Scoupé-auto na začátek?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Kdy je nějakej sraz?
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Od zitrka do nedele u UH a pak v rijnu v Mimoni
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

No tak tenhle víkend to nestíhám :( Ach jo, já to snad nevydržim :) Ale Mimoň mám 150km, to přijedu. Mimoto, co děláte na srazech, já ještě na žádnym nebyl. Sory za blbou otázku :)
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

LukKuc píše:No tak tenhle víkend to nestíhám :( Ach jo, já to snad nevydržim :) Ale Mimoň mám 150km, to přijedu. Mimoto, co děláte na srazech, já ještě na žádnym nebyl. Sory za blbou otázku :)

No v Mimoni na na letišti trochu potrápíme auta, a po večerech u ohně potrápíme alkoholem i trochu sebe. Ale ve vší počestnosti nemusíš se bát :lol: Jnak mrkni do sekce srazy a tam najdeš Mimoň I, Mimoň II. To když pročteš, určitě neodoláš :lol:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

No tak super, s novým autíkem na můj první sraz :) Jedna lepší zpráva za druhou. Kolik je tam tak aut (lidí?)?
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Jen bych potřebocval jednu věc a jsem tu nový a nevím kam se mám obrátit. Na mojí Hyundaičce je špatný přední tlumič, takže nevíte, kde bych mohl sehnat nějaký nový tlumiče za přiměřený peníze? Neválí se někomu doma? :lol:
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Momentálně jsem na tom úplně stejně jako Tazman... akorát s tím rozdílem že mi místo 20ti je 19 a moje domovská vesnice je Praha :D :D

Počítám že po Novém roce začnu intenzivněji shánět a to by bylo abych za pár měsíců nesehnal pěkný Scoupátko. (doufám že nepřijdu do bazaru omrknout nějáký Scoupe a právě s nim bude odjíždět Tazman :twisted: )
Sem-tam se sem kouknu co je novýho ale jsem rád že je tady tolik lidí co okolo týhle kárky rádi poradí. 8)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

LukKuc píše:No tak super, s novým autíkem na můj první sraz :) Jedna lepší zpráva za druhou. Kolik je tam tak aut (lidí?)?
Aut by mělo být okolo 20-ti, s nováčkama i víc. Lidí tak 30. A s tím tlumičem ti neporadím, já kupoval na jaře všechny 4 nový
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

Příští tejden

Příspěvek od Tazman »

Tak...musím zaklepat...dá-li bůh...příští tejden je ze mě Scoupéčkař :lol:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Momentálně jsem na tom úplně stejně jako Tazman... akorát s tím rozdílem že mi místo 20ti je 19 a moje domovská vesnice je Praha :D :D

Počítám že po Novém roce začnu intenzivněji shánět a to by bylo abych za pár měsíců nesehnal pěkný Scoupátko. (doufám že nepřijdu do bazaru omrknout nějáký Scoupe a právě s nim bude odjíždět Tazman :twisted: )
Sem-tam se sem kouknu co je novýho ale jsem rád že je tady tolik lidí co okolo týhle kárky rádi poradí. 8)
kolik na nej mas? mam vyhlidnuty dva krasny kousky z nemecka kolem 1500eur! ale fak libovy, 1996tka rok, lity kola, ABS, super puvodni lak a malo jety po max druhym majiteli.. myslim ze takovejch se tam najde vic!
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

black_sheep píše:
Yurii píše:Momentálně jsem na tom úplně stejně jako Tazman... akorát s tím rozdílem že mi místo 20ti je 19 a moje domovská vesnice je Praha :D :D

Počítám že po Novém roce začnu intenzivněji shánět a to by bylo abych za pár měsíců nesehnal pěkný Scoupátko. (doufám že nepřijdu do bazaru omrknout nějáký Scoupe a právě s nim bude odjíždět Tazman :twisted: )
Sem-tam se sem kouknu co je novýho ale jsem rád že je tady tolik lidí co okolo týhle kárky rádi poradí. 8)
kolik na nej mas? mam vyhlidnuty dva krasny kousky z nemecka kolem 1500eur! ale fak libovy, 1996tka rok, lity kola, ABS, super puvodni lak a malo jety po max druhym majiteli.. myslim ze takovejch se tam najde vic!
No věc se má tak že jsem trochu ustoupil svejm rodičům (vlastně jsem musel) otec teď koupil Subaru Forestera a budu rád když svejch 60 tisíc uvidím v březnu jinak moje část naší vzájemný smlouvy, totiž vydělat si napřed 20 tisíc abych dostal zbytek se zatím úspěšně plní.
Nadávno jsem koukal a přemejšlel jestli bych nezkusil něco dovezenýho ale vůbec netuším co to obnáší i když ceny tam jsou fakt dobrý. Ne jako u nás... :roll:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no u scoupatka konkretne v nemecku moc dobry ceny nejsou, vyjde to tak pomalu na stejno a to si jeste pripocitej 10tis k cene za dovoz.. ale jde spis o ten stav, u nas se k tomu lidi chovaj hrozne :(
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jj, pockam a uvidim... 8)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Blacku, mezi nasema a nemeckejma Scoupe neni zrovna extra rozdil, twxh aut tam nejezdi moc a co jsem v priivatech a autohausech videl, tak stav srovnatelnej s nama. Ale pravda je, ze kdo umi hledat, snaz najde vonavku v Nemecku, vetsinou i prevonenou cenu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jeste takovej muj malej figl, ty nejhezci auta jsem nasel vzdycky nahodou, vetsina lidi vleze na stranky a da Scoupe 92-93..kdybych hledal opravdu scoupe, spousta Nemcu je dost blbejch a loupne to jinam, tak dam treba Coupe do 95 a vyjde mi tohle:)
Turbo za "kilo"
http://www.mobile.de/SID5MHqNuMj-zwosus ... 219995254&
a nebo zdanliva vonavka za 760
http://www.mobile.de/SID5MHqNuMj-zwosus ... 230571909&
celkem fesak
http://www.mobile.de/SID5MHqNuMj-zwosus ... 230629649&
no a neco do meho oka pripraveno pro upravy do meho stylu
http://www.mobile.de/SID5MHqNuMj-zwosus ... 94010&[url][/url]
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“