Honička policie s motorkou

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Má smysl se o tom všem vůbec bavit? nestačilo by zkonstatovat, že udělal chybu a nezachoval se ani jako chlap aby to přiznal? Jen jsem rád že se na net dostal i videozáznam z vozu policie a ne pouze slátanina Novy a jeho výmluvy. Když má člověk přístup k oboum dokumentům, udělá si obrázek sám :-)
Lantra Combi 1.8 16V 94KW rv.1996
Accent 1.3 12V 61KW rv.2003 - LPG MAGIC3 - (mám interface i SW pro nastavení ŘJ)
-prodáno: Accent 1.3 62Kw rv.95 5dvéř
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Ať si každej jezdí jak uzná za vhodné. Ale v případě, že poruší předpisy a je viděn pověřenou osobou nebo způsobí dopravní nehodu (i když není hlavním viníkem), měl by být náležitě potrestán.[/quote]

jj, v tomhle souhlasím....i v tom ostatním tě chápu a více méně se shodneme.....

btw: Jezdíš na mašině nebo tak nebo to znáš jen z pohledu řidiče auta??
Nemám ti tvé názory za zlé, má je drtivá většina lidí, co na motce nejezdí.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Melkor píše:Má smysl se o tom všem vůbec bavit? nestačilo by zkonstatovat, že udělal chybu a nezachoval se ani jako chlap aby to přiznal? Jen jsem rád že se na net dostal i videozáznam z vozu policie a ne pouze slátanina Novy a jeho výmluvy. Když má člověk přístup k oboum dokumentům, udělá si obrázek sám :-)
To o tom maníkovi je jasný, jen mě zarazilo pár příspěvků tady, tak jsem na ně reagoval, abych to ostatním přiblížil i z druhé strany barikády:-)
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Já jsem na obou stranách barikády :-) ale hlavně sem realista a snažím se nalévat čistého vína :-) Bohužel je všechno relativní, každý má hranice jinde, v každém z nás je kus závodníka, a každý z nás porušil, nebo poruší předpisy. Jen někdo to odsere a někdo ne. Zásadně nesoudím, protože bych musel soudit i sám sebe a to bych SE MUSEL ZASTŘELIT za všechno co sem kdy za volantem a řidítkama udělal. Dycky si pak řeknu jakej sem vůl a že tohle už nikdy. Jenže příště udělám zase jinou kravinu nad kterou se pak zamýšlím.

Ruku na srdce: Je tu někdo, kdo měl/má motorku a nikdy nezkusil kdekoli jízdu po zadním??? Je tu někdo kdo za volantem nikdy nezkusil kontrolovaný smyk, vzít zatáčku pěkně z vostra nebo jenom proakcelerovat od semaforů za jedna za dva? (na dvojiku už určitě víc jak 50km/h)? a při všem se může něco stát. Dycky se může něco stát. A pak o Vás každej řekne že ten vůl by zasloužil...

Navíc kdo má motorku, ví co dokáže adrenalin a tím že má každý hranice někde jinde (ten motorkář je měl docela daleko) udělá pro ostatní nepochopitelnou věc. Ujíždět policii je fakt kokotina, ale s ním ten adrenalin prostě zamával a zkusil to. Svojí jízdou défakto nikoho nepřiměřeně neohrozil (zase relativní pojem přiměřeně) Jestli byl střízlivý, a na tý mašině má své zkušenosti, rozhodně nebyl tak nebezpečnej jak opilej řidič v BMV co jede rallye po Praze. (Jasně jel na červenou, ale nejel na slepo, podíval se a počkal až nikdo nepojede) Viděli jste video Ghostridera? ...

Prostě jeho chování by nikdo neměl odsuzovat, nebo by se měl odsoudit každý! Jediné co je trestuhodné jsou jeho Lži a zbabělost, že nenese za své činy následky!

PS: neukamenujte mě :-)
Lantra Combi 1.8 16V 94KW rv.1996
Accent 1.3 12V 61KW rv.2003 - LPG MAGIC3 - (mám interface i SW pro nastavení ŘJ)
-prodáno: Accent 1.3 62Kw rv.95 5dvéř
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

melkor: fakt dobry cteni :wink: :wink: konecne neco co ma hlavu i patu :!: (tim samozrejme nechci nikoho urazit) hehe: ono je tu tech clanku vic dobrejch :oops: sem to tu procital po delsi dobe..ale musim reagovat na "neslusnehoridice":::::nejsi ty nahodou u policie???samo ze mas v necem pravdu ale nemuzes to brat tak zhurta stim porusovanim pravidel... jizda na cervenou a prestupky podobnyho typu jsou no coment :!: (ikyz taky jezdim kolikrat na cervenou ale treba jak mas praci na silnici a provoz je riden semaforem a proste cervena necervena kdyz vidim ze za semaforem nikdo neni "s velkym prehledem" tak jedu no :!: .a nedovedu si te tam predstavit treba jako policistu schovanyho v krovy a rek mi ze za to budu pikat jak svin ze sem jel na cervenou :!: :!: (tim chci naznacit ze sou pripady kdy neco porusit neni naskodu.....i treba stou plnou carou. uz vidim jak se potahnes za traktorem do ty doby nez skonci plna cara a ikdyz mas na predjeti a nikoho tim neohrozis.
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

K tomu dodržování předpisů a hlavně k jízdě na červenou... Vždycky když jedu do práce, jsem na hlavní a odbočuju doleva, to znamená, že musim dát přednost autům co jedou proti mě.. a to je kámen úrazu, páč to je hlavní tah z Jičína věčně plnej aut.. takže po padnutí zelený nemám absolutně šanci (ani já, se svým ultrarychlým vozem :P :lol: ) odbočit.. proto.. celkem pravidelně, když stojim první a padne červená, tak prostě jedu.. jelikož z těch vedlejších nic nejezdí a je tam i velmi dobře vidět.. Takže sem prase.. obrovský.. jezdim na červenou a nehodlám s tim přestat :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

[quote="Tommas33"]Řeknu jedno,když jedu na motorce tak 90%řidičů aut jsou hovada..(podle toho jak se chovají vůči některým ohleduplným motorkářům)zase jsme u toho,že je to v lidech..třeba motorkář co jede v obci 50-60 a přelítne ho hovado ve Felicii tak kdo je větší hovado?Nezlobte se na mně,ale tvrdit o někom,že je vypatlaný hovado a dokonce 99%motorkářů?


Ono je to asi někde jinde,přejedem přes Mikulov a jsme všichni jako beránci.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

antek píše:
Tommas33 píše:Řeknu jedno,když jedu na motorce tak 90%řidičů aut jsou hovada..(podle toho jak se chovají vůči některým ohleduplným motorkářům)zase jsme u toho,že je to v lidech..třeba motorkář co jede v obci 50-60 a přelítne ho hovado ve Felicii tak kdo je větší hovado?Nezlobte se na mně,ale tvrdit o někom,že je vypatlaný hovado a dokonce 99%motorkářů?


Ono je to asi někde jinde,přejedem přes Mikulov a jsme všichni jako beránci.
Ohleduplného motorkáře :?: :shock: :lol: Tak takovou bytost jsem nikdy na silnici neviděl-to spíš uvěřím té pohádce o ježibabě. :lol: A motorkář v obci 50-60 :shock: -tak to dodržují snad jen na scootrech.Podle čeho soudím-nejen co potkávám na silnici,ale hlavně sleduji desítky těch vypatlaných hovad-motorkářů :roll: o kterých tady byla řeč,protože bydlím uvnitř města(tudíž 50km/h)naproti benzínce,kde těch 99% jsou neskutečná hovada :!: (to 1% jsou ti slušní,co alespoň ve městě nejezdí zběsile po zadním kole,nebourají do mých sousedů a jakš takš dodržují rychlost :evil: ).Cestou k domu musíme po silnici,kde není chodník a věřte,že i když je tady plná čára,tak s vyjímkou opět max.1%,tady tihle dobytci předjíždějí šílenou rychlostí a často uskakujeme do příkopu,protože je to vynáší až na krajnici(a když vám ten ohleduplný motorkář najíždí na záda....tak to není příjemné ani bezpečné :roll: .Proto děti vozím do školy a ze školy autem.Můj soused má nedávnou zkušenost(a hlavně lavor ve dveřích auta)-jel po kruháku a jeden z těch ohleduplných,50km/h v obci jezdících trotlů mu udělal lavor do zadních dveří :? .Jeho brácha zahýbal k domu a přes tu plnou čáru(která jak tu někdo naznačoval,pro motorky asi neplatí),předjížděl celou kolonu blbeček,pardon MOTORKÁŘ a podíval se mu také do auta(a samozřejmě 50km/h,proto se asi válel tak daleko :evil: ).Asi si té čáry ani po několika desítkách m a cedule zákazu předjíždění v té 50km/h :oops: nevšiml.Ano jsou mezi motorkáři slušní a ohleduplní(s tím 1% to samozřejmě přeháním :oops: -opravdu bych to viděl tak na 10%)-takové tady vidím hlavně jezdit na choprech.Proti motorkářům určitě zaujatý nejsem(ale proti blbům za řidítky ano),protože jsem na motorkách najezdil pár desítek tisíc km a i teď se projedu,protože stále jednu vlastním. :wink: Souhlasím,že v autech podobných magorů jezdí také zatraceně hodně,ale v porovnání množství motorek x aut,jich za řidítky sedí neporovnatelně větší %. :(
Mimochodem-nepíšu,že dodržuji všechna pravidla(třeba mimo obec se také rád svezu),ale na červenou NIKDY :!: :!: nejedu a plná čára tam asi není také jen tak,takže tu také DODRŽUJI :!: A pokud motorkáři prasí mimo města,tak to přehlížím,ale u nás po městě,zatím jezdí těch 99% PRASAT :!: za řidítky. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Fakt je ze nekde ta plna cara opodstatneni ma ale znam minimalne dve mista kde je TOTALNE K NICEMU a kdyz nekdo kdo je zvyklej jezdit normalne jako ja a zbytecne se nezdrzovat schyta nejakyho duchodce s favoritem kterej si uz zvyka na rychlost jizdy pohrebniho vozu (max 40-50kmh) a pred nim je jeste 5km plny cary nebo zakazu predjizdeni tak se ridim prislovim "cara neni zed" protoze mne tihle fakt dokazou vytocit :evil: :evil: :evil:
Obcas mne napada ze si silnicari rozdelili cesky silnice na X tisic segmentu a ty potom NAHODNE rozdelili do segmentu s plnou a prerusovanou carou :!:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

pokud máš Borku tuhle zkušenost ani se ti nedivím..taky nestáším hovada co dělají špatnou pověst..bohužel..nemysli si,že mně to nenaštve,když letí borec na motorce 130km přes město a ještě k tomu v tričku a sandálech,ale to není motorkář,ale frajírek..ktrerý si potřebuje něco dokázat..bohužel skutečnost je taková..jestli jezdíš tak určitě víš,že už to není co to bývalo(taková jedna parta,při potkání se zdravilo atd)Většina mých kámošů vlastní silný stroje,ale dám za ruku do ohně,že to nepustí ve městě a jezdí bespečně a nemám strach za ně posadit syna nebo ženu,protože to mají v hlavě srovnaný,ale určitý věci pochopí člověk třeba až po 10.let ježdění na motorce a ne někdo kdo si koupí v 21.letech litr a po 100km je king..s takovýma se bohužel osud většinou vypořádá a není potřeba na to zákony,ale nedej bože aby zabil někoho jinýho...
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od icozv »

Hovorí sa o nich že sú to dobrovoľný darcovia orgánov :lol:
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tommas33 píše:pokud máš Borku tuhle zkušenost ani se ti nedivím..taky nestáším hovada co dělají špatnou pověst..bohužel..nemysli si,že mně to nenaštve,když letí borec na motorce 130km přes město a ještě k tomu v tričku a sandálech,ale to není motorkář,ale frajírek..ktrerý si potřebuje něco dokázat..bohužel skutečnost je taková..jestli jezdíš tak určitě víš,že už to není co to bývalo(taková jedna parta,při potkání se zdravilo atd)Většina mých kámošů vlastní silný stroje,ale dám za ruku do ohně,že to nepustí ve městě a jezdí bespečně a nemám strach za ně posadit syna nebo ženu,protože to mají v hlavě srovnaný,ale určitý věci pochopí člověk třeba až po 10.let ježdění na motorce a ne někdo kdo si koupí v 21.letech litr a po 100km je king..s takovýma se bohužel osud většinou vypořádá a není potřeba na to zákony,ale nedej bože aby zabil někoho jinýho...
S tím musím jen souhlasit.Zdá se mi,že v posledních letech stále více a více převažuje část těch namachrovaných mlaďáků,co si koupí popsanou kombinézu závodníka a jsou králové silnic a rychlosti ve městě :roll: .A stejně tak upadají i vztahy mezi nimi - vítězí snaha se jen předvádět. :roll: Kde je doba,kdy se nejen zdravilo,ale pokec cizích lidí,kteří se náhodně potkali u benzínky na motorkách,byl samozřejmostí. :( Tady se teď pravidelně jeden magor předvádí-jezdí sem a tam po hlavním tahu mezi auty nejen po zadním,ale i s nohama na sedadle... a myslí si,že ho lidi co čerpají nebo sedí na kafču u benzinky obdivují. :roll:
Jedna veselá nedávná příhoda s "motorkářem".U benzinky,co mám naproti baráku,jsou stolečky a lavičky.Bylo krásně a stolečky plné lidí.Přijel borec na své supermašině,v kombinéze mistra světa. :D Zaparkoval u stolečků,sundal přilbu a jal se předváděti kravál svého výfuku.Díval jsem se přes plot,co se tam zase děje..........a po třech minutách tůrování a křiku od stolečků-ať toho nechá,se jeden člověk zdvihl,přistoupil k "motorkáři" a ručně mu vysvětlil,že už toho bylo dost. :shock: :wink: .Chlap ho sesadil z trůnu mistra světa,nohama na zem :lol: .Když dozněl potlesk ostatních lidí na čerpačce,byl zase klídek. :wink: Proti lidem,co zkusí kolik to jede někde na rovince MIMO MĚSTA nebo jízdu po zadním kole na volné silnici bez aut a CHODCŮ.......nic nemám,ale předvádět se v provozu mezi auty nebo ve městě :evil: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

icozv píše:Hovorí sa o nich že sú to dobrovoľný darcovia orgánov :lol:
No kdyby aspon to,jenze vono z nich neni hodnekrat co pouzit! :wink: :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ohanet se tu nejakymy procenty o motorkach a autech kdo je lepsi.
Faktem je ze vetsina ridicu na ceskych silnicich, {netroufnu si rict procento ale je to urcite vice nez polovina!!} jsou s prominutim cur*ci!!! Neberou ohledy, delaji naschvaly, lepi se na prdel, predjizdi kde neni absolutne videt a tyhle pokutu skoro nikdy nedostanou. To je fakt uz jsem se stim smiril.

Kte plne care --- tak asi takhle. Kdyz vidim motorku tak uhnu doprava a ona me muze predjet aniz by tu blbou caru prejela. Kdyby takhle fungoval kazdy tak je o par nehod mene. Bohuzel pak vidim casto jak auto predemnou mu tam naschval vjede.

K policajtum -- Neni co resit, dnes je trend ze je dobrej dopravni polda kovboj.
Ale prijde mi ze taky obcas nemaji mozek a jsou to stejny agresori jako ti co jim ujizdeji. Holt debil honi debila. Neumi na zacatku odhadnout jestli je bezbecnejsi ho nechat ujet nebo ho honit plnou prahou. Sory, nesouhlasim stemito zasahy. Jako priklad este uvedu co se stalo pred rokem - Policie honila 15kluka co ukradl Peugot 205turbo.
TRASA = Magistrala, odbocil na nabrezi okolo letenskeho tunelo - okolo chodkovych sadu - okolo hradu - belohorskou - kladenska- chytli ho za hostivicima.
Vystrileli cestou prahou 6zasobniku, po nabrezi jeli 150km/h.

Obhajuji se ze jim jde o majetek -- hodnota toho auta je 20tis, mimochodem bylo rozstrilene na mrdku. kluk to nastesti prezil

Tak nechapu proc ho honi jedna hlidka takhle mestem, proc nejde dalsi napomoc, proc jsou ty policajti takovy blbci ze ohrozuji zivot nezcetne osob
!!!!!!!!!!!! Tamtudy chodim casto domu z centra

Spoustu lidi se ohani amerikou, mel jsem tu cest zit v kanade a na novem zelande kde je to podobne.
1. policajt je vzdy slusny [samorejme ne kdyz ho nekdo mlati] casto mate stesti ze odjete jen s upozornenim
2. Pred zahajenim honicky se dovolaji na centralu a resi se jestli je rizikove toho cloveka vtomto miste honit {shlednou kamery atd}... tohle u nas neplati.
Rozhodne by na vaclavaku u kone uprostred dne nestrileli na jedouci auta jako ti nase simirove
Naposledy upravil(a) pener_jack dne 24 zář 2007, 13:17, celkem upraveno 1 x.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borek píše:Ohleduplného motorkáře :?: :shock: :lol: Tak takovou bytost jsem nikdy na silnici neviděl-to spíš uvěřím té pohádce o ježibabě. :lol: .........
A s timhle nemůžu souhlasit, protože já ho potkal zrovna předevčírem.. a zrovna na kruháči, kdy já stál ve vnitřním okraji a chtěl vyjet ven, ale okolo mě jezdili auta, až tam zastavil motorkář a kývnul na mě, ať můžu jet.. a pak jel taky v klídku za mnou.. Takže myslim že existujou, ale samozřejmě znám většinu těch, co jsou ta hovada.. jenomže, je jedno jestli si mlaďas koupí silnou motorku, nebo silný auto.. jako zrovna včera.. kdy sem stál na červený a za mnou se postavilo nějaký SUVéčko a v něm čtyř mladý kluci a furt na mě najížděli :-( a měli z toho děsnou prdel.. takže to opravdu neni o motorkách a autech, ale jen a jen o lidech ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“