Otloukánkovo deníček: Na prodej...

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Kull »

Nazdárek Yurii, dáš fotky toho automatickýho pojezdu sedačky jak jsi onehdá sliboval? :)

P.S. tenhle měsíc se do Phy asi nedostanu, ale příští by měl klapnout, tak si přivez lana od babičky a připrav podložky... Už se na ně moc těším... :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Nojoo ty fotky v prosinci sem je udělal ale zapomněl sem na o :-D Musim je někde najít :) Oki tak si to tnehle měsíc připravim
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Tak sem včera o závěj vytunil Otloukánkovo přední nárazník... povedlo se mi urvat lízátko Naštěstí mi tam zůstaly mlhovky a nemusím je sundavatprotože zatím drží.
Přílohy
09012010386.jpg
09012010386.jpg (126.2 KiB) Zobrazeno 584 x
10012010395.jpg
10012010395.jpg (115.6 KiB) Zobrazeno 584 x
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od palicka007 »

Yurii píše:Tak sem včera o závěj vytunil Otloukánkovo přední nárazník... povedlo se mi urvat lízátko Naštěstí mi tam zůstaly mlhovky a nemusím je sundavatprotože zatím drží.
přesně takhle mi to olámal zajíc :D
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Seemann »

[-o< :roll: :cry: :cry: moje bejvalý autíčko...
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Neboj, přemejšlim žee to opravim, ty utržený kusy mám, jen budu muset celej nárazník podlepit nějákym lízátkem, nebo do něj vlepit nějákou výztuhu ale to až na jaře. Nebo seženu nějákej intercooler kterym tu mezeru zaplácnu :D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Kull »

Já bych si udělal alu sání a vytáhl bych ho pod turbo, ať tak nehicuje.... :) Mimochodem ta "díra" se mi tam designově líbí... Asi si seženu nějakej křaplej nárazník na vzhledový pokusy... :)
Rád jsem Tě včera viděl a pokecal. Už se těším, až nasadím podložky :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Taak mi včera přišly 3cm podložky a možná bude další novinka ale tu zveřejním až to bude 100% jistý :) :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Taak dneska sem našel u silnice perfektní přední lízátko na skupáče jak dělaný :-D Až bude někdy trochu lepší počaso tak vyfotim a na jaře na černýho půjde :)
Jinak dneska ho přítulka poprvý řídila sama a docela jí to šlo, takže až udělá řidičák nebudu se o ně bát ;)

Jinak sem cestou od přítule na Modřanský asi v 60ce málem hodil hodiny... už nikdy si nebudu hrát na silnici s ručkou abych se přesvědčil jak to klouže #-o :lol: ale oba jsme přežili bez újmy tak je to dobrééé áááno :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Yurii píše:Taak dneska sem našel u silnice perfektní přední lízátko na skupáče jak dělaný :-D Až bude někdy trochu lepší počaso tak vyfotim a na jaře na černýho půjde :)
Jinak dneska ho přítulka poprvý řídila sama a docela jí to šlo, takže až udělá řidičák nebudu se o ně bát ;)

Jinak sem cestou od přítule na Modřanský asi v 60ce málem hodil hodiny... už nikdy si nebudu hrát na silnici s ručkou abych se přesvědčil jak to klouže #-o :lol: ale oba jsme přežili bez újmy tak je to dobrééé áááno :lol:
vím že to sem nepatří ale včera to fakt klouzalo dal jsem nejdelší hodiny (na veřejné komunikaci asi i první) v životě asi 200m na magistrále u vinohrad a to jsem ještě do zatáčky ubral plyn což byl asi ten problém :shock:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Kup si pořádný zimáky, když si vzpomenu na ty gumy co s nima jezdíš teďka se divim že si schopnej vůbec vyjet z parkoviště :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Vladislav Bureš »

náhodou jsou v pohodě jezdit s nimi umým ale jak je hlubší sních mám potíže jinak i led v pohodě ale tohle byl úlet normálně počítám se vším ale tam jsem to nečekal :oops: na rovinu jse měl štěstí že nikde nic nebylo a že jsem si to uřídil v hodinách na vnitřek zatáčky kde nic krom placu nebylo . nicméně se ač s nevolí chystám na zimáky ale to hlavně kůli parkování na nasněžené parkovací místo už mě nebaví vykopávat si koleje :P
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Taak dneska jsem odpoledne místo přítelkyni věnoval Otloukánkovi :)
Nasadil jsem ty 3cm distanční podložky ;) Bohužel asi budu muset zkrátit štefty, protože tam jsou nějáké delší a jsem rád už za to, že jsem tam vůbec mohl ty plecháče nasadit, s hlínama by to tak snadný asi nebylo :( I tak mám pocit že se kola opírají o štefty z původního náboje a nejsou na dosedacích plochách úplně dokonale... nicméně nepovolujou se, neházej ani při stovce, víc sem si na tý ledovce a ve městě jet netrouf :?

Pak jsem vyměnil žárovičku ve spojlerovém brzdosvětle (byla tam W5W to sem docela koukal), pak jednu parkovačku a jednu v osvětlení SPZ, všecky ostatní žárovky jsou Ok :)

Nakonec jsem dolil medovinou chybějící olej, tipoval bych, že už tam je pomalu jen ta medovina bez oleje :) Zítra chcu vyměnit svíčky a zkontorlovat kolik toho oleje tam nakonec je.

Jinak sháním vršek středoloketní opěrky :)

Fotky dodám zítra, ono ve tmě se mobilem černý auto blbě fotí :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Ha tak přišel dáreček pro Skupáče a rovnou pro oba :) Je to šprckas na kapotu jako tahle :)
Obrázek

Přímo pro Scoupe 93-95 :) Fotky Otloukánka s tím zatím nemám bo je venku tma jak sviňa a navíc v tý kose chvíli potrvá než s to vytáhne, jestli teda vůbec :mrgreen:

Páč byly za hodně pěknou cenu tak jsme vzal rovnou tři ;)

Spíš než účelně to mám na scoupo jako parádu, přecejen ta kapota už je otlučená a obublinkovaná až až :)

Tak jsem alespoň ofotil manuál :)
obrázek00006.jpg
(178.38 KiB) Zatím ještě nestaženo
obrázek00005.jpg
(166.95 KiB) Zatím ještě nestaženo
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od -JxD- »

Hele a cim to tu kapotu chrani ? Ja jsem nejak nikdy nenasel pro to vyuziti, ani se mi to na autech moc nelibilo, ale pokud to ma praktickej vyznam (chrani pred kaminkama?), tak proc ne :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“