Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od amaize »

Hardcam píše:A ja Ti rikam, ze je uplne jedno, jakou to ma vybavu.
Tyhle na fotkach jsou vybavove socky bez chromovy listy, hliniku v interieru popr. lakovanych zrcatek nebo klimy a mlhovky maj.
Spis jsi se nezajmem prodejce o mlhovky pripravil, protoze on by z tebe nevyvaril tolik, jako z ostatnich, co zaplati plnou cenu.
ty harde zabzď s těma sockama, tady se nekupují auta za mega a víc, vidíš tu snad velkou většinu,je to právě naopak
jinak s tebou souhlasím , že se to vše liší "všelijak" něco je tak a něco jinak, mám komforta z černýma sedadlama , a v viděl jsem to samé,ale měl modrá sedadla a oba černý interiér,ale nechodí tady na club,škoda ho je to fajn kluk
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od Hardcam »

amaize: tak oznacuju vybavu i u nejchudsiho merceda, proste jen odliseni...:) to vubec nebylo mysleno jako urazka, sam mam Getze v nejchudsi mozny vybave (jen el. okna vpredu a servo)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od amaize »

vím , že jsi to nemyslel jako urážku,i vím že máš toho ..tzíka, ale musím ti znovu připomenout , že tady to je fakticky jenom o těch "sockách", a né každý :hyu: i20 za toto považuje,jenomže ty výbavy u těch i20-tek jsou hodně rozdílné asi jak ti co je kupují - viz.celá diskuse na clubu v :hyu: i20 , i já patřím mezi ně ,takže těžko někomu číst tvá slova :mrgreen:
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od Hardcam »

Dobra dobra...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
katšok
*
Příspěvky: 13
Registrován: 13 led 2010, 18:43

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od katšok »

je to pěkně udělaný(ty fotky když to někdo umí tak je to brnkačka) takhle to prezentujou v katalogu,ale skutek utek. v prodejně se vůbec nikdo nezmínil že tam mlhovky nebudou.když mi volali že auto je na prodejně tak sem zjistil že tam nejsou. hned sem se na ně informoval a to další už víte. :hyu:
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od Rubbs »

Ale ty přece nemáš Style, nebo snad jo? Mlhovky jsou v ceníku jen u Style… :?: :!:
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od amaize »

katšok píše:je to pěkně udělaný(ty fotky když to někdo umí tak je to brnkačka) takhle to prezentujou v katalogu,ale skutek utek. v prodejně se vůbec nikdo nezmínil že tam mlhovky nebudou.když mi volali že auto je na prodejně tak sem zjistil že tam nejsou. hned sem se na ně informoval a to další už víte. :hyu:
moc nechápu :-k co tu píšeš,přece při objednávce :hyu: i20 ti museli říct a napsat co je to za výbavu a s čím včetně VINu i kdyby jsi bral předváděčku pak tě měli informovat o její výbavě i stavu, tak mi to nějak nejde do hlavy ](*,) , aspoň ACA Karviná mi v kopii objednávky budoucí parametry napsala a tayk tak to přišlo , nevím možná to jinde nepovažují za vhodné #-o
osobně bych mlhovky bral i když je využití jen pár dnů v roce, ale nechám to na léto
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od amaize »

Rubbs píše:Ale ty přece nemáš Style, nebo snad jo? Mlhovky jsou v ceníku jen u Style… :?: :!:
v loňských cenících byly i za doplatek na základ a comfort, Style je měli automaticky
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
katšok
*
Příspěvky: 13
Registrován: 13 led 2010, 18:43

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od katšok »

Já když sem objednal auto, tak sem chtěl klimu,okna v elekt. dálkové zam. a mlhovky sem si myslel že je dávají ke všem autům.já jinej katalog než z mlhovkama neviděl.dneska už bych do :hyu: asi nešel.Připadá mi to ,že chtějí hlavně prodat.Každý jiný auto je líp vybavený a v základě.
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od Rubbs »

amaize píše:v loňských cenících byly i za doplatek na základ a comfort, Style je měli automaticky
V cenících příslušenství se sice dříve uváděly, ale fyzicky k dispozici nebyly (nejsou doteď), takže v praxi se daly pořídit stejně jen s výbavou Style; tak jsem to myslel. Více mě překvapuje, že se katšok zřejmě vůbec nezajímal o výbavu svého budoucího vozu. Bylo (a je) to přece napsané černé na bílém v každém ceníku, že u ostatních výbav kromě nejvyšší nejsou standardně mlhovky… ](*,) :roll: Žádná nejednoznačnost, žádná možnost jiného výkladu… Prostě jen u Style. To například nad ceníky Pola nebo i Corsy se jeden notně zapotil, než vůbec přišel na to, co v té které výbavě standardně dostane. :evil: Mohl bych povídat…
Při kupování auta mě zajímá ceník, ne katalog… #-o :idea:
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od Rubbs »

katšok píše:Já když sem objednal auto, tak sem chtěl klimu,okna v elekt. dálkové zam. a mlhovky sem si myslel že je dávají ke všem autům.já jinej katalog než z mlhovkama neviděl.dneska už bych do :hyu: asi nešel.Připadá mi to ,že chtějí hlavně prodat.Každý jiný auto je líp vybavený a v základě.
Když něco chci, tak si to objednám. Když chci něco, co tam má být standardně (součástí výbavy) a nedívám se do ceníku, tak si to aspoň ověřím. Hlavně prodat chtějí dnes všichni, doba je zlá. Když se k tomu navíc přidá pár chyb v objednávce českého zastoupení :hyu: a následně stejné problémy se zajištěním příslušenství i některých základních náhradních dílů, nedivím se, že někdo přestane :hyu: jako značce věřit.
A mimochodem - každý jiný auto v základu rozhodně líp vybavený není. To určitě ne [-X
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od zdenek76 »

katšok píše:.. já jinej katalog než z mlhovkama neviděl ...
To už jsem tu někde psal, že v prospektech ukazují auta s výbavou, která se pak u nás nedá objednat nebo tam bývají i designové odlišnosti (např. schránka v palubce)
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od jirikstbk »

Kdyby jen to, člověk vidí v prospektu nebo v reklamě vždy auto s nejvyšší výbavou (a to není jen otázka :hyu:), s cenou od - do, realita se pak (zejména o ceny od) hodně liší. Dost lidí ale nad tím mávnou rukou a už nechtějí jít jinde (přece si doma podle prospektu nebo reklamy vybrali) s tím, že když to bude potřeba, tak se to dokoupí. Jenže po čase zjistí, že nedokoupí.

Když jsem auto kupoval, tak to bylo zrovna v období kdy :hyu: neinzeroval. Auto jsem měl do 14 dnů nachystané. Spolumajitel prodejny byl v dobrém rozmaru a prozradil, že když se spustí reklamní akce, tak nestíhají zákazníky ve stávajícím počtu lidí vůbec obsloužit. Takže ten vliv reklamy je větší, než by si člověk, který není z oboru vůbec chtěl připustit.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od amaize »

Tak to asi né jak píšeš : "že když se spustí reklamní akce, tak nestíhají zákazníky ve stávajícím počtu lidí vůbec obsloužit." - tak proč vloni všichni až na pár vyjímek čekali na auta až 4 měsíce, vždyť tu o tom píšou, můj názor je , že jsme pořád v Česku a je to tu možná větší bordel jak kdysi , a kdo chce tak ti bude mazat med kolem huby a pak tě stejně vyjebe jak nějakou lacinnou štětku,a sliby v salonech neberu vážně, boha kdo si tady počte a pak půjde do salónu tak musí být už přece připravený na vše, a pokud né tak je asi slepý
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od jirikstbk »

Píšu správně, špatně čteš. :-) Obsloužit neznamená dodat, ale obsloužit zájemce v prodejně. Důvod je jednoduchý, jsou tam na to max 2 až 3 lidi a když jim najednou přikvačí 5 zájemců, tak je problém.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“