cuka skube netahne

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

To my u nas mame rovinku tak 1.5km a tak 500m od konce je radar ktery meri do 180 takze sranda no! :mrgreen:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Tomson-tr »

ja som to meral pred mesiacom,bolo sucho a na letnych kolach,takze by to malo byt ok....ale vazne,ak bude mat niekto cas tak nech to skusi zmerat,som velmi zvedavy

lebo mam recenziu kde pisu ze zrychlenie ma byt za 9 sek,a v druhej som cital ze zrychlenie je 7,6 sekundy :-k
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Tak vcera jsem dal vahu vzduchu rozdil jako krava uz se to tak nemele ,nezdicha to ,drzi to volnobeh uz to jede 160 ale do 2000 se auto jeste nechova nejlip... ne tak jak se chovalo neco mu jeste chybi ..

K te vaze stara po odpojeni zadny rozdil ,tedka kdys ji odpojim auto okamzite zdechne!
Kdys sem ji tam namontoval a nastartoval motor drzel volnobeh ale pridavani plynu hruza porad stejne ...jel jsem to projet a po 10kach km se to vzdycky zlepsilo najel jsem 5Okm a uz se to zlepsovani zastavilo tedka je problem jen nepatrny-ale je tam pri pridani tak do 2000 pak to je ok nekdy kdys tam je 5800 tak to cukne a potom zase vklidu !


Tak jeste nekdo poradte...mam podezreni ze odesel snimac polohy skrtici klapky protoze ten kdys sem ho skousel menil po 1 tak po odpojeni auto spatne reagovalo a pridani plynu tedka kdys ho odpojim zadny rozdil muze to byt tim.

Dekuju za rady
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Romcis »

Covece, kdyz jsem ted koukal na ty tvoje fotky motoru s tim jak tam pises ze mas sportovni svody...kde je lambda cece? at koukam jak koukam tak ji nikde nevidim!? a tenhle motor ma konektor pro lambdu pod rozdelovacem(zap.modulem) a nebo jestli je to jak u accenta tak poblis svodu, a v tech mistech u tebe nikde nic. mozna blba otazka ale mas ji tam vubec zapojenou???

Petr123456789 píše:Tak vcera jsem dal vahu vzduchu rozdil jako krava uz se to tak nemele ,nezdicha to ,drzi to volnobeh uz to jede 160 ale do 2000 se auto jeste nechova nejlip... ne tak jak se chovalo neco mu jeste chybi ..

K te vaze stara po odpojeni zadny rozdil ,tedka kdys ji odpojim auto okamzite zdechne!
Kdys sem ji tam namontoval a nastartoval motor drzel volnobeh ale pridavani plynu hruza porad stejne ...jel jsem to projet a po 10kach km se to vzdycky zlepsilo najel jsem 5Okm a uz se to zlepsovani zastavilo tedka je problem jen nepatrny-ale je tam pri pridani tak do 2000 pak to je ok nekdy kdys tam je 5800 tak to cukne a potom zase vklidu !


Tak jeste nekdo poradte...mam podezreni ze odesel snimac polohy skrtici klapky protoze ten kdys sem ho skousel menil po 1 tak po odpojeni auto spatne reagovalo a pridani plynu tedka kdys ho odpojim zadny rozdil muze to byt tim.

Dekuju za rady
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Tomson-tr »

nejdem zakladat novu temu,lebo tu sme to preberali-dnes som skusal to zrychlenie,vyslo mi to okolo 10 sek,davam 2 odkazy na videa....vyzera to byt v pohode?

http://www.youtube.com/watch?v=nnzZthsBElY

http://www.youtube.com/watch?v=CHT_vNe-aNk
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
HagenCZ
*
Příspěvky: 75
Registrován: 09 led 2010, 13:45
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od HagenCZ »

Tomson-tr píše:nejdem zakladat novu temu,lebo tu sme to preberali-dnes som skusal to zrychlenie,vyslo mi to okolo 10 sek,davam 2 odkazy na videa....vyzera to byt v pohode?

http://www.youtube.com/watch?v=nnzZthsBElY

http://www.youtube.com/watch?v=CHT_vNe-aNk
ta kvalita teda strasna :?
Hyundai S-coupe LS r.v.94, černá - Na prodej

Bude: Tuscani Elisa 2.7 V6
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Romcis píše:Covece, kdyz jsem ted koukal na ty tvoje fotky motoru s tim jak tam pises ze mas sportovni svody...kde je lambda cece? at koukam jak koukam tak ji nikde nevidim!? a tenhle motor ma konektor pro lambdu pod rozdelovacem(zap.modulem) a nebo jestli je to jak u accenta tak poblis svodu, a v tech mistech u tebe nikde nic. mozna blba otazka ale mas ji tam vubec zapojenou???

Petr123456789 píše:Tak vcera jsem dal vahu vzduchu rozdil jako krava uz se to tak nemele ,nezdicha to ,drzi to volnobeh uz to jede 160 ale do 2000 se auto jeste nechova nejlip... ne tak jak se chovalo neco mu jeste chybi ..

K te vaze stara po odpojeni zadny rozdil ,tedka kdys ji odpojim auto okamzite zdechne!
Kdys sem ji tam namontoval a nastartoval motor drzel volnobeh ale pridavani plynu hruza porad stejne ...jel jsem to projet a po 10kach km se to vzdycky zlepsilo najel jsem 5Okm a uz se to zlepsovani zastavilo tedka je problem jen nepatrny-ale je tam pri pridani tak do 2000 pak to je ok nekdy kdys tam je 5800 tak to cukne a potom zase vklidu !


Tak jeste nekdo poradte...mam podezreni ze odesel snimac polohy skrtici klapky protoze ten kdys sem ho skousel menil po 1 tak po odpojeni auto spatne reagovalo a pridani plynu tedka kdys ho odpojim zadny rozdil muze to byt tim.

Dekuju za rady
Hmm blba otázka no....lambda je ne blizko svodů ale je až tak 5-10 cm za vlnovcem konektor vede nahoru přímo mezi prostorem kabyny a motorem...proto to ani nemůžeš na těch fotkách vidět...tedka nemám foták jinak bych ti to vyfotil....a je zapojena a fungije správně....
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

No tak tedka jsem se docetl ze meric polohy skrtici klapky a vaha vzduchu jsou propojene a kdys nejde jeden snimac snazi se hodnoty pro ridici jednotku pocitat druhy takze kdys uz tam je vaha vzduchu tak se odpojeni sinimace skrt.klapky neprojevi tak jak kdys tam byla spatna vaha oba snimace jsou ok

Jeste jsem zapomel dodat ze jsem byl na diagnostice a tam 0 zavad a prosli jme vsechny snimace co sly a ukazovali pekne hodnoty upne v poradku tak uz fakt nevim??:::!!!!

No a na osciloskopu se nejak stracela jiskra na dvou valcich na jednom vic ale civku jsem menil kabely svicky nove!???
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Yurii »

Tak novej kabel nemusí znamenat dobrej kabel... zkusil bych tam vrátit ty původní na ty dva válce co Ti nejdou... takovýhle problémy bejvaj s kabelama Starline a Nipparts... Starlajny sou sice pěkný barevný ale podle ohlasů stojej zahovno. :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Mam bosch silicone power takze myslim ze dobry akorat jse zjistil ze mam kabely na starsi model.. jsou delsi.

Jinak predchozi kabely jiskrily vecer jak vanocni stromecek!!
Ty nove uz jen staticka elektrina na povrchu ale to je normalni......ale zadne preskakovani zapal.jiskry!

Je to fakt divny je to jakoby byl do 2000 spatny predstih.....
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Yurii »

Tak teoreticky by to mohlo bejt zpusobeny spatnou dylkou men takhle na Gtckach dycky zlobily jenom kabely a svicky.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Tak ja nevim jestli pujdou vratit a to vis ze neco stali jsou na RV.92 a ja mam 96 ale pripadolo me od zacatku ze jsou zbytecne dlouhe prikladam odkaz na fotku jediny na 1 valci je velikostne dobry(modra barva) a zbytek jsem natahl jak jsem mohl a jeste jsem je vsechny stocil na levou stranu jsou tak o 10cm delsi muze to opravdu vadit???jestli nekdo prodava nebo se venuje zapalovacim kabelum napiste diky....

http://petrsvetrkylometr.rajce.idnes.cz ... CI0435.JPG
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Jeste me zajima:Puvodne jsem mel teplotni cidlo cerne barvy ale kdys sem obednaval nove prislo modre barvy.....nekde jsem cetl ze se cidla rozdeluji i podle barvy... :-k

Takze jaky je rozdil v barevnosti teplotnich cidel ,nebo je to jenom nejaky kec??? :^o
Petr123456789
*
Příspěvky: 33
Registrován: 21 bře 2010, 10:43

Re: cuka skube netahne

Příspěvek od Petr123456789 »

Tak jsem zjistil ze delka kabelu na to nema vliv ale prisel jsem na novou vec ktera vysvetluje to cukani... #-o probiji me 1 a 3 svicka!!!na hlavu valcu uplne dole ,vsiml jsem si toho tedka vecer ale vubec to nechapu...nove kabely nove svicky a viditelne preskakuje jiskra na hlavu valcu.Na 1 valci preskakuje jiskra daleko vetsi a casteji nez na 3 valciproto byla na nem teplota nizsi o 40 stupnu ,svicky i kabely jsem skousel zamenit za 2 a 4 daval jsem i jine svicky a problem pretrvava...na 1 a 3 valci.Zavity na svicky jsou ciste nezaolejovane a porad to pali vedle na hlavu nechapu pomoc poradte dekuju.............. [-o<
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“