ix55 naleštěná bída !

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Peter_TO »

a hned je vsetko jasne
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

:shock: :lol:
ty seš lama...tak jak to tam máš...15tky teško..16tky?
17tkám by to uš šlo
nebo jak kuva?? :mrgreen: :mrgreen:

škoda,že sem nehledal 55tku s 16tkama :lol: ](*,)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od xexo »

Našel jsem to a budu tam! Mohl by jsi mi prosím ještě napsat nějaký shrnutí abych to nemusel hledat po fóru? Myslím přesnou adresu, jméno hospody kde je sraz, kolik je vlezný, od kolika se tam začnou lidi sjíždět,... atd. Dík
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

12.30 normálka na oběd a pokec ...vlezný dej mě a to 500,- :shock: :shock: :lol: :lol: dělám si prdel
místo je zde http://www.motorest.sumpersko.com/ nic víc nic mín...bude nás dost..auta taky.. :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od xexo »

Hele, omluvil jsem se a taky nekritizuju chyby :D :lol: , prostě jsem se uklik a kaju se za to. Opravil jsem to, je to 245/60 r18
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od xexo »

Budu tam! Doufám, že tam dorazí taky nějakej Tiburon moooc se mi líbí a ještě jsem ho neviděl naživo. Jo a proč se divíš vleznýmu? Na moto srazech nebo na srazech US cars je to běžný... njn, :hyu: lidovka ve všech směrech :D Fakt se těším a doufám, že tam půl dne nepojedu abych si tam dal sám Kofolu a jel domu :D
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od matysekul »

On je to minisraz. Nic ofiko. Prostě oběd,pokecat a rozchod. Ale lidí bude podle ohlasů dost. Já to mám taky 250 km,ale mám to spojeno i ještě s jednou akcí. Je na tobě,jestli dorazíš,v každém případě jsou všichni vítáni. Můžeš to spojit třeba s návštěvou zoo ;)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od xexo »

matysekul píše:On je to minisraz. Nic ofiko. Prostě oběd,pokecat a rozchod. Ale lidí bude podle ohlasů dost. Já to mám taky 250 km,ale mám to spojeno i ještě s jednou akcí. Je na tobě,jestli dorazíš,v každém případě jsou všichni vítáni. Můžeš to spojit třeba s návštěvou zoo ;)
No s mejma 250kilama nadváhy :D do ZOO nelezu protože mi tam lidi házej žrádlo když si mě spletou s hrochem :D Ale jsem v klidu, mám v Olmiku tchýni tak se kdyžtak pojedu podívat na kyselej ksicht a vyslechnout si jak stojim za ho.no a jak jsem dceři zkazil život :D Mini, nemini rád se přijedu podívat jak to vypadá v Koreii :D Nehledě na to, že víc hlav víc ví a třeba se dozvím co nevím a z malejch věcí můžou bejt později velký.
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

Pepane, zrovna u Tebe jako ofroudisty bych cekal, ze vezmes v potaz velikost brzd. U ix55 jsou predni tak velky, ze 15ky by na to auto nedal. Nemluve o tom, jak atypicka by musela byt pneu, aby mu tachometr nekecal o 20% a otacky nevyletely o 2000 vys.
Zkusil bych se poohlidnout po jinem rezmeru - alternativne 17ky a nebo 18ky s jinou sirkou a profilem, ale odpovidajicim prumeru.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

A xexo, to s tim, ze nekdo nevyjede kopec nebylo urceno primo Tobe, ale vseobecne, nicmene zaruka ujetych nekolik milionu km neznamena, ze je nekdo silnicni Buh. Pokud jsi slusny kamionak, pak to beru jako argument, bohuzel vetsinou se touto profesi chlubi idioti, co ucpou D1 pri zavodeni nebo si neumi udelat prestavku a proleti barakem v zatacce. Proto pro me milion ujetych km v kamionu neznamena, ze clovek umi...
na jakych pneu si tedy nevyjel ten Brenner? S univerzalama bych se ani nedivil. A co se polygonu tyce, je to zbytecny, vzhledem k obrim gumam, na kterych se ix veze, se moc sportovnich zazitku cekat neda, to verim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
holiday
Příspěvky: 1
Registrován: 23 zář 2010, 11:00

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od holiday »

vše, co jsem očekával, se mi od tohoto vozu dostalo v míře vrchovaté....já jsem zcela spokojen, schází mi leda otvírací polovina zadních dveří, to pro případ, že mám za autem na kouli kisnu a nemůžu otevírat kufr...a snad, snad, adaptivní tempomat by neškodil....
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

Existuje pro to auto adaptivni tempomat? Ze bys ho dodatecne doplnil.

Vitej na foru :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MichalCR
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2010, 16:27

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od MichalCR »

Vážení přátelé,
musím souhlasit s tímto článkem. Na autě mám najeto 60000km a zde malý soupis problémů. Prasklý zámek područky ( již 3 měsíce v reklamačním řízení ), prasklá krytka řadící páky, vrzajicí sedačka řidiče, olupující se znak ix55 a vypadlé světílka ve zpětných zrcátcích. Na základě těchto zkušeností ( ač zatím drobnosti ), je ix55 můj první a poslední Hyundai.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od David PLEVA »

Škoda, že máš právě takové zkušenosti, já jsem takové problémy na ix55 nezaznamenal a to jsem nebyl jediný řidič, který s ní jezdil (byla to předváděčka). Fakt, bez jediného problému. Další ix55 už bude ale jenom moje :mrgreen:
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Odpovědět

Zpět na „iX55“