na výlet

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1482
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

nemusis,to ja len pre info,ako som povedal podstatne veci iba nove ale od polaka NE [-X ale napriklad potrebujem upravit vnutorne tapaciry na bokoch(vyrezat z nich a spravit upravu(nevratnu) a rad by som mal pre pripad navratu do povodneho stavu aj nahradu. Ale nieje to podstatne. Napr. tie tapaciry som nasiel na allegru za 150 zlotych,ale mam aj ine moznosti. Lebo napr. prave plastove diely su kurewsky drahe ako originaly a pri tom stacia aj vrakacove. Ale take puzdra,gulace,loziska,urcite len nove a original.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Reklama
 

Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak samozřejmě určité věci by šli koupit a jiné zase je třeba nové asi tak
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

oltcitak píše:nemusis,to ja len pre info,ako som povedal podstatne veci iba nove ale od polaka NE [-X ale napriklad potrebujem upravit vnutorne tapaciry na bokoch(vyrezat z nich a spravit upravu(nevratnu) a rad by som mal pre pripad navratu do povodneho stavu aj nahradu. Ale nieje to podstatne. Napr. tie tapaciry som nasiel na allegru za 150 zlotych,ale mam aj ine moznosti. Lebo napr. prave plastove diely su kurewsky drahe ako originaly a pri tom stacia aj vrakacove. Ale take puzdra,gulace,loziska,urcite len nove a original.
ať polák nebo maďar bo korejec..je to vyrobený v číně :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: na výlet

Příspěvek od MIDAR2007 »

Tak jak jsi dojel, Ivane?
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Ahoj, dobře v pohodě, že bys měl starost o mě?????????????
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: na výlet

Příspěvek od MIDAR2007 »

No jasně!!! :lol:
Z koho bychom si potom dělali srandu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?
Tak fotku už mám staženu v počítači, teď se ještě musím naučit ji vložit :-k .
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1482
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

Tak a ja som uz zbaleny,hodim hygienu a mozem vyrazit do Doveru,beriem vsetko,co tu mam,lebo neviem kedy pridem spat a ked pridem,pojdem byvat niekam inam ako doteraz,tak sa vlastne komplet stahujem. :oops: A kedze pojdem asi tri dni so zastavkami,tak musim aj spat a ten matrac bol kurewsky velky :-& Takze dopisania o par dni. [-o<
Přílohy
c15,01.11.jpg
c15,01.11.jpg (59.44 KiB) Zobrazeno 1044 x
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

A kam jedeš mladej dom. tak se stav
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1482
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

Sak stojim kazdu chvilu,momentalne v Koline u syna. a mam este tri vybavovacky na juznom SK.takze sorry Ivane. a aj tak som inym autom,ale rad sa zastavim inokedy,zatim caf
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Ahoj Olcite ty si tomu Kamilovi na foru to vysvětlil co s tím autem má dělat, musím říct že většinu těch úprav na autě mám za sebou aj sem je otestoval
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1482
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

nazdar dedku.jak se mas,nohu ti este neodrezali? :D
PS zartujem,dufam,ze sa ti problemy trosku odstranili,hmm :oops:
Idem na vylet,nepridas sa,10.3. sa nalodujem na lod do UK,cestou sa zastvavim aj u Kamila,ten ide 18.3. do Ciech,mohli by ste ist spolu. Nechces sa povozit po Anglicku? Naucime ta to ako sa jazdi vlavo :D/ :mrgreen:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Espero »

Tak jsem v musel chtě nechtě zprovoznit zazimovanou H1 a vyrazit v úterý na první letošní asi 200 km dlouhou cestu. Alespoň bylo sucho Obě naše auta byla v permanenci a každé jinde. H1 šlapala jako jako hodinky, akorát první startování bylo v těch současných mrazech a po 3 měsících stání takové jako trošku namáhavé. Baterku jsem ani neměl čas nabít, naposledy kolem Silvestra, ale zvládla to, i když říkala, že nerada. Dobil jsem to cestou. Jinak to šlape O.K. Jenom se mi začalo ozývat nějaké vrčení z kapličky od tachometru. Měl jsem strach, že to nepojede, protože tam mám od loňska letní naftu, ale i to bylo bez problémů.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1482
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

Ak auto zazimovavas,tak baterku vytiahni a daj na udrzovacie nabijanie a do temperovaneho priestoru(nie horuco,ale ani nie mraz) Podvybita baterka v mraze sa znici.A v Aute nikdy poriadne nedobijes bateriu,klasika sa ma nabijat desatinovym prudom a 10 hodin :-k
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Espero »

Já baterku měl vyndanou a ve sklepě, akorát ta cesta přišla narychlo a neměl jsem čas jí dobít. Udržovací dobíjení asi nezorganizuju, mám nabíječku z roku 1971 přepínatelnou na nabíjení 12/6 V baterie, která obsloužila automobil mého otce, dále až dodnes všechny mé automobily avšak takovou funkčnost nemá. Je na pomalé nabíjení a je tak "blbuvzdorně dokonalá" že přežije nejspíše ještě moje děti. Modernizaci nabíjení nechystám. Dělám to tak, že vyndanou baterku na zimu každé 2 měsíce vybiju (nechám na ní napojené žárovky) a pak zase pěkně pomaloučku nabiju. Dělám to tak, že vypozoruju, kdy začne rovnoměrně vařit a pak jí nechám ještě asi 3 hodiny. Pak nabíječku vypnu, nechám baterku pár hodin dobublat, zašroubuju zátky článků, strčím pod sprchu, abych jí omyl od vyprskané kyseliny a je zas na 2 měsíce vymalovánio.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1482
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

No keby si si kupil v Lidly udrzovaciu nabijacku za 5Euro(alebo iny typ mikroprocesorovej udrzovacej nabijacky),tak ani nemusis vyberat batku z auta,strcis koncovku z nabijacky do zapalovacej zdierky ,druhy koniec do zasuvky a mozes nechat auto bez dozoru. 8)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“