Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Dzin
*
Příspěvky: 37
Registrován: 17 lis 2009, 19:42
Bydliště: Slezská Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Přední mlhovky- sloučeno z elektroinstalací

Příspěvek od Dzin »

Zdravím,
chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s dodatečnou montáží předních mlhovek na i20-tku. Jde mi o cenu v nějakém servisu v Ostravě a jestli neztratím po tomto zásahu záruku.
Reklama
 

Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od dj.brouk »

No taky jsem o tom uvažoval,ale ta cena mě odradila-10 200 nebo tak nějak. :?
Když by ti to dělali v autorizovaném servise,tak o ztrátě záruky nemůže být ani řeč.
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
Ferdish
*
Příspěvky: 63
Registrován: 19 lis 2009, 11:31
Bydliště: Vrútky
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Ferdish »

Ja keď som kupoval svojho kocúrika (koniec novembra), tiež som sa pýtal na hmlovky, ale bolo mi povedané, že zatiaľ to možné nie je amám sa opýtať asi vo februári - marci. Potom že sa uvidí.
i20, 1,2 Comfort, sleek silver,
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od amaize »

ofi zástupce nemá originály,proto nemontuje, ale pokud se jedná o to co se dostane běžně koupit a dopasovat, tak ti namontují všude , ale s tou zárukou by byl asi problém,jedině se zeptat svého prodejce
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od x-bat »

Ja budu mit jednu "rypavou" otazku. Proc jste pred koupi auta nezvazili, co budete potrebovat a neresili to hned? Tady chce nekdo domontovat mlhovky, hned vedle nekdo potreboval domontovavat vyhrivani sedadel atd.

Pripadna odpoved "Nebyly penize a ted jsou." je jen trapna vymluva...
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Hardcam »

x-bat: duvody snad ma kazdy svoje, ne? Kamarad koupil i10 bez mlhovek, protoze vedel, ze si originaly muze sehnat i s kabelazi a vypinacem za litr a namontoval si je sam presne tak, jak to ma i10 ze salonu. Usetril tak penize treba na elektrony.
Osobne bych si to taky nechal dat uz pri koupi, vzhledem k tomu, ze lide berou auta na leasing, castka za mlhovky se jim rozprostre do pravidelnych splatek.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Dzin
*
Příspěvky: 37
Registrován: 17 lis 2009, 19:42
Bydliště: Slezská Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Dzin »

to x-bat : taky bych si to auto koupil s mlhovkama, jenže vzhledem k tomu že to byl jediný kus za tak výhodnou cenu tak jsem si nemohl vybírat.
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od x-bat »

Dzin píše:to x-bat : taky bych si to auto koupil s mlhovkama, jenže vzhledem k tomu že to byl jediný kus za tak výhodnou cenu tak jsem si nemohl vybírat.
Jak nemohl vybirat? Zvolil jsi zajimavou cenu na ukor mlhovek. Urcite sis mohl vybrat i auto s mlhovkama 8)
No, konec spamu a zpet k tematu...
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Uživatelský avatar
Rubbs
**
Příspěvky: 111
Registrován: 20 říj 2009, 20:40
Bydliště: Hodonín

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Rubbs »

Mlhovky se standardně dodávaly jen s nejvyšší výbavou Style (s montáží přímo v Indii), což dělá od předchozí nižší výbavy Comfort navýšení 40 000 Kč. Což už někdo opravdu nemusí finančně zvládnout, a nebo nechce tuto částku investovat jen kvůli mlhovkám (když ostatní přidanou výbavu u Style oproti výbavě Comfort nevyžaduje). Mlhovky byly navíc ještě na podzim loňského roku v ceníku jako běžná volitelná položka, takže řešení se nabízelo: zvolit výbavy Classic, Classic Plus nebo Comfort a doplatit si za mlhovky. My jsme při rozhodování o autíčku uvažovali také tak, měl to být Comfort s domontáží mlhovek. Dalšími motivy mohlo být, že si kupující například přál motor 1.2 (Style s tímto motorem pořídit nelze) nebo si naopak nepřál automatickou klimatizaci. Ještě dodám, že kdyby zastoupení Hyundaie fungovalo jak má, nebyl by s mlhovkami vůbec žádný problém a nebylo by ani toto vlákno! První termín dodávky mlhovek měl být během měsíce září, potom koncem listopadu. Bohužel nejsou ještě ani teď. ](*,)

Pokud je tím hned vedle myšleno moje vlákno o panelu vyhřívání sedadel, dodávám, že automobil s touto položkou nebylo možné jako originál přímo z výroby vůbec pořídit. Od začátku se počítalo s dodatečnou montáží v ČR. Nikdo mne navíc neupozornil (a ani by mne to nenapadlo), že nebude vyměněn odpovídající panel s tlačítky za originální kus (tak jak je to možné vidět v katalogu k i20), ale že bude použito vlastní řešení s jakýmisi kolébkovými přepínači…
Hyundai i20 1.4i 74kW Style, Ice Blue, od 21.12.2009, najeto 42000 km
Dzin
*
Příspěvky: 37
Registrován: 17 lis 2009, 19:42
Bydliště: Slezská Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Dzin »

Toto auto v té výbavě jsem pořídil o více než 30000kč levněji než je ceníková cena.Takže ano máš pravdu dal jsem přednost ušetřeným třicetitisícům proti mlhovkám.A to teď nemluvím o šrotovném ale o skutečném rozdílu v ceně. Jen jsem netušil že montáž páru světel bude takový problém.
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od x-bat »

Rubbs píše:kdyby zastoupení Hyundaie fungovalo jak má
Jojo, k tomu se podepisu. Na nedodana vyhrivana zrcatka diky nim taky cekam uz skoro 2 mesice (mela byt na aute od vyroby, ale nejsou). V autosalonu uz jsou z toho nestastni, posledni predvanocni info mam, ze maji zrcatka, ale talenti zapomenli dodat kabely :roll:
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
katšok
*
Příspěvky: 13
Registrován: 13 led 2010, 18:43

Mlhová světla na i 20

Příspěvek od katšok »

Už někdo zjistil jaké světla se dají použít na i20 kde nejsou mlhovky v základní výbavě?Škoda těch děr na světla je to takové slepé.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Hardcam »

=D> prvni mlhovky uz jsou na ceste ke katsokovi
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
katšok
*
Příspěvky: 13
Registrován: 13 led 2010, 18:43

Elektroschéma i20 - mlhovky

Příspěvek od katšok »

Všechny zdravím. Máte někdo plán zapojení elektroinstalace v modelu "i20".Jde mi o to,že když teť budu mít mlhovky,kde je mám zapojit, aby byly na vypínač v autě? Většinou se dá tento plánek sehnat,ale k i20 nevím. poraďte . [-o< :-k
Uživatelský avatar
northon
*
Příspěvky: 36
Registrován: 30 led 2010, 08:44

Re: elektroinstalace i20

Příspěvek od northon »

Plan sice nemam ale chcem sa ta opytat ake hmlovky si zohnal.Problem je totiz v tom ze ked som sa na tuto temu rozpraval z predajcom tak mi povedal ze pre instalaciu hmloviek treba vymenit predny naraznik z dovodu toho ze zo zadnej strany nemas na co tu hmlovku uchytit.Skratka bud to kupis aj z hlovkami alebo ich tam radsej ani nedavaj neviem ci je tam vobec urobena elektricka predpriprava.Hold toto korejcania akosi nedomysleli.
25.11.2014 i20 II- Hnedá metalíza. Výbava confort plus vyhrievaný volant a sedadlá, svetelný paket 16palcové disky.
18.3.2010 do 24.11.2014 i20 clasic plus ,červená farba
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“