Audio i40

Moderátor: Moderátoři

stago
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 čer 2013, 13:35
Bydliště: Brno

Re: Audio i40

Příspěvek od stago »

Auto sice jeste nemam, ale nekde jsem videl anglicky manual k radiu, tak zkuste nekdo nastaveni EQ -> Details, co to udela
Přílohy
Audio setup2.jpg
Audio setup2.jpg (103.66 KiB) Zobrazeno 2555 x
Audio setup1.jpg
Audio setup1.jpg (135.54 KiB) Zobrazeno 2555 x
i40 CW 2.0 GDI A/T Style + Navi, phantom black - PRODÁNO
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio i40

Příspěvek od Hardcam »

Limitz píše:myslíš to jak podržíš tlačítko nastavení, pak na cca 10 vteřin prst na obrazovce a potom zadáš kód 123456 ? :)
Aaaaaano, jeste by mely jit pouzit jiny kody :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio i40

Příspěvek od Limitz »

ještě funguje 253216 ale nevím k čemu je to dobré :)
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
bugsbunny
*
Příspěvky: 35
Registrován: 22 čer 2013, 14:20

Re: Audio i40

Příspěvek od bugsbunny »

rybana1 píše:
roulage píše:Takže niektoré doplňujúce dáta ku audiu i40:
Základná zostava s označením PA710 obsahuje 6 repro, AM/FM rádio a CD prehrávač s MP3,AUX,USB, pravdepodobne ide o vlastnú výrobu :hyu: . Je osadená vo výbave comfort a style. Táto zostava je tá o ktorej som písal. Vo výbave premium príp.style (u style za príplatok) sa dodáva zostava s označením PA760,ktorá obsahuje navyše externý zosilňovač, subwoofer a menič na 6 diskov, všetko by to malo byť podľa web zdrojov značky Infinity, čo je potešujúce, no vraj pri vyššej hlasitosti dochádza ku značnému skresleniu.Máte niekto túto zostavu ?
Ja mam Infinity zostavu za priplatok k Style-u(spolu s navigaciou), ale menic na 6 diskov teda nemam.
Najcastejsie pouzivam USB kluc(8GB zvladne,vacsi som neskusal zatial) v mp3 formate, ale zvladne aj flac(a rozdiel oproti mp3 je aj jasne rozoznat)
To skreslenie neviem posudit, nie som az taky skuseny audiofil.
Pokial viem audio s navigaciou vyraba LG, a zvuk? Je obrovsky rozdiel pri pocuvani mp3 a CD, samozrejme zvuk z origo CD je neporovnatelne lepsi ako komprimovane mp3. Nepatrim medzi audiofilov, ale moznosti nastavenia audiosystemu su dost obmedzene.
i40cw 1,7 CRDi, AT r.v.:2017
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio i40

Příspěvek od Hardcam »

Tak do Testmode menu jsem se sice dostal, ale jaksi v nem nejde nic menit nebo nevim jak, takze zatim k nicemu. Stacilo by mi Loudness zmenit na enable :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio i40

Příspěvek od Hardcam »

Nikoho nic nenapada?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Thundercatt
Příspěvky: 1
Registrován: 26 črc 2022, 09:51

Re: Audio i40

Příspěvek od Thundercatt »

Mám i40 automat 16crdi 2019 doprodej posledních kusů za super cenu 530. Bohužel audio v něm je neuvěřitelná sračka v tom musím se zakladatelem vlákna jednoznačně souhlasit. Na audiu není v podstatě co pochválit, zastřený projev + pouze velmi malá hlasitost. Zkoušel jsem přenastavení audia včetně equalizéru vše co šlo, ale projev pořád na prd. Nejsem žádný audiofil a v žádném ze svých aut (Citroen, Mazda, Mercedes, Škoda, Ford) jsem za posledních 20 let do audia nešahal a spokojil se s továrními modely repro i rádií, ale projev i40 je natolik tristní, že jsem se ulakomil a nechal vyměnit všechny 4 repro (Audisone), projev se posunul úplně na jinou úroveň, ale hlasitost ještě trochu poklesla, tak jsem nechal přidat i zesilovač + v rámci servisu vytlumení všech 4 dveří a kapoty. Rádio jsem nechal originální v tom nakonec problém naštěstí nebyl a byl jsme rád, že jsem nemusel rozkopávat celou palubku. Projev audia je teď naprosto bez připomínek, čistota přednesu paráda, hlasitost na max ani nevyužiju. Vytlumení dveří má určitě vliv na přednes repro, ale spíš to ocením při zavírání dveří, ten zvuk je mnohem luxusnější. Vytlumení kapoty je super, zvuk motoru je při běžném provozu jen velmi málo slyšitelný. Abych nevypadal jako hanitel Hyundai, tak jinak jsem s i40 nadmíru spokojen (spotřeba, prostor, komfort, jízdní vlastnosti, spolehlivost, cena), ale to audio bylo fakt snad nejhorší co jsem kdy v jakém autě měl, pravda audio ze Škody 105 a Felicie si už moc nepamatuju, ale určitě mně tolik neiritovalo, jinak bych si to nejspíš i pamatoval :-).
Odpovědět

Zpět na „i40 Elektronika“