Nová kola na accentovi - co na to říkáte?

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

myslim že jo podivam se do garaže na krabici
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jojo jsou to Inter Alloy :wink: Jestli to jsou ty původně moje, pak Dráčkovy a teď Honzíkovi :lol: Jsou to putovní pružiny
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

tak jo, vypadá to že to snížení si to zaslouží, myslim že to chce nový pružinky i tlumiče, nějaký odkázky??
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Jeden příběh,který dopadl naštěstí dobře.... tak čtětě!!!
Kolega si dotáhl z venku autí,který už bylo jaksi taksi natuněný... sedělo na zemi,ale jen vizuálně.Při rychlosti cca 60km/h byl již pocit troška nejistý a při dalších přibývajících km na tachometru s názvem "sedělo na zemi" nemělo dozajista nic společného.
Kontrola geometrie a další věcičky s tím spojené ... a pořád stejný výsledek.
Nakonec se přišlo na to,že to byl tak zvaný HOME-TUNING .... za málo peněž,málo muziky...jak se říká... i když v tomto případě mohlo bej rámusu až nazbyt.
HOME-Tuningář si s ničím hlavu nelámal a prostě nasadil řeznej kotouč do flexky a vykonal tu dotyčnou operaci na pružinách po svém.

Takže.... kdo chce má možnost :roll:
Já osobně nedoporučuji!!!!!!
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

dnes jsem koukal na ty Inter Alloy a docela mě překvapilo že stojí jen kolem 4600. To je snad mín než normální co tam mají bejt.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

je tohle ? Inter Alloy sportovní snížené pružiny Hyundai ACCENT-EXCELL - všechny modely - rok výroby 04/1994-07/1997 -- snížení 30 mm

mělo by to bejt na muj model, jsou tam dvě poznámky u kterejch nevim jestli se mě týkají ?
1.Míra snížení podvozku je u provedení „ Elegance“ a „ Sport“ menší než je udáno v katalogu. - nejsem si jistej že bych měl něco takovýho. mám gls.
2.Jen pro pružinové jednotky bez stabilizačního držáku.-mám ho nebo ne??????
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Rasty píše:Jojo jsou to Inter Alloy :wink: Jestli to jsou ty původně moje, pak Dráčkovy a teď Honzíkovi :lol: Jsou to putovní pružiny
Jo jo jsou to ty tvoje :D
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

akorát že to jsou jen pružiny , kde najdu nějaký tlumiče?
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

ja zatim mam puvodni tlumiče.Nechal jsem si je zkontrolovat a jsou ještě o.k.Koukal jsem sice i na KAYBY ale zatim asi ne když ty puvodni jsou v pořadku.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

no já mám právě tlumiče v háji hlavně teda zadní, přední bych asi i nechal.ale je fakt že tam asi klidně nechám normální tlumiče, aspon zatim.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Tlumiče Koni na http://www.autodoplnky.cz
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

Karlos píše:Tlumiče Koni na http://www.autodoplnky.cz
no jo ale já mám 12/96 takže to asi už na tenhle model nepujde no a zaty prachy.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

neskrtaju ti blatniky o kola ? :shock: ked je to tak vonku ? ja ix mam este v blatnikoch a skre to jak svina pri zatazeni zadku teda jeden clovek sedi v zadu... :cry: chcel som vnutorne lemy zazehlit resp odrezat ale tak nejako tu niekto pisal ze by to cakalo vodu dnes idem kupit dorazy na pruziny tak uvidim co to spravi....nejake rady ?
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

mirec píše:neskrtaju ti blatniky o kola ? :shock: ked je to tak vonku ? ja ix mam este v blatnikoch a skre to jak svina pri zatazeni zadku teda jeden clovek sedi v zadu... :cry: chcel som vnutorne lemy zazehlit resp odrezat ale tak nejako tu niekto pisal ze by to cakalo vodu dnes idem kupit dorazy na pruziny tak uvidim co to spravi....nejake rady ?
ty dorazy jsou nejlepší a nejlevnější řešení.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

no nejlepší možná asi ne, ale jde to, já jsem s tim ještě pořádně nejezdil mám ted zimáky, upravujeme ještě podložky, je to láhůdka , hodně přemýšlim že by to stálo za patent na hyundae, budou to nejtenší podložky se změnou rozteče na accenta a když si sundáte kolo ve předu a trochu zapřemejšlíte tak poznáte že úkol je to nelehký

jinak musim říct že jsem se těch 15'' dost bál na 1.3 motor a musim říct že jsem nepocítil žádnou změnu ve výkonu , ani v posilovači řízení , brzd, ničeho , jen ta stabilita- je to hřebík v prkně, krásně to sedí.

jinak já mám gumy dunlop 9000 sport a to auto se ani moc nehoupe - proto ani neškrtá-no mám tak tlumiče v hajzlu, ale dát sportovní prožiny tak to určitě neškrtne.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Odpovědět

Zpět na „Tuning“