Scoupé-auto na začátek?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tazman píše:To MartasZ: Na kolik přijde dobrá muzika...myslím dobrý zvuk a repráčky ve dveřích :) ....ne krabice v kufru co bude svítit a nic se tam kvůli ní nevejde, jestli mi rozumíš... :)

To All: Socka auto? Auto pro socky?...bože a Felicie 1.3 je pak co? :lol: ....bože to auto je úžasný a i dneska se neztratí...bydlet někde v Praze, tak by už to asi nebylo zrovna to nejlepší, ale tady v malý díře, kde se auta střídaj způsobem.....škoda 120, Favorit, škoda 120, Forman, škoda 120 etc.....tady budu král :twisted:
Dobrá muzika?, Záleží co si pod tim pojmem představuješ, já to řešil takto :-)
Tam se můžeš podívat co se dá udělat za muziku, ale jinak bych jako první vybral dobrý rádio, páč když nemáš dobrej začátek, nemůžeš chtít dobrej konec.. Takže na tom bych radši nešetřil.. rozhodně na CD nebo MP3, ty jsou vhodný, pokud chceš mít hodně skladeb, ale kvalita je urkitě lepší samotný cd.. ale zase kvalita v autě.. já doporučuju Pioneer na MP3, daj se sehnat celkem levně a nabízej výbornej zvuk.. no a pak nějaký kvalitní repro do dveří, to je základ, plus vejšky někam k zrcátkům, nebo tak a máš dobrej základ, kterej už se dá pak poladit třeba o subáč, nebo pokud budeš náročnější, tak zadní plato s kavlitníma komponentama atd.. je toho hodně, musel bys konkrétně vědět co bys chtěl.. jenom pro zajímavost, mě celá ta komplet zástavba vyšla na jenom třicet táců, což je směšná cena oproti nějakým systémům.. takže myslim že rozumnou muziku včetně rádia můžeš pořídit s klidem do desítky i s prací.. ale všechno je o dohodě :-)
Což mi připomíná že sem zapoměl na Farmáře..
Farmářůůůůůůůů... omlouvám se, hned ti napíšu
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

Scoupéčko

Příspěvek od Tazman »

Nejsem zas takový super-fanda do musiky (ale máš to pěkný :) )....já si představuju dva repráčky do dveří (když by slabě modře svítili - udělal bych asi loužičku štěstím) a dva někam dozadu ... jejich výkon by nemusel trhat asfalt, ale aby byli slyšet....na pohodu.... a nějaký to dobrý rádio...hlavně abych neměl problémy s ošklivými dotěrnými policisty :twisted:

.....dvě díry ve dveřích, dvě vzdádu, menší díry pro kabeláž, dráty, 4x repro a rádio samotné... nemusí to hrát nějak extrémě nahlas......kolik mistře? :)
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Autoradio zase neni az tak tezky vybrat, pokud nepotrebujes extra wataz :) ale jako ja se neobejdes bez USBcka na flesky a SD/MMC portu na pametovy karty, a pokud nechces v noci oslnujici displej, tak testni H&B CA-5555 ma to uz rovnou i vystupy na basaky zvlast.....
ono v nabidce je tuna autoradii, takze jsem vybiral dlouho a peclive, a i kdyz jsem pokukoval i po sonacich za 10000,- a vejs, tak jsem se v tom nenasel, tohle mi vyhovuje na sto procent... kolega neodolal, nechal se prodejcem zlakat nekam kam puvodne nechtel, a ted trpi ze vyhodil 12000,-....

H&B CA-5555
https://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=32602
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

Scoupéčko

Příspěvek od Tazman »

Jsem zastánce..."za málo peněz hodne muziky"... :D

Jináč ze začátku audio nebude asi aktuální, budu rád že schrastím auťák a zacáluju převod, případně technickou. Litá kolečka a pořádné audio budou v pořadí...
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Až to bude aktuální, tak určitě něco vymyslíme.. ale upřímně, Sony je hezký napohled, ale akustický vlastnosti, nic moc.. Lepší jsou méně známý značky, ale kvalitní.. anebo Pioneer.. nechci ho tu stále propagovat, ale já sem fak nadmíru spokojenej.. ale víc bych se o tom teď nebavil.. dokovaď nebude něco jistýho, nemusíme se tim zabejvat :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Zdarec Tazmane,scoupatko mohu jen doporucit,jen si musis spravne vybrat,ja a ovecka jsme takovy smolari,ze jsme si vybrali zrovna takovy kousky,do kterych cpem jen penize,ja to koupil za sedesat a dalsich sedesat uz jsem do toho nastrkal,komplet novy rizeni,novej motor,pak mensi goucko motoru atd,ted uz zbejva jen lak a klouby.co se tyce dilu,tak mam plnou garaz ze trech scoupecek,to ti muze potvrdit ovecka,akorat u me je problem s posilanim dilu pac jsem furt v praci.az se mi ozve ovecka a poradimi jak dostat fotky z poce na net,tak ti ukazu kam jsem umistil bedny v aute,protoze tam je docela problem nekam nacpat velky bedny.takze zdarec novy clene nejlepsiho klubu na netu :D
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Obrázek
Musim poridit lepsi foto,tohle bylo foceny narychlo,jinak se to musi pokozenkovat nebo pocalounit
Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

Scoupé.

Příspěvek od Tazman »

Tak. Já bych to viděl obdobně. Dva repráčky dopředu (do dveří) a dva někam dozadu. Koukám, že místo kam je uložit, se přeci jen najde :wink:

Ostaně by mě ani nevadilo, kdyby to samé co bude vpředu bylo i vzadu. Jsem pro hlasitou muziku, ale jen pokud to je ještě muzika, a né jen zběsilé vybrace basů :)

Jinak K fotce samotné....věřím, že v autě je poslech zážitkem, ale takhle to, s prominutím, vypadá docela děsivě :cry:

Určitě to bude o poznání lepší až to dáš dopořádku :wink:

Přeci jenom si ale myslím, že to šlo udělat šetrněji, nebo se pletu?
A jak to je s místem za zadními sedadly? :wink:
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Do poradku se to da,jen mit cas,potahnout to uz je to nejmensi.jiny misto pro takhle hluboky bedny nebylo,do plata se nevesli,tak jsou jeste originaly a ty hrajou porad dobre.Do dveri das jen malo hluboky,takze mista moc neni.za sedackama je spousty mista,ale zalezi na co budes auto vyuzivat,ja ho mam jako pracovni,takze v kufru vozim vercajk,takze na nejakej basek nelze pomyslet.po koupi me napadlo,ze vyndam rezervu a dam velkej basak do plata v kufru,ale to bych pri dnesnich bodikach nedoporucoval.Me uz na tu musik chybi akorat zesik a vyhybky na bedynky a je to komplet.jo umet tak s laminatem,tak by to bylo fajn :lol:
Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

A jak je to s tuningem?

Příspěvek od Tazman »

A jak se to má s tuningem Scoupátka?

Nejsem žádné prasátko a jsem jen pro opravdu kosmetické úpravy (nějaká ta lištička dopředu, dozadu, prahy a přiznám se, viděl jsem fotky, kde bylo na Scoupátku větší křidélko a páni :oops: ....bylo k sežrání)... dají se na tohle auto vůbec sehnat díly? (jasně že se to něco nechá sehnat, ale Vy budete vědět kde :lol: )
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Já si pro MOJÍ Hyunday Scoupe 1,5i 12V jedu hned zítra :)
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Felotron

Příspěvek od Felotron »

LukKuc píše:Já si pro MOJÍ Hyunday Scoupe 1,5i 12V jedu hned zítra :)
Toz vitej do klubu ;) Kdyby sis chtel udelat pekny vylet s novou karou, tak zavitej na nas sraz :)

PS: Mala drobnost - to posledni pismenko ma byt mekky i - HYUNDAI ;)
Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

Scoupátko

Příspěvek od Tazman »

Omlouvám se všem :oops: ....ovšem že to je HyundaI :oops: (no co - překlep - to se stává :lol: )
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Jo, jo sory, jasně že Hyundai :)
Tak si pro ní nejedu zítra, ale až v pondělí, což je za 4 dny :( Já už se tak těším :)) Juchů.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Felotron

Příspěvek od Felotron »

LukKuc píše:Jo, jo sory, jasně že Hyundai :)
Tak si pro ní nejedu zítra, ale až v pondělí, což je za 4 dny :( Já už se tak těším :)) Juchů.
Tak hlavne at ti auticko dela jen radost! :D
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“