Parkování některých umělců

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od David PLEVA »

XMira píše:Nepomáhá mu to, akorát mu už někdo dvakrát ze vzteku "rozmrdal" nárazník. :D :D :D
nejenom nárazník a nejenom dvakrát :cry: :cry: :cry:
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Engineer »

alarm píše:môj zážitok s parkovaním:
V centre mesta vidím babu v audine, ako sedí za volantom medzi dvomi pozdĺžne zaparkovanými autami. Prišiel som, keď sa akurát posúvala dopredu, dozadu, pozerala s :shock: očami a stále sa posúvala hore dole..... #-o
Prišiel som k autu a hovorím jej: Odtiaľto sa nedostanete, dobre vás zacvakli. [-X
Ale dostanem, ja som sem práve zaparkovala....
A tak som odišiel s :^o
:lol:
Mi to pride ako ked zena- vodic prisla na parkovisko s BMW zamkla auto a odisla prec a nechala otvorene okna. 8-[
AKo slusny gentleman jej hovorim ze zabudla stiahnute okna na aute... A ona na to: Nezabudla, oni sa same zdvihnu... (Samozrejme ze tam mala automaticke zdvihnutie okien po zamknuti auta) :lol: ](*,)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od XMira »

David PLEVA: není nad kvalitní sexuálně-motoristický zážitek :D
Se mnou si takhle měnila jednou barvu na nárazníku nějaká nána s firemním autem. Tak jsem zavolal do tý firmy.... za chvíli celá vyděšená volala, že mi to zaplatí a tak, ale že za to nemůže, protože pospíchala.
No nesešel jsem se s ní ze dvou důvodů: Jednak on přidala něco barvy mě a druhak bych byl asi "drzý a neurvalý, a možná i hrubý". Nebo bych ji rovnou poslal za ten argument do prdele. Bylo pro mě docela těžký vůbec civilizovaným způsobem ukončit hovor...
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
moukes
**
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008, 18:05
Bydliště: Račice nad Trotinou

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od moukes »

Velký auto potřebuje hodně místa. :D
Přílohy
100_3251.jpg
100_3251.jpg (127.79 KiB) Zobrazeno 833 x
Hyundai Getz 1.1, r.v. 2002
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od alarm »

David PLEVA píše:Mi to pride ako ked zena- vodic prisla na parkovisko s BMW zamkla auto a odisla prec a nechala otvorene okna. 8-[
AKo slusny gentleman jej hovorim ze zabudla stiahnute okna na aute... A ona na to: Nezabudla, oni sa same zdvihnu... (Samozrejme ze tam mala automaticke zdvihnutie okien po zamknuti auta) :lol: ](*,)
alarm píše:môj zážitok s parkovaním:
V centre mesta vidím babu v audine, ako sedí za volantom medzi dvomi pozdĺžne zaparkovanými autami. Prišiel som, keď sa akurát posúvala dopredu, dozadu, pozerala s :shock: očami a stále sa posúvala hore dole..... #-o
Prišiel som k autu a hovorím jej: Odtiaľto sa nedostanete, dobre vás zacvakli. [-X
Ale dostanem, ja som sem práve zaparkovala....
A tak som odišiel s :^o
:lol:
Mi to pride ako ked zena- vodic prisla na parkovisko s BMW zamkla auto a odisla prec a nechala otvorene okna. 8-[
AKo slusny gentleman jej hovorim ze zabudla stiahnute okna na aute... A ona na to: Nezabudla, oni sa same zdvihnu... (Samozrejme ze tam mala automaticke zdvihnutie okien po zamknuti auta) :lol: ](*,)

Nuž čo, utrpela naša mužská ješitnosť :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Sonata uz toho ma za sebou taky hodne...ja mam cerstve odreny naraznik, zjistil jsem to dneska. Nastesti vim, odkud vitr vane. Od sousedky. To je presne ten typ jako Tringiho duchodce, ona je tez duchodce a to velmi problematicky. Jenze ja prisel na to, proc je schopna sejit schody dolu, aby s autem popojela o 30cm a klidne tim zabrala dve mista. Duvod je prosty, vysvetlim - bydlime ve 4 patrovem panelovem dome, parkovaci mista jsou v urovni 1 nadzemniho podlazi (tedy cesta ke vchodu od parkoviste je z kopce), 2/3 bytu maji okna ne obe strany domu (tedy vidi jak na parkoviste, tak do parku), 1/3 bytu je 1+1 a okna maji pouze do parku, ale maji kukatko ve dverich, ktery je videt na stranu domu, kde je parkoviste. Ale pouze v tom prvni patre, kde bydli ona. A prave ona se snazi svoje auto umistit tak, aby bylo cele videt jen pouhym kouknutim do kukatka. Ma naprosto genialni prehled. Nenavidim duchodce. Nenavidim, s jakou lhostejnosti nastupujou do aut u supermarketu. U Kauflandu jsem uz svoje misto nasel, stojim podelne, tesne vedle "kosikarny"...ta je postavena pres tri parkovaci mista, sice stojim levymi koly v ceste, ale za neponiceny auto to stoji. Nekdy vyfotim...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od alarm »

Ja sa po mnohých zlých skúsenostiach so spoluparkujúcimi, ktorí pri nastupovaní nedržia dvere, ocapia to na maximum, bez ohĺadu na to, že vedla nich je iné auto parkujem tak, (aspom sa snažím), aby som bol na kraji parkoviska, respektíve- nemal jedného suseda.Potom môžem auto potiahnuť o 10-20 čísel ďalej od najbližšieho auta.
A keď ja nastupujem v stiesnených podmienkach, nezabudnem nikdy dať ruku na dvere tak, že ak by som sa oprel o susedné auto, urobilo by to aaúúúúú.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Vita »

Pridam i svuj zazitek resp. zazitky s parovanim u velkych super hyper marketu ....
Takze kdyz k takovemu prijedu snazim se zapakovat co nejdal od vchodu ... ne jako ostatni co nejbliz ....
A vetsinou se me podari, ze stojim sam a vedle me nikde nikdo ......
Ovsem po navratu tak na 95% muzu rict, ze bude vedle me parkovat nejaky koncernovy vuz a to tak, ze me nepujdou otevrit dvere pro nastup .... Pritom v okoli je spoustu volneho mista.

Myslel jsem si, ze je to fenomen Brna ....
Neni ....
Stalo se me to i v jinych mestech ....
Nevim co si o tom mam myslet ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Pokud u supermarketu neni takove misto, jako mam u nase Kauflace - tzn nestandardni parkovaci flek, taky stojim co nejdal a kupodivu po navratu taky kolem sebe nachazim najednou spoustou aut...mozna se chteji auta mazlit? Nebo majitele? Mozna maji pocit bezpeci, kdyz vedle nich stoji jine "neznackove" auto...? Tezko povedet...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Vita »

=D> =D> :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Espero »

No mám taky nedávnou zkušenost, ne H1, ale s Dacií. Byly tam 2 baby, jednak moje žena (sedící v zaparkovaném a stojícím autě na parkovišti před nádražím v Berouně - čekala na mne až přijedu vlakem), jednak jak se později ukázalo jedna JUDr. sedící ve vyjíždějícím autě (Fóbie) z prarkoviště. Náraz do Dacie následoval. JUDr. to prohrábla a chtěla ujet, což naštvalo mojí ženu, která jakkoli na to nevypadá, avšak je bývalá reprezentatnka (byvši na různých MS a olympiádách) má stále dost páry a vystartovala, dohonila jí a nejspíš i vyskočila na střechu či proskočila oknem do kabiny, neboť nevím jak, ale donutila JUDr. zastavit. Z dalšího pak vyplynulo, že prý JUDr. se vůbec při couvání nekouká dozadu neb prý couvá pomalu a náraz necítila (měla sama díru v nárazníku). Pak vytáhla 500,- Kč a chtěla škodu zaplatit na místě. To žena odmítla, nechala si dát adresu a další už nechala na mne. Tak jsem JUDr. navštívil, bylo kolem 9 hod. večer, tam jsem vypsal povinný formulář pro pojiš´tovnu a z dalšího vyplynulo, že JUDr. měla neplatný řidičák (ne oprávnění, ale nenechala si ho vyměnit jak byly nedávno ty povinné výměny). JUDr. když viděla skoro 2 metrového totálně nasraného chlapa tak nějak vyměkla a uznala zavinění v plném rozsahu. No pomohlo tomu moje vystoupení v tom smyslu, že ujetí od nehody si žádá policejní přítomnosti, což lze zařídit i dodatečně. No a škoda - 18 tisíc (výměna předního nárazníku, demontáž vyklepání a opětovná montáž levého předníhio blatníku a nalakování obého). Těch nabízených 500 by to určitě spravilo. Jinak dál žádné problémy JUDr. tu nehodu na pojišťovně snad oznámila ještě tu noc, protože ráno v 8 hodin druhý den její pojišťovna už všechno věděla.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Franta H1
*
Příspěvky: 83
Registrován: 29 říj 2009, 19:06

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Franta H1 »

Kdysi jsme firemní auta parkovali na jednom dvoře odkud byl jeden výjezd přes širokej chodník na hlavní. Docela dobrý parkování až na jednu pani se škodou 100. Vždycky zaparkovala až před výjezdem i když bylo kolem místa hafo. Párkrát jsme jí auto přemístili, postavili ho napříč na chodník a :idea: nazapálilo jí. Táta jí domlouval a pořád :idea: nic. ](*,)
Tak jsme jí jednou zaparkovali auta tak že mezi náraznikama bylo asi 5cm. Ona přišla dala za 1 a R 1 R atak přád dokola. Pak za náma přišla a to se jí nelíbylo že jí blokujem. Po důrazný domluvě se jí už :idea:
Další zážitek s mamlasem byl ten že mi v neděli volali s jednoho hotelu že potřebujou nutně opravu v kuchyni. Sedl jsem do osobáku a jedu do práce ža si vezmu dodávku. Přijedu tam a před dvougaráží stojí Felda a tak blbě že nešly pootevřít ani jedny vrata abych si vzal alespoň cajk. Všude místa 2 hafa. Čekám hodinu- nic, čekám 2- nic. Opravu jsem odvolal a tomu dobrákovi jsem vypustil všechny 4 kola zahodil ventilky. Třeba se mu :idea:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Hehe, to me pobavilo, Franto.. :mrgreen: jenom jestli se Ti to s tou Filckou vyplatilo, kdyby byl linej dohustit si gumy, mozna by tam stala dodnes:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Franta H1
*
Příspěvky: 83
Registrován: 29 říj 2009, 19:06

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Franta H1 »

Nestála by tam. Spoluobčani by jí vodtáhli do sběru. Ale musela to bejt pakárna v neděli shánět ventilky a k benzínce ke kompresoru to je asi kilák. Jednou jsem píchnul během hodiny 2 kola a taky byla pakárna poněvadž to první jsem ještě nestihl nechat zalepit.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Jezis, jak se Ti to podarilo? To je trochu dost velka smula, ne?

Jinak tyhle praktiky jsou mi velice blizke. Je to uz teda trochu vic let, ale jednomu stamgastovi z hospody na chate jsme presadili Polskyho Fiata o 2 ulice dal (celkove nas bylo 8 ), pac pil...blbec si ani vzpomnel, ze ma pred hospodou auto - byl ty 3km zvykly chodit i pesky. A tak bez mrknuti oka sel pesky...:)

nejaky klukoviny jsem urcite taky delal, s ventilkama u silnicniho kola a tak, ale uz zapominam... :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“