Rozvodový řemen

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

JJirka píše:mě to bude dělat kamarád automechanik, dříve dělal mechanika ve škoda teamu. tak jestli si řekne 500 za práci budu spokojen,, jinak v hyundaji u nas mi řekli do 6000,-
Tak to máš v pohodě,mě právě taky u nás v Hyundai řekli 6000,takže mi nezbyde asi nic jiného,ale aspoň to budu mít v servisce,takže aspoň nějaké plus...tak hodně štěstí :lol:
Reklama
 

Dastin

Příspěvek od Dastin »

milane vidím že jsi z Hodoša tak když jedeš směrěm na Slovensko tak polevé straně je Shellka a téměř naproti ní je bazar. Před ním se dáš doprava a tak po 100 až 150-ti metrech je po levé straně areál s červenou bránou na opravu tahačů, tak vedle ní mám takový dojem je větší dvůr ve které opravují hyundaie i jiné vozy, tak se zkus zeptat tam za kolik ti to udělají. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Dastin

Příspěvek od Dastin »

jinak pokud by jsi chtěl, tak se můžem domluvit a jsu ochoten ti to vyměnit, na svojí Lantře jsem si to dělal a mám najeto přes šest tisíc a je to v poho. Když tak dej vědět já jsem z Veselí nad Moravou tak to není pro tebe daleko. :D
________________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Zdeněk Dostál píše:milane vidím že jsi z Hodoša tak když jedeš směrěm na Slovensko tak polevé straně je Shellka a téměř naproti ní je bazar. Před ním se dáš doprava a tak po 100 až 150-ti metrech je po levé straně areál s červenou bránou na opravu tahačů, tak vedle ní mám takový dojem je větší dvůr ve které opravují hyundaie i jiné vozy, tak se zkus zeptat tam za kolik ti to udělají. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
určitě se tam mrknu,dík za typ.Vidíš sem z Hodošu a ani nevím kde co je... :lol:
Uživatelský avatar
Kozlovsky
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 črc 2005, 06:03
Bydliště: Praha-Západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kozlovsky »

Když se teda zeptám, suma sumárum, u lanty 1,8 (1996), po kolika tisících by se měl ten řemen měnit?
Já v autě = kozel zahradníkem
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

termín výměny

Příspěvek od rade622 »

Neptej se, jdi na příspěvej JJirky ze 6.3. v této diskusi, otevři si obrázky které jsem dal na server a JJirka na ně upozornil. Tam to všechno je.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

honzik píše:Tak jsem po rozvodech a spokojenost pokud někdo bude chtit a je od HK a nechce jezdit do značkoveho servisu nebo k Donatovy dam mu kontakt.Šikovnej mechanik děla u Donata ale i sam řekl bych že hačkam rozumi prolezl celé auto a řekl mi co bych měl časem vyměnit.
Tim šikovným mechanikem co dělá u Donata si myslel Špedlu z Holohlav že? Jinak k Donatoj jsem jezdil a dělá kvalitně za rozumnou cenu, ale je fakt že Špedlik umí líp a raději jezdim k němu domu. Asi jediný co je horší že má dost práce a nikdy nevíš kdy na tebe bude mít čas.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Přesně tak je to ŠPEDLA z HOLOHLAV :lol: Jezdil už k němu muj šef se sonatou a byl max spokojenej
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Zdeněk Dostál píše:milane vidím že jsi z Hodoša tak když jedeš směrěm na Slovensko tak polevé straně je Shellka a téměř naproti ní je bazar. Před ním se dáš doprava a tak po 100 až 150-ti metrech je po levé straně areál s červenou bránou na opravu tahačů, tak vedle ní mám takový dojem je větší dvůr ve které opravují hyundaie i jiné vozy, tak se zkus zeptat tam za kolik ti to udělají. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Čau Zdeňo,tak sem byl dnes v tom servise jak si mi doporučil,za tou shellkou,mluvil sem tam z nějakým servisákem a říkal že dřív dělal v hyunday,prohlížel to a vypadá to že se opravdu dost vyzná,ptal sem se ho na cenu i z prací,rozvoďák + kladky--4000 komplet,takže hned jak dostanu prašule tak to nechám vyměnit.dík za typ.
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Milann píše:
Zdeněk Dostál píše:milane vidím že jsi z Hodoša tak když jedeš směrěm na Slovensko tak polevé straně je Shellka a téměř naproti ní je bazar. Před ním se dáš doprava a tak po 100 až 150-ti metrech je po levé straně areál s červenou bránou na opravu tahačů, tak vedle ní mám takový dojem je větší dvůr ve které opravují hyundaie i jiné vozy, tak se zkus zeptat tam za kolik ti to udělají. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Čau Zdeňo,tak sem byl dnes v tom servise jak si mi doporučil,za tou shellkou,mluvil sem tam z nějakým servisákem a říkal že dřív dělal v hyunday,prohlížel to a vypadá to že se opravdu dost vyzná,ptal sem se ho na cenu i z prací,rozvoďák + kladky--4000 komplet,takže hned jak dostanu prašule tak to nechám vyměnit.dík za typ.
Jo tak to je přesně on. Mě ho doporučil pan Kratochvíl z Bořetic. krerý tahá bourané Hyundaie. A navíc je to dobrá cena i sprací, když samotné rozvody stojí 3000kč plus mínus. Nevím jak jse ten kluk jmenuje, ale podle mě se fakt vyzná. Tak ať ti to dobře dopadne. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
85M
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2006, 22:49

Příspěvek od 85M »

sagvan82 píše:Zdary,
mě vyšla tahle výměna kladky a rozvoďáku na cca. 6 tis.
Asi by se to dalo udělat i za míň, ale v servisu mi na to dávali
záruku, tak kdyby mi něco prasklo, zaplatili by mi náhradu škody...
rozvodák i s kladkama vyjde na 1200!!!
Dastin

Příspěvek od Dastin »

85M píše:
sagvan82 píše:Zdary,
mě vyšla tahle výměna kladky a rozvoďáku na cca. 6 tis.
Asi by se to dalo udělat i za míň, ale v servisu mi na to dávali
záruku, tak kdyby mi něco prasklo, zaplatili by mi náhradu škody...
rozvodák i s kladkama vyjde na 1200!!!

Tak to by mě teda docela zajímalo kde jsi je za tuto cenu sehnal a co je to značku a kolik stála práce.Mě se ta cena opravdu nezdá když nejlevnější sadu jsem viděl nedávno u Auto Kelly za 2885kč. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Uživatelský avatar
JJirka
**
Příspěvky: 117
Registrován: 17 říj 2005, 20:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJirka »

tak dneska jsem konečně vyměnil rozvody,stalo mě to 2695,- material z auto kelly zn.NIPPARTS ,znamej si řek od prace 600,-
Hyundai Lantra Combi 1.6GL 16V r.v.99,G4GR 84 KW
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Nejsem moc zkušený,ale po všech rozborech a ptaní se, se mi zdá 1200Kč opravdu málo....(blbost)
85M
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2006, 22:49

Příspěvek od 85M »

Milann píše:Nejsem moc zkušený,ale po všech rozborech a ptaní se, se mi zdá 1200Kč opravdu málo....(blbost)

Tak to se ti fakt jenom zda

kukni se na > http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?

z tehle strankz odebiram nd!!!!!!!!!!!!!!! A mimochodem DIk za duveru!!!!
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“