Nová kola na accentovi - co na to říkáte?

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Nová kola na accentovi - co na to říkáte?

Příspěvek od tomas.holoube »

Zdá se mi že s tím nebudu moct vyjet ani za roh jak to leze ven.Docela problém. Co na to říkáte?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno pěkný, na svym Scoupátku bych si je doved představitm ale ne muj vkus čouhaj moc ven.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Mno, leze to, i když viděl jsem víc. Vypadá to trochu jako americkej monster-truck. Možná kdyby se to snížilo, bylo by to lepší.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Chce to buďto menší profil pneu, nebo snížit (nebo obojí) takhle to vypadá fakt hrozně...jinak ty kola jsou ale hodně pěkný.
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Je to pěkný a opravdu souhlasím! Je to trochu jako Monster v měřítku :lol: :lol: O kousek dolu a bude vysmáto, a bude to vypadat zase jinak :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja bych ty kola docela rad videl z boku...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Cau Tome peckovy kamos si koupil presne takovy v 17 na 4golfa kazdopadne bych snizil auti :twisted:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mno kolecka pekny, ale moc to nepasuje, mozna by fak pomohlo koupit nejaky tvrdsi pruziny sportovni, ale hlavne to moc neprehanej nebo z toho budes mit trakar jako ja :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Za mě: trochu s autem k zemi a je to BOMBOVÝ!!!!! :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Polož to na zem, vytáhni lemy a bude to OK ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

Hanz píše:Za mě: trochu s autem k zemi a je to BOMBOVÝ!!!!! :wink:
Přesně moje slova..... :wink: já pujdu taky s ponikem ešte víc k zemi... :twisted:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Mno pěkný, na svym Scoupátku bych si je doved představitm ale ne muj vkus čouhaj moc ven.
tak naky takovy kola si na scoupo dej radsi, nez podlozky... :wink:
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

jo jo, chce to ještě hodně doladit, ale stim se počítá, kola měnit nechci dalo mi pěknou práci sehnat něco takovýho v 15" a ještě aby to mělo alespon nějakej límec, jinak gumy jsou DUNLOP 9000SPORT 195/45/R15, vzhledem že jsou funglový je měnít asi taky nebudu-cena.no jinak potom vám vyfotim podložky který jsouse změnou rozteče, máte li někdo acenta tenhle model tak si sundejte přední kolo a poznáte co je to za humus tam vyrobit takovou podložku,ještě když se snažíme udělat 15-18mm aby ten předek zalezl,mezi původníma šteftama jsou šrouby vlastně o 90stupnů vuči původním šteftům a proto ty nový štefty při tlouštce 15-18mm nemohobyt o 90 stupnu, takže bude muset něco mezi-no složitý vysvětlim někde na srazu - ale už jsem to narýsoval a vypádá že to má řešení,běhěm měsíce to snad bude vyrobený.

S tim snížením musim popřemýšlet - jezdim dost na hory a k chaloupce je to po polnačce tak nevim-asi těžko, jde mi spíš o pěknej kabátek auta a to dělají dle mého názoru hlavně kola, pro nějakej vážnej tuning jsem se zatim nerozhodl.(ale to snížení by bylo hezký)=hydraulika???(kdo ví)
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

tomas.holoube píše:jo jo, chce to ještě hodně doladit, ale stim se počítá, kola měnit nechci dalo mi pěknou práci sehnat něco takovýho v 15" a ještě aby to mělo alespon nějakej límec, jinak gumy jsou DUNLOP 9000SPORT 195/45/R15, vzhledem že jsou funglový je měnít asi taky nebudu-cena.no jinak potom vám vyfotim podložky který jsouse změnou rozteče, máte li někdo acenta tenhle model tak si sundejte přední kolo a poznáte co je to za humus tam vyrobit takovou podložku,ještě když se snažíme udělat 15-18mm aby ten předek zalezl,mezi původníma šteftama jsou šrouby vlastně o 90stupnů vuči původním šteftům a proto ty nový štefty při tlouštce 15-18mm nemohobyt o 90 stupnu, takže bude muset něco mezi-no složitý vysvětlim někde na srazu - ale už jsem to narýsoval a vypádá že to má řešení,běhěm měsíce to snad bude vyrobený.

S tim snížením musim popřemýšlet - jezdim dost na hory a k chaloupce je to po polnačce tak nevim-asi těžko, jde mi spíš o pěknej kabátek auta a to dělají dle mého názoru hlavně kola, pro nějakej vážnej tuning jsem se zatim nerozhodl.(ale to snížení by bylo hezký)=hydraulika???(kdo ví)
Hydraulika je jen frajeřinka (možná :roll: ) na srazy, jezdit se s tim nějak moc nedá (resp. dá, ale jízdní vlastnosti jsou děsný, protože nejtvrdší je to v nejvyšší poloze :( ...to fakt ne
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Mám stejný názor jako většina..Až to bude snížený,tak to bude fakt nádhera,protože ty kola jsou moc hezký :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Tuning“