Dlhe cakanie na i30

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od Laxius »

Nazdar, mam sice kombika, ale niekde tu na fore som cital, ze aj kratka verzia je vo velkom technicaku napisana ako kombi verzia. Neviem ci to nespozoroval kowalski nahodou pri svojej Made in CZ... Bolo tam pisane, ze auta ktore maju vzadu sklo nad batozinovym priestorom (a ma ho aj kratka verzia), tak su v technicaku uvedene ako kombi... teda vsetko pokial ma pamat neklame :)
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od laufas »

De&d píše:Mohli by jste se podívat, vy co máte "krátkou" i30ku co máte napsáno ve
velkém techničáku v kolonce: Karoserie - Druh(typ): ........ ?
Díky
Co tam ma byt? Technicak se mi nechce jit strachat ze slozky. Resis, ze tam je napsano kombi?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od De&d »

Laxius píše:Nazdar, mam sice kombika, ale niekde tu na fore som cital, ze aj kratka verzia je vo velkom technicaku napisana ako kombi verzia. Neviem ci to nespozoroval kowalski nahodou pri svojej Made in CZ... Bolo tam pisane, ze auta ktore maju vzadu sklo nad batozinovym priestorom (a ma ho aj kratka verzia), tak su v technicaku uvedene ako kombi... teda vsetko pokial ma pamat neklame :)
Poklona tvé paměti, to čumím je vidět, že využití tvé RAMky bude dost efektivní :)
Jo a ptal jsem se protože tam mám taky Kombi u krátké.
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od laufas »

De&d píše:
Laxius píše:Nazdar, mam sice kombika, ale niekde tu na fore som cital, ze aj kratka verzia je vo velkom technicaku napisana ako kombi verzia. Neviem ci to nespozoroval kowalski nahodou pri svojej Made in CZ... Bolo tam pisane, ze auta ktore maju vzadu sklo nad batozinovym priestorom (a ma ho aj kratka verzia), tak su v technicaku uvedene ako kombi... teda vsetko pokial ma pamat neklame :)
Poklona tvé paměti, to čumím je vidět, že využití tvé RAMky bude dost efektivní :)
Jo a ptal jsem se protože tam mám taky Kombi u krátké.
Jo, je to kvuli tomu okynku.
Jen me celkem mrzi, ze se dotazy dost casto opakuji, pritom odpoved tu uz jednou je
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od De&d »

laufas píše:
De&d píše:
Laxius píše:Nazdar, mam sice kombika, ale niekde tu na fore som cital, ze aj kratka verzia je vo velkom technicaku napisana ako kombi verzia. Neviem ci to nespozoroval kowalski nahodou pri svojej Made in CZ... Bolo tam pisane, ze auta ktore maju vzadu sklo nad batozinovym priestorom (a ma ho aj kratka verzia), tak su v technicaku uvedene ako kombi... teda vsetko pokial ma pamat neklame :)
Poklona tvé paměti, to čumím je vidět, že využití tvé RAMky bude dost efektivní :)
Jo a ptal jsem se protože tam mám taky Kombi u krátké.
Jo, je to kvuli tomu okynku.
Jen me celkem mrzi, ze se dotazy dost casto opakuji, pritom odpoved tu uz jednou je
To víš, spoléhám na to, že je to tady na Hčku takový volnější jako free.

Navíc já tady mám celkem málo příspěvků (jakože třeba neodpovídám cokoliv na jakýkoliv příspěvek) a tak si je tímto naháním,víš?
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od zello »

laufas píše:
De&d píše:
Laxius píše:Nazdar, mam sice kombika, ale niekde tu na fore som cital, ze aj kratka verzia je vo velkom technicaku napisana ako kombi verzia. Neviem ci to nespozoroval kowalski nahodou pri svojej Made in CZ... Bolo tam pisane, ze auta ktore maju vzadu sklo nad batozinovym priestorom (a ma ho aj kratka verzia), tak su v technicaku uvedene ako kombi... teda vsetko pokial ma pamat neklame :)
Poklona tvé paměti, to čumím je vidět, že využití tvé RAMky bude dost efektivní :)
Jo a ptal jsem se protože tam mám taky Kombi u krátké.
Jo, je to kvuli tomu okynku.
Jen me celkem mrzi, ze se dotazy dost casto opakuji, pritom odpoved tu uz jednou je

Laufas neviem ci si dobre pamatam ale nedavno si sa v jednej teme vyjadril ze je jedno ci ludia dodrzuju topic temy alebo nie lebu tu sa bavi kazdy o com chce a kde chce. Tak ma dost udivuje ze dnes Ti prekaza otazka ktora sa tu uz raz preberala.

To len tak na okraj.
Ber to ako fejton :wink:
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od laufas »

Laufas neviem ci si dobre pamatam ale nedavno si sa v jednej teme vyjadril ze je jedno ci ludia dodrzuju topic temy alebo nie lebu tu sa bavi kazdy o com chce a kde chce. Tak ma dost udivuje ze dnes Ti prekaza otazka ktora sa tu uz raz preberala.

To len tak na okraj.
Ber to ako fejton :wink:

--Jo jo mas pravdu. To bylo, ptze me nemile prekvapilo, ze se muze na hclubu resit kdekoliv cokoliv. A porad mi to vrta hlavou. Chtel bych tu urcitej poradek, ale jsem jeden z mala. Nedovedu si predstavit, jak to bude, az tu bude vice tricitkaru :D
Na jinych forech se to dodrzuje.
A taky je mi proti srsti zaregistrovat se sem a ihned bez cteni prasknout dotaz kam me napadne. Tot vse.
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od De&d »

zello - dík, přesně na to jsem narážel.
No než jsem tu otázku napsal asi jsem MÁLO hledal. Stane se to jednou maximálně 2x do roka!
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
Bribonanzo
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2009, 14:20
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od Bribonanzo »

13.3.2009 som objednal i30 (Made in Europe), bude až v Máji (Květen) 2009.
Tak akosi sa teším :D/
Hyundai i30 1,4i CVVT
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od tatchwud »

Bribonanzo píše:13.3.2009 som objednal i30 (Made in Europe), bude až v Máji (Květen) 2009.
Tak akosi sa teším :D/
Nic si z toho nedělej,já čekal snad 4 měsíce.Alespoň si to užiješ.Fakt je,na co se těšit. :D/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
marek.tkd
*
Příspěvky: 47
Registrován: 02 říj 2008, 08:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od marek.tkd »

blbe je len podla mna to, ze cakas na neho 2 mesiace, cena zatial klesne a ty si si este ani nezatrubil.
ale ako povedali, podla mna sa tiez oplati cakat (aj ked uz som nasiel nejake tie muchy)
i30 Comfort 1.4CVVT, Steel grey
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od Laxius »

No ja som zatial ziadne muchy nenasiel... jedina moja mucha co ma znepokujej je, ze mam spotrebu nad 8l/100km, aj ked pabny pocitac ukazuje 7,8. A serie ma, ze uz mam za 2 mesiace nabehane 5000km a to som chcel auticko naozaj setrit :)

ps> spotreba sa v mojom podpise bude menit, mam asi 4 benzinove blocky ktore som nezadal este na spritmonitor.de
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
marek.tkd
*
Příspěvky: 47
Registrován: 02 říj 2008, 08:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od marek.tkd »

u mna je najvacsia mucha praskanie plastov v A stlpikoch. Niekde sme sa o tom uz rozpravali. Este som nemal cas sa na to blizsie pozriet alebo skocit do servisu. Podla mna by to nemalo robit. Cakam na leto, aby som vylucil zmenu teplot pro zohrivani interieru po zime.

inak nic ine som nenasiel..zatial (tfuj tfuj)
i30 Comfort 1.4CVVT, Steel grey
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od Radim Brožek »

Jaké máte zkušenosti s dobou dodávky auta z Nošovic?
Dle informací bylo to moje vyrobené před 3 týdny a doteď nedorazilo do Brna. Je to normální?
Už skoro 3 týdny?! Prodejce to svádí na Mosolf (celní sklad), přes který to jde, i když je to
vyrobeno u nás.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od saldy »

Radim Brožek píše:Jaké máte zkušenosti s dobou dodávky auta z Nošovic?
Dle informací bylo to moje vyrobené před 3 týdny a doteď nedorazilo do Brna. Je to normální?
Už skoro 3 týdny?! Prodejce to svádí na Mosolf (celní sklad), přes který to jde, i když je to
vyrobeno u nás.
Já se ptal v tomto týdnu v Ústí nad Labem a prý skoro všechny dodávají do 3 dnů :) musej mít nedaleko asi mezisklad, ale já chtěl ten novej dýzl 94kw a na ten se čeká 3 měsíce
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“