Kolísání otáček při studeném startu Accent 1,4 .

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

takže konečně spotřeba šla dolů, asi tak o 0.4 l startování vpohodě ,ale jiné změny nepozoruji 8)
tak snad je fakt problém vyřešen ,no nebudu se předčasně radovat uvidíme v zimě :?: :?: :?: :?:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Reklama
 

pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od pexobb »

palčo píše:No a ja to vyskúšam asi zajtra. Dnes mi v BB prehrali nový soft, údajne by sa mala aj spotreba znížiť. Nuž uvidím. Jednoznačne napíšem moje postrehy s novým softom. :wink:
Kde presne v BB? Lebo ja chodim do servisu na Zvolenskej ceste a dnes mi povedali, ze oni to s tym prehratim softveru nemaju potvrdene od importera, a ze ked to budu mat potvrdene tak ma zavolaju na prehratie softu. A preto by som chcel vediet ci si bol tam a oklamali ma, alebo si bol v inom, ak este daky hyundai servis v bb je. A ak si bol v tom (na Zv. ceste) ako si ich presvedcil aby ti ho prehrali, lebo mne ho proste nechceli prehrat. :cry:
diky
HYUNDAI ACCENT 1.4 16V
EBONY BLACK
ELEGANCE
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

pexobb píše:
palčo píše:No a ja to vyskúšam asi zajtra. Dnes mi v BB prehrali nový soft, údajne by sa mala aj spotreba znížiť. Nuž uvidím. Jednoznačne napíšem moje postrehy s novým softom. :wink:
Kde presne v BB? Lebo ja chodim do servisu na Zvolenskej ceste a dnes mi povedali, ze oni to s tym prehratim softveru nemaju potvrdene od importera, a ze ked to budu mat potvrdene tak ma zavolaju na prehratie softu. A preto by som chcel vediet ci si bol tam a oklamali ma, alebo si bol v inom, ak este daky hyundai servis v bb je. A ak si bol v tom (na Zv. ceste) ako si ich presvedcil aby ti ho prehrali, lebo mne ho proste nechceli prehrat. :cry:
diky
druhy servis je na opacnom konci mesta - na vypadovke na MT, RK.. nie som bystrican, ale myslim ze je to v Ulanke... ked ides z BB do MT (smer sturec) tak je to po lavej strane
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od pexobb »

Mexican píše:
pexobb píše:
palčo píše:No a ja to vyskúšam asi zajtra. Dnes mi v BB prehrali nový soft, údajne by sa mala aj spotreba znížiť. Nuž uvidím. Jednoznačne napíšem moje postrehy s novým softom. :wink:
Kde presne v BB? Lebo ja chodim do servisu na Zvolenskej ceste a dnes mi povedali, ze oni to s tym prehratim softveru nemaju potvrdene od importera, a ze ked to budu mat potvrdene tak ma zavolaju na prehratie softu. A preto by som chcel vediet ci si bol tam a oklamali ma, alebo si bol v inom, ak este daky hyundai servis v bb je. A ak si bol v tom (na Zv. ceste) ako si ich presvedcil aby ti ho prehrali, lebo mne ho proste nechceli prehrat. :cry:
diky
druhy servis je na opacnom konci mesta - na vypadovke na MT, RK.. nie
som bystrican, ale myslim ze je to v Ulanke... ked ides z BB do MT (smer sturec) tak je to po lavej strane
No to viem, ze je tam predajna. ale nevedel som, ze ci aj servis.
HYUNDAI ACCENT 1.4 16V
EBONY BLACK
ELEGANCE
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Je to Jakubská cesta. Výpadovka na Ružomberok, po ľavej strane, alebo po pravej z Ružomberka(ako píše pexobb). Servis je v časti, kde predávajú Mitsubishi. Spokojnosť so servisom. Len by som doporučoval zatelefonovať si. Mňa objednávali na určitú hodinu. Kontakt nájdeš na ofic.stránke Hyundai.sk, v časti servis, BB-kraj, je to servis H&M.
Robím neplatenú reklamu. Však? :? :wink:
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Lubomír
*
Příspěvky: 11
Registrován: 12 lis 2007, 16:09

Kolísanie otáčok vyriešené

Příspěvek od Lubomír »

Včera mi v BA nahrali nový sw. Zatiaľ to funguje.
mipol
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2008, 18:27

Příspěvek od mipol »

Mluvila jsem s pánem který nám přímo auto prodával ,protože jsem mu chtěla "poděkovat" , že když nám to loni v srpnu prodával a o závadě už věděl,že nás na to neupozornil :twisted: :twisted: a ten mi řekl že on už s tím nemá co do činění ,že se musím obrátit na servis .Pak jsem mluvila s pánem ze servisu a řekla mu, že jsem dala 300 tisíc za auto takže od něj očekávám, že bude vpohodě snad startovat a on mi na to slušně řekl, že není výrobce ,že za to nemůže a i kdyby auto stálo milion tak s tím nic nenadělá :twisted: :twisted: samozřejmě nemám s žádné návštěvy zápis v servisní knížce takže příští týden tam jdu znova a chci ,aby mi všechny moje návštěvy tam napsali a dali mi potvrzení, že nejsou schopni závadu odstranit :twisted: dokonce nemám ani zápis když jsem měla auto v servise kvůli blikající kontrolky CHECK jen to prostě smazali s počítače, ale nic víc a už půl roku poslouchám, jak musím čekat ,nemíním takhle čekat až mi skončí záruka na auto a pak už se se mnou nebude nikdo o tomhle bavit :twisted: :twisted: Pokud nejsou schopni závadu odstranit pak ať vrátí peníze nebo dají nové auto ,včera jsem už přestala věřit ,že se někdy totiž nápravy na mém autě dočkám :twisted:[/quote]

Ja som mala ten istý problém, aspoň dúfam, že mala včera so totiž bola v servise tiež z kontrolkou motora check ktorá neustále svietila. Auto sme kúpili v 11/2007 a už po mesiaci začala kontrolka svietiť. V servise to vymazali a po týždni to bolo znova, a tak 3x za sebou. Samozrejme k tomu tie studené štarty, cukanie s autom, akoby som práve dostala vodičák. Včera mi nahrali nový soft, kontrolka nesvieti, auto pri štarte ráno necuká a aj spotreba šla dole. Uvidíme ako sa to bude javiť neskôr. Inak som z Popradu servis SNV. :P
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

já doufám, že je problém vyřešen ,ale stejně jsem zvědavá až udeří mrazy :roll: :roll: no ted si budeme muset počkat do zimy :roll:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Holky! Je to v pohodě, funguje to! Už se nemusíte ničeho obávat!! 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink: :D :D :D
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

jen aby no............ já budu taková optimistka až po další zimě pokud bude vše o.k :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Taky bych přispěl svou troškou do mlýna. V únoru po přečtení tohoto topicu jsem se rozhodl, že vyzkouším salon v Butovicích. Nejdřív jsem mazal na zličín do Renaultu, kde jsem si projel nové Clio. S předváděčkou jsem vyjížděl se studeným motorem přímo ze salonu. Ze zličína jsem jel do Forda v motole, kde jsem opět vyjížděl s Fusionem ze salonu a zase se studeným motorem. Pak jsem dorazil do Butovic a požádal o zkušební jízdu s Accentem 1.4. Prodejce vcelku ochotně souhlasil, jen jsem musel asi půl hodiny čekat. K mému překvapení si prodejce sedl za volant a vyrazil. Už styl jízdy se mi zdál divnej, asi půl kiláku jel na jedničku. Zeptal jsem se ho, jestli mi dobře rozuměl, že si chci auto koupit, tudíž taky zkusit řídit. Odpověděl mi, že auto musí mít ohřátý motor a potom mi ho půjčí. Tak jsem se zeptal, jestli až auto koupím, mi bude jezdit domů Accenta startovat a zahřívat ? Řekl mi, že to je běžná praxe a dělají to tak všichni. Tak jsem ho ujistil, že Renault ani Ford to nedělaji a že jsem od nich právě přijel sem. No, můžu Vám říct, že se kroutil jak žížala na háčku. Bylo mi jasný, že má příkazy shora a on je malej pán, ale určitě o závadě na řídící jednotce všichni věděli a klidně auto prodávali. A to je síla :!: Vím, že tohle téma už není aktuální, ale chtěl jsem, aby jste věděli, že i v Praze je to trochu nalevačku ..
___________________________
NEW ACCENT 1.6 Elegance Celadon blue
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Pri vsunuti a pootoceni kluca som este donedavna pocul "natiahnutie" benzinu, taky asi 3-4 sekundovy zvuk ..ked prestal, nastartoval som... teraz som si vsimol, ze ten zvuk tam uz nie je, ze to pri pootoceni kluca ten benzin netaha. Moze to suvisiet s s prehranim softu? Nie je to chyba?
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od ceme »

Drahý artex ja som to nepočul ani pred nahratím nového softu ani po nom neviem asi to má každé auto inak man už nič neprekvapí pri Accente ale ako vravím nepočut nič ani pre ani po nahratí novej riadiacej jednotky.


quote="atrex"]Pri vsunuti a pootoceni kluca som este donedavna pocul "natiahnutie" benzinu, taky asi 3-4 sekundovy zvuk ..ked prestal, nastartoval som... teraz som si vsimol, ze ten zvuk tam uz nie je, ze to pri pootoceni kluca ten benzin netaha. Moze to suvisiet s s prehranim softu? Nie je to chyba?[/quote]
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

atrex píše:Pri vsunuti a pootoceni kluca som este donedavna pocul "natiahnutie" benzinu, taky asi 3-4 sekundovy zvuk ..ked prestal, nastartoval som... teraz som si vsimol, ze ten zvuk tam uz nie je, ze to pri pootoceni kluca ten benzin netaha. Moze to suvisiet s s prehranim softu? Nie je to chyba?
Ja ten zvuk počujem odvtedy, čo mi prehrali soft. Ale autíčko ide spoľahlivo, nie ako predtým, keď šklbalo,..
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Příspěvek od potki »

Dakujem za info, bol som si dat prehrat ten soft do riadiacej jednotky a isiel aj kolega - vsetkym co to este nemaju - urcite si to chodte dat urobit. Nevahajte.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“