II.Mimoňský sraz Hyundajclubu 23.6.-25.6.2006

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

black_sheep píše:zdravicko hyundaiaci, hyundaiacky a hyundaiacata :lol:


Pokud se mnou budete souhlasit tak bych s Vama zalozil takovou tradici kazdorocnich hyundai srazu :wink:
A tohle myslíš jak???
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Kdyz Ivan hleda, najde.... ;)

No, Neutron uz je hospitalizovan na jednotce intenzivni technicke pece a bude mu provedena transplantace spojky. Operace bude asi zitra kolem 10:00, tak vsichni drzte palce, at to prezije...

PS: Zakrok nehradi pojistovna, takze budou chtit 8 obrazku Kromerizskeho zamku (pro mene znale je nas zamek na tisicikorune, pro slabsi: "carecka kolecko kolecko kolecko")

Takze na pristim srazu vam to pekne natru!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Felotron píše:Kdyz Ivan hleda, najde.... ;)

No, Neutron uz je hospitalizovan na jednotce intenzivni technicke pece a bude mu provedena transplantace spojky. Operace bude asi zitra kolem 10:00, tak vsichni drzte palce, at to prezije...

PS: Zakrok nehradi pojistovna, takze budou chtit 8 obrazku Kromerizskeho zamku (pro mene znale je nas zamek na tisicikorune, pro slabsi: "carecka kolecko kolecko kolecko")

Takze na pristim srazu vam to pekne natru!
Natírej si co chceš Felotrone!!! To je dobře, že to budeš mít v poho, hlavně, aby si ji během 14dnů neodrovnal, víš jak na to seš???
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

tedaaaa... moc děkuju.. fakt mi lichotí že je pro vás moje audio tak impozantní :-) mě už to prostě nějak nepřijde.. já budu věčně nespokojenej.. dycky je co zlepšovat :twisted:

To Felotron: tobě už dělaj spojku? teda ty seš rychlík.. a osmičku za to chtěj? :-( Sakra.. já se ještě nepídil, ale nevíte někdo kolik by stála ta kovokeramická na mý kupé a hlavně jestli se vůbec dělá?

No jestli mi to na Moravu vyjde a já se budu moc snažit aby jo.. tak vás urkitě bude čekat nějaký překvapení.. myslim tim nějakou úpravu mýho auti, jen nevim ještě co :-)
Možná lepší muzika :lol: :lol: :lol: možná jen nějaká decentní plechařina.. kdo ví.. proto je to překvápko :-)

Ok.. už nebudu zabírat místo.. stejně to byl ale supr sraz.. já ci ještěěěěěěě :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Felotron

Příspěvek od Felotron »

MartasZ píše:To Felotron: tobě už dělaj spojku? teda ty seš rychlík.. a osmičku za to chtěj? :-( Sakra.. já se ještě nepídil, ale nevíte někdo kolik by stála ta kovokeramická na mý kupé a hlavně jestli se vůbec dělá?
Ja se s nicim neseru 8)
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

sakra chlapi a holky abych neurazil :) je videt ze sraz Vam vysel v pohode no,to su rad.ja sem tam kde sem a porad tady prsi je to humus no co vam budu povidat,fakt bych prijel aji ja kdyby nevim co ale je to tak 2000km a to se me nechce a navic lantricka jeste poradne nejezdi ale nebojte ,kemu sem tam ted chybel tak to priste napravim,srazu zdar 16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

4 Meredith: Ahojík nezapoměla si na mě doufám s tim EVEM 8 :?: :?: :?:
Na příštím srazu si dáme sprint o to Evičko nebo ti za něj dám to mé coupé co ty na to. Pošli mi prosím ty fotečky Myšáka. :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4zaludnikrs:
Nazdar emigrante! Tys nám tam chyběl do počtu i s tou tvou Lantřičkou.... Tak ať se ti v tej tramtárii daří a koukej na fotečky, fakt se to celý povidlo, o tom žádná. Každej sraz je lepčí a lepčí.... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Felotron píše:Kdyz Ivan hleda, najde.... ;)

No, Neutron uz je hospitalizovan na jednotce intenzivni technicke pece a bude mu provedena transplantace spojky. Operace bude asi zitra kolem 10:00, tak vsichni drzte palce, at to prezije...

PS: Zakrok nehradi pojistovna, takze budou chtit 8 obrazku Kromerizskeho zamku (pro mene znale je nas zamek na tisicikorune, pro slabsi: "carecka kolecko kolecko kolecko")

Takze na pristim srazu vam to pekne natru!
Dneska jsem měnil spojku na oplu corsa!! A jsem z toho nešťastnej!! :cry: Jo!!! V Mimoni bylo super a hlavně,jsem nemusel nic dělat!! 8) Teď Mi stojí venku čtyřy autíka a opět jsem zapřaženej,ach jo!! :roll:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

4 Mirka
Ahoj Mirko tak co rikal manzel na sonatu teda jestli ji videl? :D Dej mi na sebe kdyztak nejakej ten kontakt at ti muzu poslat par foteczek. :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja ci taky fotky ... hardcam@seznam.cz kujuuu
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak ještě já jsem nenapsal hodnocení srazu-----SUPEEEEEEEEEEEEEEEEER.Bezvadný lidi (všichni do jednoho :!: ),pěkný auta,super počasí a nekonečná pohoda celé tři dny a noci. :wink:

Ještě info o řízkách-na minulém srazu to byla záchrana před hladověním. 8) Tentokrát se většina řízků a ostatního proviantu vrátila domů.Proč :?: To nebyl sraz,ale žranice---gulášek,kuřátka,gril.krůta,vepř.stejky,klobásy všech druhů :shock: ...Prostě hody. :lol: Takže zmizely dvě krabice bábovky,která posloužila k snídani,než nastoupil Hanz v pátek-Farmář,Dráček...v sobotu ke grilům. :lol: Sešlo se tam jídla na měsíc. :wink: Farmář dělal dobroty na mramorovém grilu-mňam. :oops:
Pochvalu si zaslouží Víťa,který nadělal dříví motorovkou ještě na dva srazy. :lol:
Tenhle sraz byl hooooooooooodně povedený a jsem rád,že jsem byl jeho součástí. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Zdeněk LKN »

Zdravím Vás všechny a zjišťuji, že se mi opět podařilo něco podě... :oops: . Podle Vašeho ohlasu ten sraz musel být velmi zdařilý :lol: :lol: .
Přesto jsem rád, že se tam nikomu nic podobného nepřohodilo viz obrázek, protože lidi se před dovolenou zbavují všeho co je může omezovat :
[/img]Obrázek[img]

O to víc mám motivaci odstranit různé neduhy svého mazlíka a příští rok vyrazit za Vámi. Morava je pro mne pasé, neboť moje drahá polovička má narozeniny v tomto termínu.
Možná by stálo za to udělat sraz ve Vysoké Mýtě v areálu AMK, zde se dělají v zimě školy smyku, jizda na mokrém povrchu (ve vodě) a pod.
Je tam každou chvílku nějaká akce. :?: :?: :?:
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Musím jen souhlasit s Borkem.Bylo tam tolik jídla že jsem ani nestačil ochutnat ten slíbený šnicl,který pro mě Borek měl :cry: Vyhodil jsem pak asi ještě 1.5kg klobás,protože to vedro prostě nevydržely :roll: a pivo bylo taky dost teplý....Ale jinak nemám žádné výhrady k našemu srazu :P :P Už teď se moc těším na Moravu :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Přátelé, kamarádi, když to tu pročítám tak mohu jen závidět. Sraz se vydařil, super zábava, nálada a toho jídla :shock: Je vidět, že ten náš klub je opravdu suprovej. Na ten fest jak jsem dříve psal jsem nakonec nejel a nemohl bych asi ani na sraz, jelikož doba je hektická a já řeším docela vážný rodinný problém (ženáči ,alespoň někteří určitě pochopili). Mám v hlavě trochu chaos a řešim co dál, znáte to. jak by řekl klasik: způsob tohoto léta zdá se mi poněkud nešťastným. No ale můj problém, nebudu tady s tim otravovat.Jinak jsem opravdu rád, že se Vám srazík vydařil. Zatím se mějte, budu se snažit se tu ukázat jak jen to bude možný, ale znáte to. Zatím...
Odpovědět

Zpět na „Srazy“