Palubní PC

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Palubní PC

Příspěvek od Vilda »

Zuotka píše:Diky za privitani :)
tak uz vim, na koho se obracet :D, mam prvni accent s PP, tak budu asi mit jeste par otazek ;)
Jééééé ... konečně je po dlouhé době zase na klubu nějaké děvčátko :D/ VÍTEJ !!! Kdybys měla nějaké problémy s autíčkem, klidně se na mě obrať .... bydlím kousek od Strahova a Ty zase na praze 6, takže jsme vlastně sousedé :wink: a trochu se v autech vyznám :wink: tedy nepatrně :oops:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Georges
**
Příspěvky: 338
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Palubní PC

Příspěvek od Georges »

Vildo, závidím. Bydlíš kousek od Strahova, Zuotka na Praze 6. Jedna z mála ženských na fóru, a my přespolní zase ostrouháme ...
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Palubní PC

Příspěvek od rokolo »

Vilda píše:Jééééé ... konečně je po dlouhé době zase na klubu nějaké děvčátko :D/ VÍTEJ !!! Kdybys měla nějaké problémy s autíčkem, klidně se na mě obrať .... bydlím kousek od Strahova a Ty zase na praze 6, takže jsme vlastně sousedé :wink: a trochu se v autech vyznám :wink: tedy nepatrně :oops:
KOUKÁM, JAK SE VŠICHNI SNAŽÍTE PŘETRHNOUT A JAK JSTE MILÝ. JE TO ALE OD VÁS HEZKÉ :mrgreen: :D :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Zuotka
*
Příspěvky: 27
Registrován: 15 zář 2012, 14:11
Bydliště: kačice

Re: Palubní PC

Příspěvek od Zuotka »

Ahoj, vim, ze to asi zase davam spatne, ale nejak se v tom nevyznam..
Poradite mi, co znaci ta kontrolka check? nasla jsem jen jiny manual, kde to nepoznam, diky
Pak si to budu resit jinde ;)
Obrazek mi nejde pripojit, tak jsem ho hodila na ulozto:
http://uloz.to/x4gni7d/dsc-4331-jpg
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Palubní PC

Příspěvek od Gandalf »

Zuotka: Je to kontrolka pro případ poruchy řízení emisí. Rozsvítí se také po otočení klíčku do polohy ON a krátce po nastartování zhasne - pokud je vše OK. Pokud se rozsvítí za jízdy, je dobré navštívit servis.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
terinka
*
Příspěvky: 39
Registrován: 02 kvě 2012, 21:03
Bydliště: Orlová,okres Karviná

Re: Palubní PC

Příspěvek od terinka »

Pánové,já na CRDi manuál v češtině mám,dostali jsme originál uživatelskou příručku od Hyundai.Divím se,že vy ji nemáte,myslela jsem si,že to je součást každého auta,tedy aspoň u nás prodaného.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní PC

Příspěvek od Mexican »

kto ju nema? pisal tu niekto ze nema uzivatelsku prirucku?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Palubní PC

Příspěvek od 69pavel »

nejsem si jist ale nekde jsem cetl ze prave Zoutka nema manual k autu,pokud auto koupila od nekoho tak dotycny ji zrejme nedal navod k obsluze auta,pokud se pletu tak at Zoutka me opravi 8)
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
terinka
*
Příspěvky: 39
Registrován: 02 kvě 2012, 21:03
Bydliště: Orlová,okres Karviná

Re: Palubní PC

Příspěvek od terinka »

Georges ho nemá....
Zuotka
*
Příspěvky: 27
Registrován: 15 zář 2012, 14:11
Bydliště: kačice

Re: Palubní PC

Příspěvek od Zuotka »

69pavel - tak tak, ja dostala auta bez nej :( ale tak ho ani pomalu nepotreboju, pac tady vzdy ocotne poradite ;)
sukac2003
Příspěvky: 5
Registrován: 23 zář 2012, 14:29
Bydliště: Chebsko

Re: Konektor k ven.teploměru

Příspěvek od sukac2003 »

Zdravím chlapy.Je toto kabel s konektorem na venkovní teploměr?Díky za reakce.
Přílohy
konektor čidla?
konektor čidla?
IMAG1127.jpg (68.8 KiB) Zobrazeno 3415 x
Hyundai Accent MC 1.4 sedan,celadon blue,2008
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Palubní PC

Příspěvek od 69pavel »

sukac2003

pokud je to focene na prave strane zespoda tak bys tam mel mit jeste jeden konektor na mlhovku,jsou si podobne akorat je jiny zarez vtom plast.obalu,podivej jestli tam neni nekde zastrceny jeste jeden volny takovej,ktery rok,mesic vyroby to mas, na 2008 byla jeste instalace pripravena ,tusim jeste 2009 ze zacatku roku a potom uz nebyla,jestli chces mit jistotu ze tam mas teplomer tak vem a odpoj baterii at se vynuluje palubak a jestli pak tam naskoci ukazatel teploty a vypise Err

jinak tady porovnej fotky https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 3&start=75 od strany 6 dole az po 8 jsou tma fotky i s daůlsimi vysvetlenim k teplomeru

pokud bys to mel teplomer priprav se na to ze kontakty vevnitr budou zoxidovane a bude je treba vymenit,titerna prace ale da se to, problem je spis sehnat ty konektory,v servisu jsou ale ochotni mechosi a nekdy obmeknou a daji i co nemaj
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
lubiko
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2013, 22:50

Re: Palubní PC

Příspěvek od lubiko »

ak mate OBDII/EOBD kompatibilny voz tak mozete smelo vyberat z plejady palubnych pocitacov... skuste napr. http://shop.smartpro.sk/category.php?id_category=11
margi96
*
Příspěvky: 35
Registrován: 25 lis 2015, 20:18
Bydliště: Spišská Nová Ves

Re: Palubní PC

Příspěvek od margi96 »

Zdravim vas , potreboval by som radu , stala sa mi taká vec:
Rano som prisiel k autu dal som klucik do zapalovania vsetko ok az na to ze mi nenabehol palubny pc, ostal necitatelny zo zamrznutym displayom, nereaguje ani na tlacitko trip. Do rana bolo -12C , neviem ci to sposobila zima alebo co... Neviete co by pomohlo ? Vymenit budiky ? Baterku som odpojil a nepomohlo....
Accent 1.5 Crdi 2009
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Palubní PC

Příspěvek od rokolo »

Tak zima tomu určitě nic neudělala.... no, nevzpomínám si, že by tu někdo v minulosti řešil tento problém. Není ten displej nebo výstup z řídící jednotky chráněn nějakou pojistkou?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“