Honička policie s motorkou

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

MartasZ píše:
Borek píše:Ohleduplného motorkáře :?: :shock: :lol: Tak takovou bytost jsem nikdy na silnici neviděl-to spíš uvěřím té pohádce o ježibabě. :lol: .........
A s timhle nemůžu souhlasit, protože já ho potkal zrovna předevčírem.. a zrovna na kruháči, kdy já stál ve vnitřním okraji a chtěl vyjet ven, ale okolo mě jezdili auta, až tam zastavil motorkář a kývnul na mě, ať můžu jet.. a pak jel taky v klídku za mnou.. Takže myslim že existujou, ale samozřejmě znám většinu těch, co jsou ta hovada.. jenomže, je jedno jestli si mlaďas koupí silnou motorku, nebo silný auto.. jako zrovna včera.. kdy sem stál na červený a za mnou se postavilo nějaký SUVéčko a v něm čtyř mladý kluci a furt na mě najížděli :-( a měli z toho děsnou prdel.. takže to opravdu neni o motorkách a autech, ale jen a jen o lidech ;)
Presne tak
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Borek: když skoro denně zažíváš, to co píšeš, tak se ti nedivím, že máš tenhle názor na motorky........On je problém v tom, že 100 koňovou mašinu koupíš za 70K a k tomu nějakých 30K za hadry jako závodník a už se můžeš předvádět.....Oni právě ti, co se předvádí jsou vždycky nejvíc vidět a stačí jeden co se předvádí a všichni na něj koukají, že další dva slušný přehlídnou............
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

se tu bavite o nicem!! jakej motorkar jakej automobilista jakej tracker. vsechno sou to lidi akorad kazdej na (v) necem jinym zalezi na cloveku a ne co ridi
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“