset...preci jen jsi v tomto smeru zasvecenejsi.Takze se Starlineu nemusim bat...hm...uvidime...Mam od ty firmy i motorovej a prevodovej olej,olejovej filtr a vzduchovej filtr od Nipparts,vse z auto Kelly.Tak uvidim jak to bude slapat a kdyz se mi to nebude libit,kopnu tam osvedceny znacky.Jinak pri objednavce udelali chybu a misto mnou udavaneho prev. oleje 75w/90 mi dali 80w/90.Tak nevim jestli se tam nemam stavit a chtit tu 75,nebo je tahle viskozita jeste dobra?
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

g-test píše:To Ivan:

Dikys,od Teb jsem to potreboval slyset...preci jen jsi v tomto smeru zasvecenejsi.Takze se Starlineu nemusim bat...hm...uvidime...Mam od ty firmy i motorovej a prevodovej olej,olejovej filtr a vzduchovej filtr od Nipparts,vse z auto Kelly.Tak uvidim jak to bude slapat a kdyz se mi to nebude libit,kopnu tam osvedceny znacky.Jinak pri objednavce udelali chybu a misto mnou udavaneho prev. oleje 75w/90 mi dali 80w/90.Tak nevim jestli se tam nemam stavit a chtit tu 75,nebo je tahle viskozita jeste dobra?
Cokoliv koupíš od Nipparts,tak není čeho se bát,dávají to i do prvovýroby,
takže kvalita tam nějaká bude a já kupuju jenom od Nipparts a jejich výrobky jsou mnohdy levnější než jejich konkurenti(Filtron,Fram,Ufi)Atd!!
Mají hlavně sortiment na japonská a korejská auta!!Dělají cokoliv! :wink:
V převodovce mám taky 80W/90 Castrol a motorový olej Texaco Extra 10W-40!!Nic jinýho nedávám! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Jo....driv jsem mel veskery filtry od Framu,cena trochu vyssi ale zas spokojenost...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:Dneska jsem se znamym lital po Liberci a shaneli jsme svicky a kabely.Svicky proto,ze jsem si proste usmyslil ze chci Bosch Super 4 takze jsme prolezli vsechny autodily ve meste a jediny misto kde je maji Auto Bados (koncova pro zakazniky 150,- , pro me 101,- 1 ks).A kabely proto,ze v Kelly je budou mit az 19. 1. a me se nechtelo cekat...a vysledek?1200,- bez DPH prumer...Takze jsem se rozhodl pockat si na ty z Kelly (Starline a budou za 700,-) a pak sem hodim zkusenost s nima...
no ja budu litat v pondeli :lol: Bosh Super 4 jsem kupoval v badosu pred mesicem cca za 101Kc kus vcetne DPH, takze nevim nevim jestli je opravdu koncova 150,- a i presto ze mam kabely v haji tak to tahne lepe, ikdyz je fakt ze ty NGK co tam byli uz asi neco pamatovali stejne ;)

kelly je prej v LBC nekde u babylonu, mam si tam sjet na centralu pac v borskym kelly mi to hovado reklo ze posrany korejci nevedi co tam dat a bla bla bla ze mi to prej nezjisti a sada ktera je predepsany na moje scoupe ma kabel civka-rozdelovac 20cm, coz je sakra malo, to tam ani nedostahne :( tak jsem mu rekl hmm tak diky nashle a uz se s nim nehodlam bavit :twisted:

jezdim ted na mix tri sad, takze vykon jakejsi zadnej, uz tenkrat na scoupe srazu jsem jezdil se dvema sadama :lol: beztak tam pojedu pro rozvodak a vodni pumpu, asi to koupim vsecko tam..
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
g-test píše:To Ivan:

Dikys,od Teb jsem to potreboval slyset...preci jen jsi v tomto smeru zasvecenejsi.Takze se Starlineu nemusim bat...hm...uvidime...Mam od ty firmy i motorovej a prevodovej olej,olejovej filtr a vzduchovej filtr od Nipparts,vse z auto Kelly.Tak uvidim jak to bude slapat a kdyz se mi to nebude libit,kopnu tam osvedceny znacky.Jinak pri objednavce udelali chybu a misto mnou udavaneho prev. oleje 75w/90 mi dali 80w/90.Tak nevim jestli se tam nemam stavit a chtit tu 75,nebo je tahle viskozita jeste dobra?
Cokoliv koupíš od Nipparts,tak není čeho se bát,dávají to i do prvovýroby,
takže kvalita tam nějaká bude a já kupuju jenom od Nipparts a jejich výrobky jsou mnohdy levnější než jejich konkurenti(Filtron,Fram,Ufi)Atd!!
Mají hlavně sortiment na japonská a korejská auta!!Dělají cokoliv! :wink:
V převodovce mám taky 80W/90 Castrol a motorový olej Texaco Extra 10W-40!!Nic jinýho nedávám! :wink:
jojo ale taky je nipparts pekne drahej :( zapi kabely na scoupe 2100,-, coz uz je jen o 400 levnejsi nez origo. Filtr olejovej mam z feroda, Champion, celkem drahej ale snad dobrej, menim ho vzdycky po 15tis :!: od nippartsu mam jen vzduchac, jen me prekvapil tim ze na pohled neni moc kvalitne udelana ta guma co ho drzi pohromade a navic tam pasuje mnohem hur nez ten co uz tam byl kdyz jsem ho koupil, myslim z feroda.. pritom byl drazsi o dost..
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“