Parkování některých umělců

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od 89majlo96 »

no len ci sa dockame aj my na slovensku. A aj tak, uz postavenych parkovisk sa to nedotkne
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od PetrB »

Myslím, že by do té normy také měli přidat nařízení, že mezi jednotlivými parkovacími místy musí být alespoň 1m vysoké zábradlí, aby se ti šikulové kteří jsou zvyklí zásadně otevírat dveře co to dá bez ohledu na sousedy, naučili trochu skromnosti (samozřejmě kromě invalidních míst, to je jiná kategorie).
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Bolo »

nejhure se mi parkuje u billy,to je tak abych vystoupil a auto na parkovací místo dotlacil....
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od 89majlo96 »

no to by som sa teda pozrel ako by ludia parkovali medzi tie zabradlia :mrgreen: Neviem ci si to myslel ironicky alebo vazne, ale ak vazne, tak v pripade ze by tam boli zabradlia tak parkovacie miesta by museli byt este sirsie lebo by si dvere otvoril este tazsie ako teraz :wink:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

PetrB: stacil by obycejny betonovy zateras, cca 30cm vysoky...u kauflandu je mame zlutocerne, ale jen u pristresku s voziky. Trochu vic otevres a spodek dveri pekne pochroumas.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od PetrB »

Samozřejmě, že ironicky. Ale když vidím některé ty šikuli, kteří zásadně parkují tak, aby mohli rozcapit co nejvíce a také tak činí bez ohledu na okolí, tak mne jímá hrůza. Já vždycky při vystupování a nastupování napomínám děti, aby dveře otevírali s ohledem na okolní auta....
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
JaMiskater
*
Příspěvky: 31
Registrován: 04 kvě 2010, 14:48
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od JaMiskater »

Já teda nevim jak to praktikujou u ostatních autoškol, ale já půl jízd proparkoval a to hlavně mezi auta (ostatní spíše jezdili po městě, jeli třeba i na dálnici trasu Kladno - Praha Zličín a zpět, na který jsem já s autoškolou vůbec nebyl. Na druhou stranu je fakt, že jsem čtrnáct dní zpět nedokázal zvládnout smyk na dešti a vletěl na chodník, tam mi to častější parkování v aš moc nepomohlo...). Autoškolu jsem dělal v novějšim Accentu. Takže ani dlouhý, ani krátký auto.

Semtam mi příjde, předevšim když pozoruji parkování žen, že vůbec nevědi, jak a kdy točit volantem. Já osobně mám problémy už "jen" s odhadnutím mezery mezi auty a nechávám tak zbytečně větší rozestup. Naštěstí málokdy parkuji někde, kde je třeba stát co nejtěsněji mezi sebou.

Zrovna předevčírem jsme se bavili se spolužákama a zjistil jsem, že jsem ve třídě asi jedinej, kdo při kolmo parkuje radši pozadu a to mám jako první auto kombíka :shock: (kamarádi mají až na pár výjimek samý kratší auta, twinga, fiesty a tak). Jak to příjde lehčí Vám ?

Ale co mi pořád ještě nejde, je parkovat pozadu do tří a více volných pruhů u sebe :D To mi pokaždý vyjde jinak. Jednou se trefim na výbornou a jednou se zase trefim tak krásně, že kdyby se parkovalo středem auta na čáru, tak stojím ideálně :D

Teď když pročítám tohle téma jsem se poohlédl po youtube a tohle mě dostalo http://www.youtube.com/watch?v=XH17Ho_rI7o :D
Hyndai Lantra combi J2 1.8GLS 16V (94kW) r.v.96 - už jen stojí před barákem...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

V modrym nebo stribrnym? Tos jeszdil urcite i pres Hradecno, co? :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
JaMiskater
*
Příspěvky: 31
Registrován: 04 kvě 2010, 14:48
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od JaMiskater »

Ve stříbrnym, aš Hodan. Hradečno..., no teď si to nějak nevybavuju, ale když koukam na mapy, tak bych řekl, že určitě jo :) ale jen dvakrát, při druhý a třetí jízdě. Pak už to bylo město. A jsou to už čtyři měsíce.

//i když, teď když nad tim přemejšlim, možná to byly jízdy tři nebo čtyři a pak teprve město. Začínám mít nějakou sklerózu :(
Hyndai Lantra combi J2 1.8GLS 16V (94kW) r.v.96 - už jen stojí před barákem...
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Martun »

Nojo Pavle, to je to jak jsme se bavili o Accentech a autoškole vid? Už jsem ji viděl i v Pardubicích... Takže Pce, Kladno, Mělník.. =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Martun »

JaMiskater
nebóój, vše se časem naučíš, žádnej učenej z nebe nespadl.. chce to hlavně jezdit! =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
JaMiskater
*
Příspěvky: 31
Registrován: 04 kvě 2010, 14:48
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od JaMiskater »

Tahle autoškola má dvě auta - accenty, jeden takovej modrej, druhej stříbrnej. Sociální výbava. Motorově vim akorát, že to byla nafta, ale na stopro to nejslabší, protože když jsem dostal prostor zkusit si dát plnej plyn, tak mě to zklamalo. Taky jsem měl potom problém zvyknout si na citlivost plynu u Lantry 1,8 v benzínu :))
Hyndai Lantra combi J2 1.8GLS 16V (94kW) r.v.96 - už jen stojí před barákem...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Dela se jenom v jedny nafte a to 81kW a ta jede velmi slusne. Jen mam takovej pocit, ze obe jsou 1.4ky benzin.
Martun: jj, to jsou ony...na onci Kladna smer Slany je Billboard, kde jsou oba vyfoceny :mrgreen: minimalne jednou denne aspon jednoho z nich potkam, jsou fakt vsude.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
JaMiskater
*
Příspěvky: 31
Registrován: 04 kvě 2010, 14:48
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od JaMiskater »

A je možný, že má autoškola nějaký kriplíky se staženym výkonem? Protože než jsem se s tim tenkrát dostal z 50 na 90 na trojku, mi trvalo strašně dlouho. Nebo že by to dělal ten rozdíl benzín/nafta ?

//teď mi vrtá hlavou, kde je ten billboard o kterym mluvíš, já vim jen o tom co je na Kladně v Rozdělově, přímo na baráku, kde bydlí ten Hodan. Ale staraji se mu o to rodiče v důchodu. K těm se i parkujou auta. Ty stojej ve Švermově, tak kilometr ode mně vzdušnou čarou :)
Hyndai Lantra combi J2 1.8GLS 16V (94kW) r.v.96 - už jen stojí před barákem...
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Martun »

taky si myslím že je to spíš benzín... no možný je všechno.. ale pokud jedeš na trojku z 50 na 90 tak nafta tě vystřelí.. takže nevím.. :)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „Pokec“