coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od laxo18 »

treba tam skusit ze tam das na 100 per dobre cievky a prebehnes co to robi stale
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od black_sheep »

tak jsem zpatky, coupeso dojelo nastesti :-)

spojim-li draty meraku tak ukazuje krasnou nulu, teda po ustaleni :lol:

to cidlo podtlaku jsem jeste zkusil vypojit a delalo to hapry asi jako kdyz neni vaha vzduchu, tak uz vim co to alespon je - rikal jsem si neco s podtlakama :mrgreen: noo pak je tam jeste cidlo teploty v sani..

jinak jsem procistil kontakty na vsech vstricich, a ty ukazovali stejne odpory - 17,1 Ohmu takze cajk. no za celou cestu to skublo asi 2-3x a to po ceste tam, nicmene cesta zpatky, potom co jsem vycistil v mezipristani vsecky ostatni neprocisteny kotakty tak byla bez skubani - tak uvidime. kez by to uz zmizelo :lol: ale pac jsem tam jel pomalu a zpatky jsem to uz hobloval (vysoke otacky) tak se to jeste muze projevit..

docela verim ze to bude ta civka, pristi tyden osciloskop a diagnostika hyundai - pokud to jeste cukne.. dneska jsem ty civky chtel jeste prohodit s lantrou, lantra ukazuje odpory 10.5kOhm myslim a coupeso nejakejch 11.8kOhmu, ale neprisel jsem na to moc jak se to sundava a v tech 30ti stupnich venku jsem se na to vyprdnul :twisted: myslel jsem ze to pujde sundat jednoduse ale bude to naka pakarna rvat se se sroubama, navic nevim jestli ty ctyri na 12tku klicek a nebo ty malicky na sroubovak.. spis ty na 12tku klic akorat to nejak moje stara gola nepobrala a nova je moc mala na to jak je to zatahnuty... #-o

jinak spotreba kolem 9ti litru.. no jezdil jsem s tim teda za min.. :-( jenze tri hodiny jsem jel v kolone - havarky, zacpy kvuli dovolenejm... a navic celou dobu jela klimacka.. :-k
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od black_sheep »

koukam tady taky nevite, tak jsem to vzdal a jel na diagnostiku k dordum do liberce, jsou schopnejsi nez ty v lipe mi prijde, tak uvidime.. cekaam az se mi auticko vrati, jesti neco najdou... kruci, doufam ze to bude nejaka prkotina jen #-o

jinak ty civky, ty sekundarni, sundaval jste je nekdo? to vubec neslo :-(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od marenkka »

jak si psal ty hodnoty co si nameril, tak jestli se nepletu tak vyssi sou spatne, to znamena mensi propustnos. teda aspon mysli
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Blažík
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009, 07:19

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od Blažík »

Čau mám hyundai coupe 2.0 r.v 98 s naprosto stejnou závadou, jako bys přesně popsal moje problémy. Koupil jsem to asi před půl rokem a krátce potom to začalo - nejdřív občas pak pořád a dost brutálně - šlo to na technickou - vyměnily jsme snad všechny filtry a ještě po cestě na technickou to cukalo a pak jako když utne od té doby nic. Jezdil jsem bez problémů nějaký ten měsíc, i když mi pořád přišlo, že to nejede tak jak by mělo (hlavně při snižování rychlosti, přeřazování). Občas se mi stává, že mi při volnoběhu kolísají otáčky. No a včera to začalo znovu ](*,) - cukalo to asi jen tak 5km, ale myslím, že se to zase bude zhoršovat. Před tou technickou jsem to měl i na diagnostice a nic nezjistily - mohl bys mi napsat jak jsi s tou diagnostikou dopad ty??
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od marenkka »

a co treba ze byl pricpanej palivovej filtr, a ted se zase zasira nejakym bordelem z nadrze??? co zkusit dojet nadrz co nejvic a kouknout do ni??? hlavne ne sirkou :lol: :lol: :lol:
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Blažík
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009, 07:19

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od Blažík »

Palivovej filtr jsem měnil - tím to nebude - fakt by mě zajímala ta diagnostika,protože mě tam nic nezjisily :-k
Blažík
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009, 07:19

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od Blažík »

čau - vidím ,že už jses připojil, tak co ta diagnostika???
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od black_sheep »

cago pane nepsal jsem nic zamerne.

byl jsem na diagnostice u HYUNDAI DORDA LIBEREC a zdarma mi vymazali pamet zavad, kde byli ulozeny 4 zavady. je mozny, ze 2 z toho jsem vyvolal ja tim ze jsem zkusil jet chvili bez cidla, a to lambda, cidlo teploty a podtlakove cidlo. rozhodne tohle nedelejte, abyste odpojili jakykoliv cidlo s otocenym klickem v zapalovani. no rikali mi at s tim jezdim a az to zacne skubat tak at prijedu znova, ze se to snad srovna.

byl jsem dneska s coupe 50km tak jsem cekal jak se to zachova, a zda se ze je po problemu. zejtra jedu dalsich 50km tak uvidime.. :mrgreen:

musim rict ze pristup hyundaie se mi moc libi, asi konecne pochopili ze pro ne budu zakaznik, kdyz uz mam 4. hyundaie za sebou.. to v cesky lipe bohuzel rict nemohu, tam jedine lidi od nahradnich dilu..

kazdopadne zpatky k tematu: zajed si s tim k hyundai dealerovi na diagnostiku a napis jak jsi dopadl! taky jsem procistil vsecky kontakty, behem ty doby co jsem to resil.. rozebrat, prostrikat kontaktolem...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od black_sheep »

jo a mam tady jeste protokol od diagnostiky BOSCH (je to BOSCH ridici system tak proc ne) a ta ukazala 0 zavad!! takze jedine hyundai original..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Blažík
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009, 07:19

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od Blažík »

díky moc, že jsi napsal - jo nejsem pan, jsem Petr - já rozhodně žádné čidla neodpojoval a zlobí mě to více méně pořád - i když to třeba necuká tak se mi ten jzdní projev prostě nelíbí - pořád je to prostě nějaké rozhašené(u nizkých otáček,přeřazování,rozjíždění) a nevím co s tím - každopádně dííky za odpověď, jakmile něco zjistím, tak sem určitě napíšu
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od black_sheep »

tak promin ja tohle osloveni pouzivam docela casto :lol: a odkud jsi?

nevim proc mi to skubat zacalo, urcite jsem se v tom nehrabal dokud to nezaclo skubat :-( takze jestli byl nekde blby kontakt? kdovi... nebo to zacne znova.. a to pojedu zase na tu diagnostiku no..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Blažík
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009, 07:19

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od Blažík »

V tom je právě ten problém - já jel na diagnostiku, když to cukalo a těsně před servisem to přestalo a nezjistily nic - někdy kolísají ty otáčky na volnoběh - ale právě,že jen někdy :? No nevím, zítra s tím jedu někam dál - uvidím co to bude dělat a jestli to začne zase raplit tak zkusím něco vymyslet - fakt mě to SERE :evil:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od black_sheep »

1. a odkud jsi??
2. byl jsi na diagnostice u hyundaie? zkus pripadne jiny hyundai. jak pisu me to nasli akorat u Dordy v Liberci


palivovej filtr jsem teda nemenil no.. jak jsem rekl bylo mi receno ze je to zbytecny a pristup je tam teda jak k penezum.. leda sundat airbox sani, nastesti to neni takovy problem je to jen cvak, cvak a jeden sroubek a vysoukat :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Blažík
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2009, 07:19

Re: coupe 1g: vynechava (cukne): shrnuti v poslednim. pprispevku

Příspěvek od Blažík »

Bydlím kousek od Uherského Brodu - Jsou nějaké srazy s coupesama?? Dnes ráno jsem s tím jel do práce a bez problémů - fakt se v tom nevyznám #-o - no uvidíme zatím se měj
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“