Objem palivové nádrže

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od Hardcam »

Zase mam neco opacne, ve Slanym naliju za 2 stovky pri cene 33,2Kc/litr, abych dojel na OMV Kladno, kde litr stoji o padika vic, ale OMV je proste OMV a ja tam sbiram bodiky (ani nevim proc, protoze maj nesmyslne obodovany katalog, ze i pri tydennim brani plny nenasbiram za 5 let ani na kapesni nozejk):)
Na ONU beru jednou tydne v Krupe u Rakovnika (bral jsem i v Melniku a pak jsem ho objevil v seznamu zavadnych cerpacek), za 3-4 stovky si doplni m nadrz a vzdycky cumim, kolik je to litr, ty tri koruny na litru ffakt udelaj svoje.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
atomion
*
Příspěvky: 98
Registrován: 18 úno 2011, 20:06
Bydliště: Cheb<->Ova

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od atomion »

Tak co řikáte, pánové, na raketový růst cen benzínu a nafty v posledních dnech? (dobře.. nechtěl jsem píchnout klackem do vosího hnízda :mrgreen: )
FISHkaa píše:... Já kupuju na OMV na firemní kartu...
Moje řeč. Pak se cenou dostaneš na cenu benzínek Tesco apod.
Hyundai i30 1.4 Patriot - Cashmere Brown - k prohlédnutí
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od lada 71 »

Tak jsem včera šikovně zastavil u čerpačky, že osvětlení u stojanu krásně svítilo do hrdla nádrže. Tak si povídám: "Jářku, kolik se do teho bazmeku vejde fuelu?" Před tankováním mi počítadlo ukazovalo dojezd na aktuální stav nádrže, cca. 90km. Asi by se auto po ujetí 90 km nezastavilo a ještě by se něco ujelo, ale počítám, že jsem mohl mít v nádrži minimálně 5 litrů dieselu. Pistole sice prvně vypla po načerpání nějakých 46 litrů, ale ještě nebyla vidět hladinka. Tak jsem tam nakonec narval 57 litrů. Ale to už byla nafta skutečně až po okraj a mohl jsem si smočit prst :mrgreen: . S těma pěti v nádrži, se tam tedy celkem vejde něco kolem 62 litrů.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od lukis01 »

tak Luki posední rok jezdí do polských Chalupek, mám to z práce cca 10 kiláků po dálnici a 98benzín na PKN Orlen (naše Benzina) vychází na cca 30 kaček/litr.naprostá spokojenost..u nás kupuju benzín, jen když potřebuju do práce doklad na cesťák :D
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od S0T0 »

lukis01: přesně, já tankuju v samoobslužné taky N98, akorát teď cena taky poskočila, aktuálně sem bral za 5,11zl při kurzu cca 6,1Kč=1zl i tak to je fajn cena .)
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od lukis01 »

že by NESTE v polském Cieszyne?:)
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od S0T0 »

jj přesně, já sem z Č.T. takže co by kamenem dohodil :D
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
Uživatelský avatar
atomion
*
Příspěvky: 98
Registrován: 18 úno 2011, 20:06
Bydliště: Cheb<->Ova

Re: Objem palivové nádrže

Příspěvek od atomion »

To by se mi asi z Phy nevyplatilo :-k :mrgreen:
Hyundai i30 1.4 Patriot - Cashmere Brown - k prohlédnutí
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“