Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od FISHkaa »

lidi jsou kurvy, holt zlé návyky z dob komančů... ](*,) :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od jan.skr »

tak cca před hodinou jsem se pekelně nas*al :evil: jel jsem v Praze na křižovatce ulic Černokostelecká a Průmyslová. Dostal jsem zelenou (jel jsem v pravym pruhu) a tak se rozjedu. Tak 3 metry před čumákem profrčel tranzit na červenou, to se ještě dalo, ale o pár sekund pozdějc sejmul KRETÉN V BÍLÝ X6 cca tak ve 100 km/h čumák Punta, který jelo vedle mě v levym pruhu. Pán si pokračoval vesele dál a nějak ho nezajímalo, jak dopadla holka v Puntu (naštěstí dobře). Jediný štěstí jsem měl, že sem byl unavenej z práce a neměl sem náladu, jinak bych tu holku samozřejmě hned jak padne zelená nandal... [-o< ... a tím se potvrzuje, že tyhle auta maj jenom hovada, co neuměj jezdit, myslej si že jim patří celej svět a zákony jsou pro ty ubožáky co maj levný auta...
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od enjoy »

No je to jak říkáš... ale zvláštní je,že zrovna na jedný z mála křižovatek kde se hlídá průjezd na červenou se dějou tkaový věci.Já už pár měsíců vozím na čelním skle kameru a nemůžu si to vynachválit.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od jan.skr »

To máš pravdu, těch kamer je tak nějak moc na to jak se tam dějou zvěrstva. O kameře začínám taky přemejšlet :-k
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Skyline »

Mám pocit, ze je to posledni dobou nejaky trend, nebudu prece cekat na krizovatce a radeji ji projedu vsak to stihnu. Na tomto míste je to bezna vec, minuly tyden mi tam takhle profrcel tranzit, ja uz vjizdel do krizovatky a na posledni chvili jsme dupnul na brzdy, ten magor idiot tam mel 100% cervenou. Jinak nejvetsi hovada jsou v oooo na sledovani ostatnimi drazsimi znackami a to nejen za jizdy ale i pri parkovani. Otazka co by mi pohohla kamera v tomto pripade, vseobecne asi ano, ale kdyz jsem v Ocavii nebo v Subaru tak si tak moc nedovoluji jako kdyz jsem jel v I30.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od enjoy »

Nejvtipnější křižovatka co znám je Ječná-Legerova.. tam se ve třech pruzích zahybá doleva a ve chvíli kdy padne zelená v Legerově,tak ještě v klidu jezdí auta z Ječný(směr Muzeum).Někdy si říkám,že není možný,aby tam bylo tak často takový procento blbců,zdá se mi spíš podivně seřízený semafor.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Chasnik »

No ten, kdo to projíždí z Ječné v pravém pruhu a křižovatkou se projíždí pomalu (třeba z důvodu pomalu popojíždějící kolony), tak se běžně v křižovatce ocitne na červenou, i když do ní vjede na bezpečnou, rozuměj začínající) oranžovou. Tím nemyslím situaci, kdy někdo vjede do ucpané křižovatky, ale docela častý stav, kdy se tam najíždí téměř plynule, ale dost pomalu...

Černokostelecká - Průmyslová, tam kontroluju boční směry pokaždé. Riziko střetu je tam velké. Nevím, jestli to projíždějí lidi naschvál, protože se jim nechce brzdit, nebo jestli je to prostě nepozornost. Nějak se mi nechce věřit, že by tolik lidí najíždělo úmyslně do křižovatky na červenou, navíc v docela vysoké rychlosti... :-k
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Tringi »

U nás v Havířově, na rekonstruovaném kruhovém objezdu se semafory (na který mimochodem každý druhý nadává, ale dle mého názoru je to jedno z nejlepších možných řešení daného místa) jsou semafory taky seřízené velmi těsně. I když tam velmi zvolna vjíždím na zelenou, musím si dávat setsakramentský pozor jestli se neřítí náklaďák, který to "ještě stihne", a typicky ano, a za ním firemní oktávka nebo stereotypický sedan vyžraného arogantního manažera.
Máme sice přednost, ale ta je šest stop pod zemí k ničemu.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Skyline »

Kruhac v Havirove, to je neco. Hlavne lidi co z 95% nejizdeji z praveho pruhu a levy zistaval volny, ted co jsou tam svetla je to lepsi, ale jen pro ty co to znaji, ze zacatku jsem tam s temi svetly taky bojoval, ted ke to ok, horsi je ze lidi neumi vyuzivat vnitrni kruh.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Chasnik »

No jestli si někdo myslí, že na červenou jezdí jenom firemní oktávka nebo stereotypický sedan vyžraného arogantního manažera, tak asi špatně kouká. "Sortiment" vozidel a řidičů, kteří minou červenou na semaforu, stejně jako se dopouštějí jiných přestupků je skutečně široký ;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od lada 71 »

Následky havárií v křižovatkách, kdy se někdo snaží projet křižovatkou na poslední chvíly, bývají žel bohu docela tragické, minimálně s velkou materiální škodou. Jde o to, že ten kdo to chce stihnout na poslední chvíly, tak právě pro to aby to stihnul, ještě více zvýší rychlost a pokud někoho z boku nabere při rychlosti dejme tomu 70km/h nebo i vyšší, tak boční nárazy bývají dost špatné. Nehledě na to, že ten kdo to z boku koupí, má velkou naději jít se svým autem na střechu. Bral bych takovejm hovadům papíry okamžitě minimálně na 2 roky a pokud by to pak udělal ještě jednou, měl by smůlu a už by se v životě za volant neposadil. Jednou bych se chtěl dožít toho, kdy zákony a celkově legislativa jako taková, budou tvořeny převážně jednoduchým a selským uvažováním a né zamotanejma právnickejma kličkama.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Hardcam »

enjoy: cos koupil za kameru?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od enjoy »

Nekoupil.. :D ,ale popořádku..
Vybíral jsem až jsem přebral a dostal jsem se do kategorie 5 tisíc +,což už mě trošku děsilo,tam jsem se totiž dostat nechtěl.Bohužel kamerky kolem dvou tisíc mají šílený a trhaný záznam,že to prakticky nemá cenu vozit.
Nakonec jsem si stáhnul do HTC Daily roads voyager,funguje skvěle,umí to spoustu věcí(funguje na pozadí,třeba když jedeš s navigací v mobilu,super věc) a je to zadarmo.A hlavně HD video a to mají kamerky od 5 tisíc výš.Kdo má androida,stahujte,přilepte na sklo a máte vystaráno.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Hardcam »

enjoy: no, to nevim, kdes hledal, ja vcera koupil FullHD (1080p) za 2390,- :) v tom mobilu me to taky napadlo, ale pri neustale zaplym BT kvuli HF mi baterka vydrzi den, pri zapnuty kamere bych ho musel mit napichlej na transformator :D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od enjoy »

Dobrá koupě.. já koukal na videa na youtube a viděl jsem že není HD jako HD..a samo,že to mám většinou píchnutý v zapalovači,ale ten mám přesně kolmo,takže u mě bez problémů.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „Pokec“