Jak odhlásit neexistující auto?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

http://www.trabant.cz/forum/1193/vyraze ... pp=25&pg=1 tady je par veci co muze pomoc s tim autem ktere neexistuje...

a muj k memu problemu jsem nasel pozitivni u devateho prispevku...ale bejvali majitel nechce :-k nebo nechce asi si mysli ze nemuze nebo ja nevim...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Yurii píše:Nemusi, proste to auto nekomu prodej a az za tebou prijdou ze neplatis povinny ruceni nebo tak, tak na ne zamavej kupni smlouvou a maj smulu. To auto chces prodat na dily nebo proc ho mermomoci chces vyradit z evidence?
EDIT: no auto muze zrusit jen technicakovej majitel, proto resime to prehlaseni... kdyz auto neni napsany na tebe tak s tim neudelas nic.Ale dal ho prodat muzes.
V technicaku psanej vubec nejsem...ale podle kupni smlouvy jsem majitel...a chci ho prodat a nic uz s tim nemit
- muzu ho teda prodat dal? udelat tu samou kupni smlouvu a nazdar?
- prislo ti domu nejake vyuctovani nebo tak? jako ze si neplatil

toho se prave bojim,ze mi domu prijde nejake to vyuctovani ze jsem neplatil neco atd...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Slavek8 »

S prominutim ale vsecko sou to kraviny, pokud neni auto odhlasene, v kolonce ve VTP napsano prevod - odhlaseni tvoje jmeno tak to auto neni tvoje a ani ti nepatri, kupni smlouvu lze jednoduse zpochybnit, pokud majitel nahlasi kradez tak mas problem, tady proste nekdo udelal chybu a dost velkou, pokud je stejny majitel napsany i v kolonce odhlaseno tak to proste nekdo na urade podelal. Ty nic platit nemuzes protoze nejsi uveden jako majitel auta, to co je v kupni smlove jak sem psal lze zpochybnit, roztrham ji a reknu sem nic nepodepisoval, a nic nevim. pokud se k tomu takle stavi tak mu to auto odvez pred barak zabouchni mu tam SPZ a papiry a nazdar, at si to vyridi ted on jak chce. Posli mi prosim te sken z VTP na mejl diablo000111@seznam.cz, ti reknu vic, ja to dam mame ona tam pracuje a ta rekne co mas udelat
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Slavek8 píše:S prominutim ale vsecko sou to kraviny, pokud neni auto odhlasene, v kolonce ve VTP napsano prevod - odhlaseni tvoje jmeno tak to auto neni tvoje a ani ti nepatri, kupni smlouvu lze jednoduse zpochybnit, pokud majitel nahlasi kradez tak mas problem, tady proste nekdo udelal chybu a dost velkou, pokud je stejny majitel napsany i v kolonce odhlaseno tak to proste nekdo na urade podelal. Ty nic platit nemuzes protoze nejsi uveden jako majitel auta, to co je v kupni smlove jak sem psal lze zpochybnit, roztrham ji a reknu sem nic nepodepisoval, a nic nevim. pokud se k tomu takle stavi tak mu to auto odvez pred barak zabouchni mu tam SPZ a papiry a nazdar, at si to vyridi ted on jak chce. Posli mi prosim te sken z VTP na mejl diablo000111@seznam.cz, ti reknu vic, ja to dam mame ona tam pracuje a ta rekne co mas udelat
Nemam to kde naskenovat :roll: ja jsem se uz s par lidma poradil a zatim mi vsichni rekli ze staci udelat kupni smlouvu a auto prodat dal...nemusim ho pry ani prihlasovat a normalne na kupni smlouvu prodat protoze o me v TP neni ani zminka takze to bude starost toho kteremu to prodam...ja jsem byvalemu majitely psal ze kdyz jsem JA kupoval SVE auto tak pani uvedena v TP jako VLASTNIK vozidlo prevedla odhlasila na MOJE JMENO takze ja jsem ho pak prihlasil...a u toho auta bouraneho co jsem koupil na dily a ktereho se chci zbavit je to tak ze v TP je vlastnik nekdo koho neznam(nejaka Klara podhorska a to prijmeni podhorska je preskrtle(( :?: )) a je z Prahy) a vozidlo je prevedeno odhlaseno v dne 28.02.2006 na MAJITELE CO MI AUTO PRODAL co bydli v Chomutove...ten rekl ze nevi co na tom nechapu ze prej staci zajit na urad a auto prihlasit na sebe no diky te kupni smlouve...taky mi nejde do hlavy proc tam je uvedenej a ani nevim jestli bych ho prihlasit vubec mohl kdyz nejsem v ´´poloprevodu´´ ale ja to stejne na sebe prihlasovat nechci je to nejake zamotane ja vim...zitra by mel prijet chlapek kteremu auto prodam se stejnou kupni smlouvou jakou mi dal predchozi majitel...tak uvidim...jinak dik vsem za pomoc a klidne jeste poradte ja to sam nevyresim :(
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Slavek8 »

Poslal sem ti mejl, tam to mas vsecko vesvetleny, proste to prodala v prevodu a s tim jsou problemy ne vsecky urady hraji na kupni smlouvu. Nechapu vubec, ze tak dlouho mela to auto a nebyla schopna ho na sebe napsat.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Slavek8 píše:Poslal sem ti mejl, tam to mas vsecko vesvetleny, proste to prodala v prevodu a s tim jsou problemy ne vsecky urady hraji na kupni smlouvu. Nechapu vubec, ze tak dlouho mela to auto a nebyla schopna ho na sebe napsat.
Ja ji rikal ze je to divny a prej nevi co na tom prave nechapu mas taky mejla :wink:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „Pokec“