Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět

Ste spokojny s vykonom?

Ano
46
52%
Tak akurat
33
37%
Nie
10
11%
 
Celkem hlasů: 89

Uživatelský avatar
Bodie
*
Příspěvky: 16
Registrován: 11 dub 2009, 18:45
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Bodie »

Ahojte všichni,já jsem z výkonem u 1.5crdi byl docela spokojený,akorát mě mrzela trochu ta prodleva při sešlápnutém pedálu než zabralo turbo.Teď mě to upravil machr na řídící jednotky a čipy a vůbec borec,který tomu rozumí a úprava k mé spokojenosti byla na světě.Přijedte do telče a okusíte jak vypadá zátah u accenta.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Enigmatique
*
Příspěvky: 46
Registrován: 08 srp 2007, 19:39
Bydliště: okr. Trnava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Enigmatique »

Bodie píše:Ahojte všichni,já jsem z výkonem u 1.5crdi byl docela spokojený,akorát mě mrzela trochu ta prodleva při sešlápnutém pedálu než zabralo turbo.Teď mě to upravil machr na řídící jednotky a čipy a vůbec borec,který tomu rozumí a úprava k mé spokojenosti byla na světě.Přijedte do telče a okusíte jak vypadá zátah u accenta.
Nazdar, tak sa s nami podel o informacie, co presne robil, ci zvysoval aj vykon a co to stalo. Bolo to u nejakej firmy, co sa tomu venuje profesionalne ?
Hyundai Accent 1.5CRDi Elegance
Gold Beige - 08/2007 - 70000 km

Obrázek
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od rokolo »

Turbo bude asi zabírat při ještě nižších otáčkách a půjde tam víc nafty....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Mexican »

rokolo píše:Turbo bude asi zabírat při ještě nižších otáčkách a půjde tam víc nafty....
vsetky spolocnosti ale deklaruju ze sice zvysia vykon, ale znizia spotrebu (sci-fi) :-D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od cert »

Co se chiptuningu týká, tak jsem vyhrabal starší Autotip. Psalo se tam o čipování a úskalích, které to přináší - kdo chce, mrkněte na:
http://www.cert123.ic.cz/chip1.jpg
http://www.cert123.ic.cz/chip2.jpg
http://www.cert123.ic.cz/chip3.jpg
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od PabloPicaso »

Čtu to tady od začátku a někde mezi "suicycomania" vložil odkazy na čiptuning..... koukal jsem na ceny a když jsem se ptal u mě v UL tak píchli mého Accentíka k NB a po 5min říká,
cena bez dokladu cca 8200,- výkon zvýším o cca 22%, není problém, před garančkou nahraje zálohu původního bez poplatku.......... v normálním servise nezjistí, že tam je nahrán jiní soft(přehrána emprom), ale pokud by byl opravdu problém tak to pořeší většinou maník z továrny a ten najde i to co najít nejde :-&

tak teď jen přemýšlím zda do toho jít nebo ne!!!!! ](*,)

ale jak píše BODIE.....tak bych také šel do té úpravy přechodu záběru turba ...pozvolně :arrow: :oops: :hyu: =P~
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Bodie
*
Příspěvky: 16
Registrován: 11 dub 2009, 18:45
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Bodie »

Ahoj,jestli chceš čipovat tak jestli budeš v Telči pokecáme o tom a i se z vezeš mím autíčkem.Já jsem schopný ti zajistit čipování jak mám já od uvedeného kámoše za poloviční cenu s doživotní zárukou.Tak zatím čus
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Martin Korpel »

Bodie píše:Ahoj,jestli chceš čipovat tak jestli budeš v Telči pokecáme o tom a i se z vezeš mím autíčkem.Já jsem schopný ti zajistit čipování jak mám já od uvedeného kámoše za poloviční cenu s doživotní zárukou.Tak zatím čus
Majú tu celkom aj pravdu taktiež by som radšej počkal kým by padla záruka (niekolkoročná ) až potom by som mu pridal na výkone (aj ked ma to dost láka aj teraz) ale tých 110k zatial staci :) :D/ llen prosim tam odpis mi presne udaje o tvojom vykone po chipnutí ? :) thx
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Martin Korpel »

Aj ked som sice spokojny s tahom toho motara tak predsa mi to nedalo a pokukal som moznosti na nete.
Chiptuning Hyundai Accent 1,5 crdi 81kW (5G) 2006-
Externí Powerbox PSI. Nárůst výkonu:11 KW (15 Hp) / 35 Nm. - Snadná montáž (15 minut)

Original PSI Chip Narast
kW 81 92 11
HP 110 125 15
Nm 235 270 35
http://www.race-land.cz/files/obr/2301.dat
http://www.race-land.cz/chiptuning-hyun ... kw-5g-2006

Hyundai ACCENT Motor1,5 CRDi VGT Objem1493 cm3
Výkon udaný výrobcem 81 kW / 110 PS
při 4000 ot./min.Výkon po úpravě 102 kW / 139 PS
při 4100 ot./min.Točivý moment udaný výrobcem 235 Nm
při 1900 ot./min.Točivý moment po úpravě 294 Nm
při 1800 ot./min.Cena9500 Kč bez DPH
http://www.maxpower.cz/index.php?chiptu ... odel-/2713

Accent 1.5 CRDi 81 kW 81/101 +20kW 235/280 +45Nm 19.600 Kč
http://www.urtuning.cz/hyundai.html

Accent 1.5 CRDi 81 kW/101 kW +20kW 235 Nm/300 Nm +65Nm 12.971 Kč
http://www.abctuning.cz/?id=11&lang=cs&pid=33&aid=1

Som sice amater ale tak tych 300Nm ako tu bolo tiez spomenutych ze ma niekoho Accentik fakt to existuje a ja som neveril ](*,)
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Myslím, že teď budu mluvit za všechny majitele New Accenta 1.6 :D ...... mi zvedání výkonu čipováním motoru nepotřebujeme, nám to šlape parádně i bez čipu :wink: :wink: :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od David C3 »

mě taky... doporučení? NIC NEČIPOVAT
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Mexican »

my chceme nizsiu spotrebuuuu :-D vykon uz staci
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od Martin Korpel »

Suhlasim aspon pre tento raz ze necipovat ale ked to tak hnusne laka cloveka.... :twisted: 300Nm :twisted: ale staci aj tychto Nm origos :) aj za majitelov 1.5CRDi VGT vravim ze nam staci vykon :)
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
mongo
Příspěvky: 2
Registrován: 29 kvě 2009, 19:04
Bydliště: SK,Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od mongo »

no len treba rozlisovat Chip a "Chip" mate kopec firiem ktore vam naslubuju hory doly a skutek utek.. dodrbu vam co sa len da..najviac si treba davat pozor na garazovych chip tunerov..potom na tzv powerboxy ktore sa skladaju len s jedneho odporu a jedine co to robi je ze odrbava to riadiacu jednotku aby davala viac nafty cize toto skok do predu nieje..potom vsak existuje par firiem na SK resp jedincov ktory naozaj vedia co robia a netreba vobec jazdit daleko od domova.A kto sa boji o turbo a spojku ze pojdu po tomto kroku co chvila papa tak sa mylia pretoze je to o zachadzani s autom a pokial nejazdite ako prasata tak setko vydrzi..ale zas treba dbat na kvalitu paliva a hlavne pri comon raily kde je vysokotlake cerpadlo a vymena vstrekov a cerpadla je nehorazdne vekla..co mam info tak jeden vstrek od 500-700 eur!!no a este k turbu....pokial vam dany chip tuner neda spicky ktore turbo tlaci neda vysoko tak si myslim ze problem by nemal tiez byt.. a ku spojke.. staci dat preoblozit lamelu nejakou organikou a mate to vyriesene za priblizne 80 eur.
Renault Laguna 2.0 16V RXE 102 KW a nalietanych cez 268 000 km :D
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Zvysenie vykonu u noveho Accenta

Příspěvek od rokolo »

PabloPicaso píše:Čtu to tady od začátku a někde mezi "suicycomania" vložil odkazy na čiptuning..... koukal jsem na ceny a když jsem se ptal u mě v UL tak píchli mého Accentíka k NB a po 5min říká,
cena bez dokladu cca 8200,- výkon zvýším o cca 22%, není problém, před garančkou nahraje zálohu původního bez poplatku.......... v normálním servise nezjistí, že tam je nahrán jiní soft(přehrána emprom), ale pokud by byl opravdu problém tak to pořeší většinou maník z továrny a ten najde i to co najít nejde :-&

tak teď jen přemýšlím zda do toho jít nebo ne!!!!! ](*,)

ale jak píše BODIE.....tak bych také šel do té úpravy přechodu záběru turba ...pozvolně :arrow: :oops: :hyu: =P~
Bodie píše:Ahoj,jestli chceš čipovat tak jestli budeš v Telči pokecáme o tom a i se z vezeš mím autíčkem.Já jsem schopný ti zajistit čipování jak mám já od uvedeného kámoše za poloviční cenu s doživotní zárukou.Tak zatím čus
Ahoj,jestli chceš čipovat tak jestli budeš v Telči pokecáme o tom a i se z vezeš mím autíčkem.Já jsem schopný ti zajistit čipování jak mám já od uvedeného kámoše za poloviční cenu s doživotní zárukou.Tak zatím čus
Škoda, k tomu jsme se v Telči nedostali. Docela by mne zajímalo, jak ta prodleva vymizela..... Ono záleží na stylu jízdy. Někdy není vůbec znatelná a v jiném režimu je zas ten přechod natolik markantní, až se člověk vyleká jak to vystřelí kupředu :shock: Myslím, že PabloPicaso to také tak cítí.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“