Doplňky New accent - interiér

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

V Auto Kelly jsem koupil metrovou roletku na zadní okno. Folie nechci a tak doufám, že i ta roletka pomůže...
Obrázek
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Na tu černou roletku ještě nalepit obrovský bílý znak :hyu: a bylo by to =D>
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od tom »

Kolik stála ta roletka???
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

tom píše:Kolik stála ta roletka???
Byla v nějaké akci a s 10% slevy (pro klienty Č. pojišťovny) stála 145,-.
Je to přesně tahle: http://www.compass.cz/zobraz.php?co=06131
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od palčo »

Dobré. A na strope to máš ako uchytené?
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

palčo píše:Dobré. A na strope to máš ako uchytené?
Do stropnice jsem nechtěl dělat díry a tak jsem obě očka roletky svázal slabým provázkem (co nejtěsněji) a ten provázek jsem zahákl za dva ty plastový nýty, kterýma drží stropnice nad zadním oknem v karoserii.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od palčo »

Super. Vďaka. Už to kupujem aj ja.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ceme »

Nič proti ale prečo nie folie??? ved to je v prvom rade pre bezpečnosť a v noci si nemusím dávať inu polohu zrcádka ked ma niekto osvetluje ja si auto bez folii ani predstavit neviem aj na sedadlách sa daju nechať veci bez toho aby to niekto očumoval....tá roletka mi pripadá ale 80 roky... [-X
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Fólie taky zrovna nemusím, ale nezatracuju je...na novém autě se mi líbí..nesnáším však ty debílky s golfíky II nebo favority, zahulený černý skla a duc duc. Jinak ta roletka nevypadá zle, klidně bych si ji tam dal taky, ale na místech, kde to má cert přichycené, mám výškové repráčky...tak nevím, kam s tím.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Tak já si taky nechávám dělat folie, kvůli pejskovi a protože u Accenta se háčky na roletu špatně přidělávaji ( okno nemá gumovou obrubu ), ale určitě má roleta něco do sebe. Folii si v zimním období, když je většinu dne tma, těžko sroluju a taky roleta nestojí skoro 5 000 kč .... Kámoš vozí nějakýho papaláše v sedmičkovým BMW a má roletky i na bočních oknech ..... a není to žádnej veterán. A určitě to není o 80 letech, ale o účelu :idea:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

ceme píše:Nič proti ale prečo nie folie??? ved to je v prvom rade pre bezpečnosť a v noci si nemusím dávať inu polohu zrcádka ked ma niekto osvetluje ja si auto bez folii ani predstavit neviem aj na sedadlách sa daju nechať veci bez toho aby to niekto očumoval....tá roletka mi pripadá ale 80 roky... [-X
Tak folie nechci už jen proto, že když se koukneš na auto, kde jsou už poškrábané nebo se odlepují, tak vypadá děsně. V přepínání zrcádka nevidím problém, proto tam poloha den/noc je. Třeba v zimě tu roletku stáhnu a vidím v tom zimním šeru víc při couvání. Věci na sedadlech nenechám ami z leknutí - komu už někdy vykradli auto, ten ví svoje...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ceme »

No na Slovensku folie stoja 2500 Sk a super kvalita 10 rokov záruka :D/ ale prosím ťa neporovnávaj neporovnatelné ako tieto roletky porovnávať s BMW roletkama to je ako porovnávať Accenta s BMW 7 to sa nedá to je úplne iná káva :D ale to je iba moj názor a tiež som tie roletky ako nezniesol pod zem len som povedal svoj názor [-o<

Vilda píše:Tak já si taky nechávám dělat folie, kvůli pejskovi a protože u Accenta se háčky na roletu špatně přidělávaji ( okno nemá gumovou obrubu ), ale určitě má roleta něco do sebe. Folii si v zimním období, když je většinu dne tma, těžko sroluju a taky roleta nestojí skoro 5 000 kč .... Kámoš vozí nějakýho papaláše v sedmičkovým BMW a má roletky i na bočních oknech ..... a není to žádnej veterán. A určitě to není o 80 letech, ale o účelu :idea:
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

ceme píše:No na Slovensku folie stoja 2500 Sk a super kvalita 10 rokov záruka :D/ ale prosím ťa neporovnávaj neporovnatelné ako tieto roletky porovnávať s BMW roletkama to je ako porovnávať Accenta s BMW 7 to sa nedá to je úplne iná káva :D ale to je iba moj názor a tiež som tie roletky ako nezniesol pod zem len som povedal svoj názor [-o<

Vilda píše:Tak já si taky nechávám dělat folie, kvůli pejskovi a protože u Accenta se háčky na roletu špatně přidělávaji ( okno nemá gumovou obrubu ), ale určitě má roleta něco do sebe. Folii si v zimním období, když je většinu dne tma, těžko sroluju a taky roleta nestojí skoro 5 000 kč .... Kámoš vozí nějakýho papaláše v sedmičkovým BMW a má roletky i na bočních oknech ..... a není to žádnej veterán. A určitě to není o 80 letech, ale o účelu :idea:
To ti tu cenu docela závidím, protože v Praze jsem našel hodně firem, na lepení folií, ale za 2 500 kč ani jednu, natož, aby měla 10ti letou záruku ... tady je to všechno od 4 200 kč nahoru a záruka od pěti let. A taky jsem nesrovnával Accenta s BMW, to jsi mě špatně pochopil, jde prostě o účel a je jedno, jestli roletku v BMW ovládám elektrikou, nebo v Accentovi ručně. V létě s roletou mám stín, v zimě, když to nepotřebuju, tak roletu sroluju a nebo odlepím, ale s folií tuhle možnost nemám :roll: jak jsem psal .... je to o účelu

To Cert: Certe, když Ti folii udělá machr a ne nějakej lempl, tak drží bez problémů. Na Twingu jsem je měl, skoro pět let a nebyla na nich jediná bublina, ani prasklina. Já roletky mít nemůžu, protože můj jezevčík pendluje po celým autě a hlavně chrápe na zadním platě, takže za chvíly by bylo po roletce .... strašně rád všechno žvejká :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ceme »

No tu išlo všetko dole lebo je konkurencia najdrahšie robia cca za 3500 Sk teda 116 EUR ale tak možno ked trocha zasurfuješ na nete tak nájdeš lacnejšie u nás su bud 3M fólie alebo Sunguard(myslím že tak sa volaju). No sranda aj ja mám Jazvečíka tak viem o čom rozprávaš =D> až na to že moj by řídil auto somnou počas celej jazdy [-X tak ho musím vždy nechať na sedale spolujazca a je nespokojen ;)

PS: ešte jedno info na Accente mám folie že tmavé z vonku ale ked sa ty pozeráš von tak su svetlé prsote vidíš aj v noci ako by tam tie folie neboli, ale cez leto ti samoška tienia a nesvieti ti slnko do auta... :lol:

Vilda píše:
ceme píše:No na Slovensku folie stoja 2500 Sk a super kvalita 10 rokov záruka :D/ ale prosím ťa neporovnávaj neporovnatelné ako tieto roletky porovnávať s BMW roletkama to je ako porovnávať Accenta s BMW 7 to sa nedá to je úplne iná káva :D ale to je iba moj názor a tiež som tie roletky ako nezniesol pod zem len som povedal svoj názor [-o<

Vilda píše:Tak já si taky nechávám dělat folie, kvůli pejskovi a protože u Accenta se háčky na roletu špatně přidělávaji ( okno nemá gumovou obrubu ), ale určitě má roleta něco do sebe. Folii si v zimním období, když je většinu dne tma, těžko sroluju a taky roleta nestojí skoro 5 000 kč .... Kámo vozí nějakýho papaláše v sedmičkovým BMW a má roletky i na bočních oknech ..... a není to žádnej veterán. A určitě to není o 80 letech, ale o účelu :idea:
To ti tu cenu docela závidím, protože v Praze jsem našel hodně firem, na lepení folií, ale za 2 500 kč ani jednu, natož, aby měla 10ti letou záruku ... tady je to všechno od 4 200 kč nahoru a záruka od pěti let. A taky jsem nesrovnával Accenta s BMW, to jsi mě špatně pochopil, jde prostě o účel a je jedno, jestli roletku v BMW ovládám elektrikou, nebo v Accentovi ručně. V létě s roletou mám stín, v zimě, když to nepotřebuju, tak roletu sroluju a nebo odlepím, ale s folií tuhle možnost nemám :roll: jak jsem psal .... je to o účelu

To Cert: Certe, když Ti folii udělá machr a ne nějakej lempl, tak drží bez problémů. Na Twingu jsem je měl, skoro pět let a nebyla na nich jediná bublina, ani prasklina. Já roletky mít nemůžu, protože můj jezevčík pendluje po celým autě a hlavně chrápe na zadním platě, takže za chvíly by bylo po roletce .... strašně rád všechno žvejká :D
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

Tak jsem bez rolety. V první odešla po 3 dnech pružina - výměna za jinou a tam odešla po 2 dnech. Další reklamace a dohoda o vrácení peněz. Nad roletama jsem zlomil hůl. :(
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“