Doplňky New accent - interiér

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

Koukám jak ti prodejci šetří, já dostal v akci zimní pneumatiky Nokian W, 2DIN origo autorádio (což tedy nevím jestli je výhra - za ty prachy je poměrně super vymakaný aftermarket rádio renomovaných značek), metalízu bez příplatku, origo gumové koberce a povinnou výbavu. V rámci úvěru jdem dostal od leasingovky jako prémii Construct. Jo a auto už mělo namontované všechny 4 zástěrky (platil jsem jen ty zástěrky - ceníkovou cenu, práci ne).
Teď nedají navíc skoro nic jak to tak čtu :( .
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od jurmich »

tak ja som dostal .... este zato ze mi namontovali moje radio som zacvakal 20€ . na moju otazku ci nebude nieco naviac mi predajca povedal ze mam srotovne a co by som chcel este viac. no ak pozriem co dostanu ludia ak nekupuju na srotovne je to viac ako tych 500 € co mi dali oni. nakopal by som ho
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Hardcam »

My jsme vzdycky respektovali cenikovou cenu u vsech novejch Hacek...nekteri by si mohli uvedomit, ze nejsou na blesim trhu a ze ty autosalony z neceho musi zit a platit zamestnance (ac je primarni zivi servis). Cenu nejak nastavili, kdyz se nelibi, muzeme jit ke konkurenci.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od jurmich »

o tom by sa dalo dlho polemizovat...
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Hardcam píše:My jsme vzdycky respektovali cenikovou cenu u vsech novejch Hacek...nekteri by si mohli uvedomit, ze nejsou na blesim trhu a ze ty autosalony z neceho musi zit a platit zamestnance (ac je primarni zivi servis). Cenu nejak nastavili, kdyz se nelibi, muzeme jit ke konkurenci.
No právě...Když jsem kupoval accenta, ptal jsem se u 2 prodejců a schválně se v každé prodejně zmínil o tom druhém a že ještě nejsem rozhodnuty.... :twisted:
Jak jeden, tak druhý se předháněli, kdo mi dá větší slevu, či více věcí grátis =D> Je fakt, že to bylo před rokem, kdy nebyla krize a my, kupci, jsme si mohli asi trošičku víc dovolit :-k
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Hardcam »

Zdenek: vsak to je v poradku, kdyz prodejce sam od sebe nabidne slevu, ale vymahat nejaky slevy to driv nebylo tak rozsireny :roll: je to podobny jako si nechat udelat plastovy okna na barak (coz je podobna relace jako Accent), poslu si sem 3 nebo 4 firmy, udela se kalkulace a smitec, kdo nabidne nejmin, vyhraje a dal se nedoprosuju. jsem rad, ze je cim dal vic autosalonu a preju jim, at se drzi. Spousta autosalonu a dobrejch autosalonu uz bohuzel zanikla. Napriklad Auto Hoffmann Kutlire - Kolin, kdysi meli vubec nejvetsi servis v CR a stejne jim to bylo prd platny. Dneska jsou ceny aut neuveritelne nizko, ta sama Sonata co mame se da dnes poridit o nejakych 250 tisic levneji, coz je jeden skvele vybavenej Accent.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Mexican »

ja si vzdy pytam zlavu. Resp dam to najavo. Pretoze som auto u balvina nekupoval kvoli peknym noham slecny na recepcii. Videl som ze predajca sa chce zbavit showroomcaru (modreho accenta), ja som chcel povodne wine red. A tak sme zjednavali. Do mojich karat hralo este to ze mal 600km (po vlastnej ose z pristavu), takze zlava bola skutocne solidna - asi 25 000 na vybave, natankovane doplna.. proste potesilo. K tomu RPSN uveru vo vyske 8,7%.. no neberte to :-)

kto nezjednava, neusetri. Ci u aut, barakoch alebo dovoleniek.. za opytanie sa nic nedate
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

_miv_ píše:fuuu tak toto sa mi paci a uz viem aj ako si to aj ja urobim... uz len ten cas volny mi trosku chyba... ale paci sa mi to velmi...
Dík.. :-) tak bacha na 'jedničku' ta je mrcha nejmenší a při leštěni je fakt náchylná ke ztracení. Včera jsem to dělal do Vectry, a taky jsem ji málem ztratil..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Mexican »

Přílohy
accessory_image_19_041120081030_image008.jpg
accessory_image_19_041120081030_image008.jpg (5.05 KiB) Zobrazeno 1941 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
jjman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 06 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Ostrava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od jjman »

Krome té turečtiny je to hezký:)
Hyundai Accent 2009 1,5 CRDi, Elegance + boční airbagy, Ebony Black, folie 75/25%, L: Alu Ronal R46 ET 38 7x16" Bridgestone Turanza ER300 205/45/16, Z:origo plech 14" Bridgestone LM-20 185/65/14
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

... da sa dokupit sieťka bat. priestoru ? ...

Příspěvek od Garcia007 »

... zdrawim was nemate niekto z was skusenost s tym ci sa da dokupit sietka v batozinovom priestore ... bo ja som sa to pokusal pozhanat v SNV ... Spisska Nova Ves a tam mi powedali ze to sa vobec neda dokupit ked som to stratil alebo nieco podobne ... newiete nieco o tom viac ? ...
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: ... da sa dokupit sieťka bat. priestoru ? ...

Příspěvek od johnkk »

Garcia007 píše:... zdrawim was nemate niekto z was skusenost s tym ci sa da dokupit sietka v batozinovom priestore ... bo ja som sa to pokusal pozhanat v SNV ... Spisska Nova Ves a tam mi powedali ze to sa vobec neda dokupit ked som to stratil alebo nieco podobne ... newiete nieco o tom viac ? ...
caw,


skusal si aj obchody alebo na cerpackach? a urcite aj na nete najdes.
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: ... da sa dokupit sieťka bat. priestoru ? ...

Příspěvek od cert »

Garcia007 píše:... zdrawim was nemate niekto z was skusenost s tym ci sa da dokupit sietka v batozinovom priestore ... bo ja som sa to pokusal pozhanat v SNV ... Spisska Nova Ves a tam mi powedali ze to sa vobec neda dokupit ked som to stratil alebo nieco podobne ... newiete nieco o tom viac ? ...
No, koupit se ta síťka tutově dá v autopotřebách (kamarád jí kupoval do Feldy combi), ale osobně si myslím, že je to docela nepoužitelné. Tu co jsem dostal k autu jsem neměl v kufru nataženou ani tři dny - akorát to překáží. Pokud síť, tak uchycenou k podlaze a ne tak jak to má Accent.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Souhlasim s certem, taky síťku do kufru nepoužívám .... je na blbým místě a spíš překáží. Jediný, co používám jsou háčky v kufru, tašky na nich drží perfektně a to i tašky od čičmenů, když si vezu svoje oblíbený pivečko :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Rudolf »

Já ji občas použiju. Když jedu na nákup, hodíš do ní tašky a můžeš jet. Jinak pokud někam jedeš s velkejma zavazadlama, tak je fakt k ničemu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“