Spokojenost s Matrixem

Moderátor: Moderátoři

Jak jste spokojeni s matrixem?

Anketa končí za 27 pro 2008, 06:20

1. spokojenost - auto splnilo očekávání na 100%
2
18%
2. spokojenost s drobnými výhradami - spokojenost na 75%
8
73%
3. průměr - něco mi vadí - spokojenost na 50%
0
Žádná hlasování
4. čekal jsem víc, ale jde to
0
Žádná hlasování
5. nejsem spokojen, půjdu asi do jiné káry...
1
9%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od Vilda »

Tak to je mi líto, že to nejde odblokovat :? myslel jsem, že tyhle funkce budou stejný, jak u Accenta, tak u Metrixe :( ale snaha byla ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

postai
*
Příspěvky: 26
Registrován: 08 lis 2008, 18:40
Bydliště: Lišany

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od postai »

Tak jsem to taky vyzkoušel asi to nebude ročníkem můj Matrix má jen 2 měsíce takže je z poslední dodávky ,to tlačítko vnitřního okruhu bych asi musel ťuknout 5x rychle kladívkem, ale jinak jak říká Vladyka v tom super filmečku "u mě dobrý" ,má to svoje mušky, ale co je nemá,neměnil bych a rozepisovat se o těch "muškách " nemá cenu už je tu ostatní popsali,prostě "U MĚ DOBRÝ". :mrgreen:
ivos
*
Příspěvky: 27
Registrován: 08 úno 2008, 09:44

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od ivos »

Spouštění klimatizace automaticky při zadání ofuku čelního skla je nadstandartní funkce, kterou jsou vybaveny automobily ve vyšších třídách. Tak by jste místo bědování měli být rádi, nakonec když to nechcete ,tak stačí jenom zmáčknout tlačítko klimy a vypnou to. Měl jsem to už v předchozích autech a tak to beru jako normálku. Ofuk předního skla si dáváte kvůli odmlžení a na to je klimatizace přímo dělaná (odvlhčuje). Používám klimatizaci v zimě možná čestěji než v létě.
Uživatelský avatar
kabi
*
Příspěvky: 60
Registrován: 04 pro 2008, 23:33
Bydliště: Slaný

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od kabi »

hmmm to je zajímavé doposud jsem jezdil bez klimi (citroen BX,fabia)tak nemám skušenosti ale pokud je to nadstatndart a dokonce funkční tak to začnu všem a všude chválit jako výhodu "máťi" :wink: a ihned to laskavě škrtměte z mínusů autíčka :lol: ale přesto bych raději zapínal klimu když chci já :D
Matrix 1,5 CRDi VGT R.V. 2008
kaspi
**
Příspěvky: 127
Registrován: 20 úno 2008, 14:35
Bydliště: Vsetín

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od kaspi »

@kabi) :lol:
Matrix Premium 1,6, 2/2008
Uživatelský avatar
kabi
*
Příspěvky: 60
Registrován: 04 pro 2008, 23:33
Bydliště: Slaný

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od kabi »

Uzi77 píše:takže souhlas se vším co tu bylo napsano :jeste se pridava jedna vec začína me neco drncet v palubovce a nejsou to věci v odkládacích prostorách :oops: leze me to dost na nervy na to ze mam nejeto kolem 4500 km
mám stejný problem :x neni to tak strašný ale je to slyšet utěšuju se že to třeba časem přestane ale zřejmě marně(zat 2500km)
Matrix 1,5 CRDi VGT R.V. 2008
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od Hardcam »

Ad klimatizace: na Elantre (i Sonate) to mam taky, odblokovat se mi to nepodarilo (u Sonaty jsem nezkousel), na druhou stranu jsem zjisil, ze kdyz je venku pod +4 (ci tak nejak), tak se mi pri prepnuti na okno klima nesepne. Asi to nejaky smysl ma.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od Uzi77 »

to je možná tím že když venku mrzne tak klimatizace nefunguje páč nemuže schladit kapalinu která už je schlazená ještě víc venkovní teplotou tím pádem nefunguje
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od ross07 »

pro Uzi77:

někde jsem se dočetl, že je to pojistný prvek hlídání té teploty (kolem 2-3°C), aby nenamrzal výparník :idea:
Přílohy
klima.JPG
klima.JPG (26.77 KiB) Zobrazeno 1898 x
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
stana221
Příspěvky: 1
Registrován: 16 srp 2010, 21:04

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od stana221 »

Zdravím, tak i já se podělím se svými zkušenostmi s Matrixem. Mám 1,5 CRDi VGT 81 kW,RV 08(Premium) najeto 44 000km.
Závady, které se na mém voze vyskytly: zadřené turbo, selhání brzd(asi 20km při průjezdu Vídní jsem brzdil jen ručkou, pak se to zas chytlo-vyřešeno výměnou pracovního válce), občas svítící kontrolka check engine. Tato kontrolka mi svítí od cca 2000km, v servisu jsem byl s ní 8x, a stejně to nevyřešili. Už mi došla trpělivost, zažádal jsme o odstoupení od smlouvy, ale nechtějí pustit ani kačku, takže to asi skončí u soudu. Držte mi palce :wink:
PS: kupovali jsme s kolegou auta ve stejnou dobu(má taky 1,5 CRDi VGT), a mu před nedávnam selhali taky brzdy(taktéž pracovní válec), takže doporučuji mít ručku vždy připravenou :shock:
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od Uzi77 »

tak to je mazec stesti ti u soudu nepreju, páč štěstí nepotřebuješ, ale jasnej, cistej rozum soudce.














ale jo!! i to stesti ti preju :P [-o<
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od ross07 »

... a máme tu znovu Auto Bild TÜV Report 2011 (vozy stáří 6-7 let): což je ročník mého matrixe ale i další :hyu: jsou na tom dobře... =D> =D> =D> :D/ :D/ :D/

10. Hyundai Getz 9,9%
38. Hyundai Santa Fe 14,6%
47. Hyundai Matrix 15,9%

a koho jsme nechali za sebou...

53. Škoda Fabia 17,4%
60. Škoda Octavia 18,5%
67. Opel Zafira 18,9%
73. VW Touran 20,3%
75. Peugeot 307 20,5%
94. VW Sharan 29,0%
95. Seat Alhambra 30,0%

ať nám to jezdí.... :D/
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Spokojenost s Matrixem

Příspěvek od enjoy »

Zdravím..Můj první přízpěvek jsem si schoval na tohle téma :)
Můj Matrix je "můj" cca 3 měsíce,je to služební vůz,dostal jsem ho se 133 tisíci a teď jich ma na kontě 143 tisíc.
Je to 1.5 CRDi 81kw.. 2007 rok narození.
Předem bych chtěl říct,že jsem k tomuhle autu byl odjakživa značně skeptický(v Top Gearu vyhlášeno nejstršnějším autem vůbec a já tomu věřil :mrgreen: ).
V tuhle chvíli se má věc tak,že ho v přístích týdnech budu odkupovat od firmy,prostě mi přirostl k srdci,šmarjá to snad není možný, Já budu mít Hyundai Matrix :mrgreen:
K věci...
Klady vs. zápory... v první řadě motor.to je něco neuvěřitelnýho,hochům v korei asi trochu ujela ruka na rýsovacím prkně,protože 110k je na Matrixe slušně přemotorovaný,ale díky bohu za to :mrgreen:
K motoru,ale patří i dobrá převodovka a solidní zpřevodování,což se u Matrixe teda moc nepovedlo,ale ten motor...všechno odpuštěno :D .Ale jedna věc je opravdu trošku nepříjemná,že po každém přeřazení spadne do turbo díry a než se vzpamatuje,chvíli to trvá...
Za další pozice za volantem,velice příjemná,docela hodně rychle jsem si zvykl na vyšší posaz,prakticky okamžitě řekl bych.
Jízdní vlastnosti.. po rovině raketa,v zatáčkách hra se smrtí,ale to dá rozum,při pohledu na 185/65 R14.Obecně korejci na to jdou úplně jinak než němci apod... všude cpou(cpali) malá kolečka.Ale kolega na Matrixovi měl 215/45 R17 a taky to jelo,ovšem to už hodně tahá za volant... :)
Když už jsme u podvozku,musím velmi vyzdvyhnout pohodlí,to je opravdu na vynikající úrovni,byl jsem překvapen.
Co se týče výhledu atd.,nemůžu objektivně říct,protože na voze jsou hodně tmavé folie,kdoví kdo je tam dal,nevím...
Co se týče vybavenosti vozu,nemám co vytknout,bavíme-li se o Matrixu,tak klimatizace,všechny okna v elektrice,zrcátka totéž,přední mlhovky,parkovací senzory(nefunkční za deště :shock: :mrgreen: ) a bůh ví co ještě...
Variabilita kufru,velice solidní...sice si v tom neodvezu lyže,ale objemově je hodně zajímavý...
No a jako největší plus Matrixe vidím,jelikož jsem chlap a tím pádem trochu dítě :D ,že se na mě ostatní řidiči dívaji často jako na brzdu provozu,ale jakmile jim mizím v dáli,tak si myslím,že nechápou co se to stalo,protože ten motor,to je něco co nikdo čekat nemohl si myslím :mrgreen:
A v neposlední řadě,řekl bych poměrně značně spolehlivý vůz...
PS:kdysi jsem řekl..."nikdy naftu a nikdy Hyundai Matrix!" A teď to mám obojí :mrgreen: a Vůbec toho nelituji!
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“