znovu narozený člen

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

LongStar píše:minule sem chtel neco predjet a mlada uz videla jak tam laduju dvojaka a capla me za hlavu a mackala mi ji na bocni sklo a sla do me prosimte neumis jezdit v klidu machyrku:DDDDDDD
ja nevedel v tu chvilku ci sem:DDDDDDDD
ty voe tak to mi povidej ...předemnou lenochod jede a ja už tam chytam šajtr paku a mlada klid prosimtě jezdiš jako prase sez zhoršil atd :D:D:D pry kdovi jak jezdiš beze mě...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

minule sem vezl kamosku mlady na hokej a s tim BOV si piskam jak tak jezdim kolem tech lidi a ona ty mas rozbitou spojku??:D tak rikam neres to :D a ona no ten muj taky porad aby mu to rvalo!!!! si pak nemuzem ani povidat!!! rikam si sam pro sebe omg proc jim buh musel dat jen pul mozku!! a ona pokracovala dal ze prej se nepouta!! a ze kdyz s nim jede tak lita v sedacce sem tam:D no sice to byla kunda jak cip ale kdyz promluvila tak vsechen sexapel sel k certu!! prikladnova bloncka!!! nakonec dodala jezisi jezdi pomalo sem sic ely den zehlila vlasy a ted je mam jak naka...... a na konec jsme jeste prohrali 3:1 :(
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

LOL no vidiš hezka baba ale blba jak tago :D je fakt že sjem se tež už sklidnil ale nikdo by to do mě neřek že dokažu jezdit rychle gor když mě v 17ti ozsekal totalně jeden blbec ve formanu když jsem jel na kole a byl dokonce 40sekund mrtvy.. ale zase jedu rychle ale tam kd emi to jizda dovoli....i kdyži někdo to je zradne ted jezdim už jako člověk no...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jinak jsme se dival na tu nehodu co se stala tady kolegovi z fora ... klobouk dolu nad tim že si to raději hodil mezi stromy než čelně do toho auta a klobouk dolu nad konstruktery v /-/ a taky hasičum a doktorum co pro tebe udělali...vím jake to je když je člověk v tehle situaci :wink: snad už budeš mít jen štastne kilaky....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ne no ja jezdim pomalu normalne ale kdyz potrebuju rychle nekde byt tak se neda nic delat ze! a jaky to je byt mrtvej?:)ja si myslim vzdycky ze sem mrtvej kdyz s petrem jezdime nekde serpentnky:) to je tepr magor:D pak ze nejdou drifty s predohrabem:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jake to je???bud rad že to nevíš..ja mužu děkovat za život dokterce co omylem jela kolem ....jen ti to nepřijde jako 40sekund :roll: ale dyl...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ja sem se jednou malem utopil asi v9!! si to pamatuju do ted !!! presne jak koukam pod tou vodou
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no dejme tomu že si pamatuju těch par hodin pro mě co jsmesi myslel že nejsme ....i když ja po tom co mě bylo byl při vědomi a až pak sem šel do KO tak si pamatuju na takove detaily u te nehody že to ani neni možno:-)
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

ja od ty doby nesnasim kdyz se nekdo z prdele topi!!!! uplne vylejzam z bazenu!!!! ted bych se sel nejradeji nekam projed!!!!
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jako přimo ted??no ja ted posloucham docela hezkou pisničku takova rytmicka u ni by se dobře jelo no:-) http://www.youtube.com/watch?v=yvrYs2Ot ... re=related
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

http://www.youtube.com/watch?v=eK2JHIKJ7yQ

ja kdyz jedu tak posloucham takovyhle slagry:) mlada ze me nemuze hlavne kdyz se snazim spivat:) nebo dalsi
http://www.youtube.com/watch?v=faVTixv81IQ atd...........
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jjj to jsou song yno jendou jsme poslouchal v autě v leztě něco jak je ta prvni pisnička stal jsem na křižovatce řvalo to jak prase a ja ještě do toho hlavou do rytmu na mě koukali a jedna baba mlady kkt a posloucha takou hudbu :lol: :lol: :lol: tak jsem jim za odměnu propiskal bubinky
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Selshig píše:jake to je???bud rad že to nevíš..ja mužu děkovat za život dokterce co omylem jela kolem ....jen ti to nepřijde jako 40sekund :roll: ale dyl...
Já jsem se nedostal do takové situace abych.... na 40 sec..... :cry: ale jenom mohu říct co tady píšeš ten čas je hodně dlouhý a to povídám když jsem vyjel na ten horizont tak se to vleklo a já musel vymyslet co s tím a jediná možnost abych nikomu neublížil byla taková :( a mohu taky děkovat všem hasičum ale hlavně chirurgum a taky rodině a kamarádům hodně mi všichni pomohly když jsem byl v nemocnici každý den za mnou jezdily a pomahalo to hodně a to nepovídám jak se o mě staraly sestřičky :D :o a jinak nepromýtlo se ti něco hlavou ? když..... mě se tam promítlo dectví :( když jsem byl ve školce a tak ... :cry:
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

LongStar píše:a o kolik si jim ujel??? pac na kladne je civicu celkem mooooc tak abych vedel jestle si s nima mam hrat nebo radeji nechat byt:D
no všichni mi byly za zadkem až na tu calibru tu jsem vyděl ve spětným zrcátku dál ale nejblíž byla ta černá honda a bylo to na 200m tak se těším až bude někde tuning sraz abychom tam poměřily síly ale to už asi sundám řemen na klimu aby to šlo lépe do otaček a šoupnu tam sportovní filtr a sportovní výfuk tam už mám ale to už budu psat do jiného tématu :)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

hmmm takze radeji na hondicky srat!!! aby nebyla ostuda:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Odpovědět

Zpět na „COUPE“