TEST HYUNDAI COUPE 2007

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Nevím proč se tu zrovna někdo naváží do kupátek od Hyundaie potažmo přímo do Borkovo autíka. Viděl a slyšel jsem Borkovo kupátko na vlastní oči a výsledek: kultivovaný chod, pohodová jízda a letí to jako drak (nebo dráček? :lol: ). Co to je BMW? Jo bakelitové motorové vozidlo (wagen) neboli Trabant :lol: . Tak co ta spotřeba u těch bavoráků? Ať je to TDi nebo benzím, to abys měl doma na zahradě napíchlej ropovod :lol: . Jsou tady silnice na takové výkony? Jo když budu prezident nebo premiér, ať mi ho klidně koupí, ale někde na disco nebo ve městě s tím baby neoslníš, tak načo takých automobilov. Si myslím, že na nějakejch cca 10000km ročně, jízdy na dovolenou a za příbuznejma a občas po našich rádoby tankodromech, pardon dálnicích zrovna BMW nepotřebuji. Sohlas s Borkem, hned po srazu jsem se ptal toho mého kámoše od nácků, kdy VW vyrobí nějaké kupé. Odpověď : ticho. :wink: Jinak doporučuji hodnocení a test v Autotipu. Když jsem babám ukazoval fotky ze srazu, tak Hujerův stroj vzbudil obdiv, ale nad Borkovím srdce zaplesala a tála. Kupé od Hyundaje prostě v poměru výkon-cena-výbava nemá konkurenci, nebo alespoň o ní nevím.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Reklama
 

hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Co jsem si vsiml cestou na sraz a zpatky, tak spousta aut Borkovi uhybala z cesty, zatimco ja se musel pracne snazit. Stacil jim pohled do zrcatka a sli na kraj. Od pohledu sportovni auto, a ac nema opravdu vykonne motory na 90% aut na silnicich to staci.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

hlobilp píše:Co jsem si vsiml cestou na sraz a zpatky, tak spousta aut Borkovi uhybala z cesty, zatimco ja se musel pracne snazit. Stacil jim pohled do zrcatka a sli na kraj. Od pohledu sportovni auto, a ac nema opravdu vykonne motory na 90% aut na silnicich to staci.
No tak to ani omylem. :roll:
Obrázek
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Je zajimavy, ze jsme meli pomer 100:0 nepredjelo nas ani jedno auto. Pokud nepocitam Skodu Rapid, kterou Borek pozoroval jak ridic radi. Z meho podledu to pak staci.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

hlobilp píše:Je zajimavy, ze jsme meli pomer 100:0 nepredjelo nas ani jedno auto. Pokud nepocitam Skodu Rapid, kterou Borek pozoroval jak ridic radi. Z meho podledu to pak staci.
No tak to je ale skoro vědecká metoda v tom případě :D Jestli podle toho, že vás na nějakém úseku silnice nepředjelo žádný auto usuzuješ, že Coupe stačí svim výkonem na 90% aut na našich silnicích, tak asi opravdu nemá smysl se s tebou dohadovat. Mám opravdu rychlejší auto než Borek (to neni machrování, ale technickej fakt) a rozhodně je dost aut co mi na běžný silnici ujedou a vůbec to nemusej bejt supersporty.
P.S. Dokážeš si představit, co si asi myslí, ten řidič toho rapidu, jestli má stejný "porovnávací metody" jako ty a předjel vás? :D
Obrázek
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Kolik aut v beznem provozu ma vic nez 150koni? Z celkoveho poctu registrovanych aut v CR? Myslis ze to bude vic nez 20% Bude se to pohybovat kolem tech 10%. A s timhle tvrzenim se s Tebou klidne vsadim.
Me staci, kdyz mam auto, se kterym v pohode predjedu, nejsem brzda provozu. Samo, cim vic koni tim lip.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

hlobilp píše:Kolik aut v beznem provozu ma vic nez 150koni? Z celkoveho poctu registrovanych aut v CR? Myslis ze to bude vic nez 20% Bude se to pohybovat kolem tech 10%. A s timhle tvrzenim se s Tebou klidne vsadim.
Me staci, kdyz mam auto, se kterym v pohode predjedu, nejsem brzda provozu. Samo, cim vic koni tim lip.
Já ale netvrdim, že ti to nemusí stačit, to ty tady píšeš, jak na to nemá 90% ostatních aut na silnici.
To, jakej má auto výkon neni až tak podstatný (jak už tady padlo). Jde i o krouťák (případně jeho průběh), zpřevodování, váhu auta atd....např. jeden muj kamarád má Fiat Punto GT 1.4 turbo (v základu to má nějakejch 133 koní, ale ujede mi s tim jako prd.
Obrázek
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

posledni prispevek na tohle tema...... co jezdim, tak se mi stane jednou, maximalne 2x za mesic, ze je nekdo rychlejsi nez ja, ze na nej nestacim.
Ale tady uz odbiham od tematu. Zkratka H Coupe, za penize, za ktere se nabizi, nema konkurenci. A vykon, ac neni nijak oslnivy, staci na sviznu jizdu a bezpecne predjeti. Pro bezneho cloveka, auto, ktere mu splni vse co od takoveho auta chce. To auto je za cenu nic moc vybavene Octavie 1,6. Za 550tisic, temer nekoupis rychlejsi nove auto.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To PetrHC: tak Ti nevi vo co go. Nikdo přeci netvrdí, že háčka v tomto případě kupé je nejlepší auto na světě, ale neni jím ani BMW nebo Punto GT. To je neoddiskutovatelný fakt, bohužel. Jestli Ti jde o ego na silnici, jako některejm rádoby řidičům zejména z našeho hlavního města, tak se řadíš mezi dárce orgánu z motorkářské kategorie a peklo nás ochraňuj od takových to pirátů. Nemůžeš tvrdit a ani já to netvrdím, že jsem nejlepší řidič na silnici, nikdo a nic mě nepředjede a nic mě nepřekvapí. Bacha na to na silnici nejsme sami, jde jen o tu předvídavost co udělá druhý a to můžeš jezdit (lítat) třeba v raketoplánu, to mi věř najezdil jsem toho dost ať už soukromě nebo pracovně a v různých autech a po různých silnicích. Tak že už dost těch meditací co je co a kdo je kdo.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

macháček píše:To PetrHC: tak Ti nevi vo co go. Nikdo přeci netvrdí, že háčka v tomto případě kupé je nejlepší auto na světě, ale neni jím ani BMW nebo Punto GT. To je neoddiskutovatelný fakt, bohužel. Jestli Ti jde o ego na silnici, jako některejm rádoby řidičům zejména z našeho hlavního města, tak se řadíš mezi dárce orgánu z motorkářské kategorie a peklo nás ochraňuj od takových to pirátů. Nemůžeš tvrdit a ani já to netvrdím, že jsem nejlepší řidič na silnici, nikdo a nic mě nepředjede a nic mě nepřekvapí. Bacha na to na silnici nejsme sami, jde jen o tu předvídavost co udělá druhý a to můžeš jezdit (lítat) třeba v raketoplánu, to mi věř najezdil jsem toho dost ať už soukromě nebo pracovně a v různých autech a po různých silnicích. Tak že už dost těch meditací co je co a kdo je kdo.
Občas mi přijde, že asi mluvim Svahilsky. Tvrdil jsem tu snad někde, že to Punto je nejlepší auto na světě? Dal jsem to jen jako příklad jaký "obyčejný" auto to Coupe rozseká. Rozhodně nemam auto na to abych si s nim něco léčil, nebo na něj snad dokonce balil baby...já opravdu nejsem ten, kdo si tu narcisticky do nebe vychvaluje svoje auto a neni schopnej jedinýho oběktivního srovnání. Mě se naopak celkem často stává, že mě někdo na silnici předjede, nemam potřebu si něco dokazovat např. na majitelých oplastovanejch Fabií s hliníkovim křídlem....naopak ten jejich blaženej výraz, když mě předjedou stojí fakt za to. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Ne v poho, to Punto jsem použil jako příklad, když už tu padlo jeho jméno. No vono to na tu svahilštinu kombinovanou s korejštinou vypadalo :lol: :lol: :lol: . Ale za tím kupátkem si stojím, no kurňa nekup to za ty prachy :wink: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
romikx
*
Příspěvky: 30
Registrován: 12 srp 2006, 11:37

Příspěvek od romikx »

Takze dopre ukoncim diskuzi to nema cenu HYUNDAI COUPE je nejlepsi vuz na svete! :P Nechapu kterej pitomec bude tvrdit ze s 330i pri svizne jizde vezme 11.5 a oud si date hodne pozor tak to jde stlacit i pod 9 mozna i 8. Ale to muze tvrdit jen pitomec ktery v tom nikdy nejel. Takze vy si kupujte nejlepsi auto na svete H Coupe pokud mozno nove, me bude stacit to 330i r. 2002 jak nekdo psal v jaks taks vybave to me vazne rozesmalo :lol: Nic uz nereaguju na stupidni argumenty.
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Koukam ze jsi pekne mimo . Uz me to trosku stve..... Ale i Tobe to po lopate vysvetlim, naposledy. Nikdo nerekl ze coupe je nej... jen to, ze za penize, za ktere se prodava, nema konkurenci. Za 550tisic, pripadne za 640tisic NOVE auto. Coupe, nejblizsi konkurence je o statisice drazsi. Pri svizne jizde, si auto vezme klidne i vic, kri jizde na krev de dostanes v pohode na 20. A Tva spotreba 8 litru, to dokazu taky, ale proboha PROC???? S timhle stylem si kup 1,2 HTP a pojedes stejne rychle se spotrebou do 6 litru.
Nikdo Ti taky nevymlouva koupi BMW 330i z 2002. Je to dobre auto, nejlepsi ve sve tride. Libi se mi a bral bych ho taky. A jestli mi sezenes tohle auto do 200tisic kupuju ho taky.
BMW 330i v zakladni vybave stoji kolem 1,1 milionu, v kompletni a maximalni vybave je za 2miliony. Kolik to auto ztrati za 5let? Tolik, ze za to by jsi mel 1-3 NOVE coupe hyundai. A o tom to je.
Tu tvou jakz takz vybavu jsem bral v pomeru k poklesu ceny, kdy BMW 330i za nejakych 1,4milionu nejakou extra vymakanou vybavou neoplyva. Mam dost dobry prehled, protoze BMW spolu s Hyundai jsou me dve oblibene znacky.
A timto TECKA.. howhg
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

hlobilp píše:Koukam ze jsi pekne mimo . Uz me to trosku stve..... Ale i Tobe to po lopate vysvetlim, naposledy. Nikdo nerekl ze coupe je nej... jen to, ze za penize, za ktere se prodava, nema konkurenci. Za 550tisic, pripadne za 640tisic NOVE auto. Coupe, nejblizsi konkurence je o statisice drazsi. Pri svizne jizde, si auto vezme klidne i vic, kri jizde na krev de dostanes v pohode na 20. A Tva spotreba 8 litru, to dokazu taky, ale proboha PROC???? S timhle stylem si kup 1,2 HTP a pojedes stejne rychle se spotrebou do 6 litru.
Nikdo Ti taky nevymlouva koupi BMW 330i z 2002. Je to dobre auto, nejlepsi ve sve tride. Libi se mi a bral bych ho taky. A jestli mi sezenes tohle auto do 200tisic kupuju ho taky.
BMW 330i v zakladni vybave stoji kolem 1,1 milionu, v kompletni a maximalni vybave je za 2miliony. Kolik to auto ztrati za 5let? Tolik, ze za to by jsi mel 1-3 NOVE coupe hyundai. A o tom to je.
Tu tvou jakz takz vybavu jsem bral v pomeru k poklesu ceny, kdy BMW 330i za nejakych 1,4milionu nejakou extra vymakanou vybavou neoplyva. Mam dost dobry prehled, protoze BMW spolu s Hyundai jsou me dve oblibene znacky.
A timto TECKA.. howhg
definoval bych to spis --> tolik kolik to auto ztrati za 3roky = pekna chalupa na horach... :D 8) nato nema zadny auto
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

se mi to zda nebo ty debaty stracej jakejkoli smysl......................? :shock: jeden vo koze druhej o voze
Odpovědět

Zpět na „COUPE“