na výlet

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

na výlet

Příspěvek od ivan kuschall »

Nemá někdo zájem se přidat a projéct se a podívat se do ALBANIE.
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Reklama
 

zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: na výlet

Příspěvek od zlatak »

jasan, pokud se mi podaří dát pořádně do kupy mýho historickýho starexe H1, a schrastit penízky na takovej výlet, tak za rok nebo za dva určitě jedu. možná zlanařím známýho s patrolem a kluka s mitsu L200. když ne, pojedu i bez nich.
no, ale bude to teď otázka oprav a hlavně peněz...
apropo, nenajdou se nějací sponzoři takový expedice... :mrgreen: ...já vím že ne, ale sranda musí bejt....

jinak přeju krásný počasí, žádnej problém a hodně suprovejch zážitků...R.
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: na výlet

Příspěvek od ivan kuschall »

No sranda musí bejt a to si myslel sponzoři od Hyundaje
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: na výlet

Příspěvek od zlatak »

no, když tak o tom přemýšlím, hyundai je schopnej zasponzorovat komerční fotbal,
jinak nadšence do svých aut a značek asi ne?..... ha há.....
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: na výlet

Příspěvek od zlatak »

No, zatím nikdo? To já bych jel hned.......tak ještě něco připíšu já.

je mi jasný, že auto na takovou štreku musí být dost v cajku, ale trochu se bojím, že
to stejně někdy nejde úplně zajistit - halt počítač je počítač....
rád bych se zeptal blíž, jaký terén vás může potkat, dá se to jet i s takovou lehčí seriovkou-
nemám uzávěrky a nevěřím, že sériový "skoro"samosvor by mě na hyudnai pomohl z nesnází.
Jezdíte jen pánskou jízdu, nebo si občas troufnete vzít s sebou i nějakou tu ratolest? No, to
bych si asi ještě rozmyslel, vzít malýho kluka na takovou dálku.... :mrgreen: Využíváš na cestách často redukci? Projíždíte pískem? stačí Vám běžný filtr nebo máte spešl úpravy?

no, začínám, teda doufám, že začnu trochu jezdit, ale spíš jen ty expedice, než skutečnej terén - halt moje auto je (a klidně to přiznám) neplnohodnotnej off. Ale i s malým kašpárkem
se dá udělat velký divadlo ne? :-#
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Yurii »

Hlavně se připravte na tohle: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009061502 :) Známej tam kdysi pár let dělal takže sem už odtamtud slyšel zajímavý skazky :))
Ono záleží hlavně jakou cestu vybereš všeobecně platí že i v Lybii se dádocela daleko dojet i autem co neni pravej "Offrout voe", taky bych hned jel, objevovat cizí končiny, to je moje ale tátovo Subárko je už skoro děda co nalítal přes 300 tisíc, takže nemam čim.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: na výlet

Příspěvek od zlatak »

ještě jeden dotaz. upravenej terracan je fakt ku chvále, i to, co jsi na něm dokážeš udělat
opravdu sám. já se trochu bojím začít bez první zkušenosti nebo bez toho, aby mi někdo zkušený říkal co mám udělat a ukázal mi kde a co.

jak funguje 4x4 u tvýho terracana? má to nějakou uzávěrku nebo to máš z výroby? a jak to
funguje z výroby?

r.

P.s. rád s váma někam pojedu, ale můj hyundai má jen 59 kW a je to taky slušnej tank -
takže stěží jedu 100 km/h a o spotřebě bych radši pomlčel - asi mě brzo sežere a nepojedu
nikam. jo a tu vůli na zadním difu budu muset taky vymezit, ale sám si na to netroufám....
Uživatelský avatar
Robo1166
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 led 2009, 19:38

Re: na výlet

Příspěvek od Robo1166 »

chalani no ja by som sa na taky vylet zlakal.len by ma zaujimalo kolko by ma to stalo penazi?kolko musim mat pri sebe plus minus
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: na výlet

Příspěvek od ivan kuschall »

No pánové ničeho se nebojte a je třeba vyrazit. Měl sem tun čest s Terracanem jezdit v Libyi a musím potvrdit jezdí se tam dost dobře. Do pouště ti stačí auto4x4 a žádné upravy to mít nemusí.Hnací jednotku mám z výroby uzávěrka se mi tam nechce dávat stojí to dost peněz a já sem chudej
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
Robo1166
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 led 2009, 19:38

Re: na výlet

Příspěvek od Robo1166 »

a kolko stoji taky vylet???? :-k
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

tak si jen tak obrazně spočítej jen nákladu na cestu tam a zpět např...nevím asi to bude palba
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Robo1166
*
Příspěvky: 34
Registrován: 28 led 2009, 19:38

Re: na výlet

Příspěvek od Robo1166 »

prave preto sa pytam Ivana lebo uz jazdil,tak vie co to stoji.podla mna mat len na naftu je malo ale chcel by som vediet presnejsie.ci si to dovoli moj rozpocet. :mrgreen:
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: na výlet

Příspěvek od ivan kuschall »

Tady je odpověď, zhruba ujedeš 1100 km a seš v Albánii to samé domu a po Albánii nenajezdáš ani jeden tisíc km to ti garantuji, je to strašně malej stát. Jíst musíš doma jako tam a byl tam poplatek jeden den jedno EURO. Do hotelu nechodím campinky tam skoro nejsou tak neplatím, mám upravený auto na spaní tak šetřím jídlo vezu zbytek dokoupím. Sem u moře zadarmo v horách taky sou tam tedy dost špatné silnice ale jelikoš mám Hyundaje ten projede všechno není žádnej problém, naftu koupím doma a dojedu tam i zpátky toď vše, odjíždím asi v srpnu podle počasí
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Borek »

Teď je o Albánii na Seznamu článek a rady pro cesty.http://www.novinky.cz/cestovani/171829- ... druzi.html
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od PhanTom »

Celkem jsi mne nakousl, budu o tom přemýšlet :-k Máš psal jsi o úpravě na spaní, můžeš hodin nějakou fotku?? Já bych jel, takové akce jsou má krevní skupina.
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“