Rozvodový řemen

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

85M
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2006, 22:49

Příspěvek od 85M »

Zdeněk Dostál píše:
85M píše:
sagvan82 píše:Zdary,
mě vyšla tahle výměna kladky a rozvoďáku na cca. 6 tis.
Asi by se to dalo udělat i za míň, ale v servisu mi na to dávali
záruku, tak kdyby mi něco prasklo, zaplatili by mi náhradu škody...
rozvodák i s kladkama vyjde na 1200!!!

Tak to by mě teda docela zajímalo kde jsi je za tuto cenu sehnal a co je to značku a kolik stála práce.Mě se ta cena opravdu nezdá když nejlevnější sadu jsem viděl nedávno u Auto Kelly za 2885kč. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
jj zalezi i na srari auta! Na moje to vyjde 1200 samozdrejme ty mas novy typ tam je 111 zubu misto 92 a prumer 25mm a ten vyjde na 2590! Neboj neco o autech vim! Sice delam ve Skodovce ale je to skoto stejny az na par veci!
Reklama
 

85M
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2006, 22:49

Příspěvek od 85M »

Milann píše:Můžu vyměnit jen samotný řemen bez kladek,nebo je potřeba to udělat vše ?jak to zjistím?Prosím poraďte.... :roll:
vetsinou se meni i kladky protoze po tech kilometrech maji taky neco za sebou a mivaji vuli! a navic je tijistota rozvody jsou rozvody!! Tam bych nesetril!!
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

85M píše:
Milann píše:Nejsem moc zkušený,ale po všech rozborech a ptaní se, se mi zdá 1200Kč opravdu málo....(blbost)

Tak to se ti fakt jenom zda

kukni se na > http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?

z tehle strankz odebiram nd!!!!!!!!!!!!!!! A mimochodem DIk za duveru!!!!
ČAU,TAK SEM SE DÍVAL NA TY STRÁNKY A SADA VYJDE NA 2590 S DPH,ZN.,CONTITECH,A O TÉ DŮVĚŘE SE HNED NEZLOB,TA CENA SE MI ZDÁLA HODNĚ MALÁ,JEN NECHCI UDĚLAT CHYBU,PROTOŽE MI NA MOJEM AUTĚ DOST ZÁLEŽÍ...CHÁPEŠ...KAŽDOPÁDNĚ SEM RÁD ZA KAŽDOU RADU A TYP... :lol:
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Milann píše:
85M píše:
Milann píše:Nejsem moc zkušený,ale po všech rozborech a ptaní se, se mi zdá 1200Kč opravdu málo....(blbost)

Tak to se ti fakt jenom zda

kukni se na > http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?

z tehle strankz odebiram nd!!!!!!!!!!!!!!! A mimochodem DIk za duveru!!!!
ČAU,TAK SEM SE DÍVAL NA TY STRÁNKY A SADA VYJDE NA 2590 S DPH,ZN.,CONTITECH,A O TÉ DŮVĚŘE SE HNED NEZLOB,TA CENA SE MI ZDÁLA HODNĚ MALÁ,JEN NECHCI UDĚLAT CHYBU,PROTOŽE MI NA MOJEM AUTĚ DOST ZÁLEŽÍ...CHÁPEŠ...KAŽDOPÁDNĚ SEM RÁD ZA KAŽDOU RADU A TYP... :lol:
tak teď jsem z toho trochu zmatený.Díval jsem se na ten odkaz co jsi napsal, ale jediné co tam je o rozvodech tak je jak psal Milan celá sada za tu cenu, potom jsem tam viděl rozvoďák CONTITECH za 620 z DPH a pak CONTITECHSYNCHROBELT za 730 z DPH to ještě beru, ale kladky nejsou v nabýdce musí se kontaktovat prodejna e-mailem. Tak to ještě zbývá nějakých plus mínus podle toho jaký řemen si vybereš 600kč, to je tak 300kč na kladku. Pokud je to tak tak je to potom suprová cena. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Uživatelský avatar
JJirka
**
Příspěvky: 117
Registrován: 17 říj 2005, 20:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJirka »

v auto kelly jsem platil : rozvodový řemen 758,-
napinaci kladka 987,-
vodici kladka 951,-
Vše značka NIPPARTS
Hyundai Lantra Combi 1.6GL 16V r.v.99,G4GR 84 KW
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Jasan tyhle ceny mi taky nabízeli. Ale na druhou stranu co se týče kvality tak mi doporučily sada za cca 3000 kč. Asi dám na jejich doporučení.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
JJirka
**
Příspěvky: 117
Registrován: 17 říj 2005, 20:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJirka »

mě právě doporučili tuto značku že je kvalitnější a levnější ,, tak nevim
Hyundai Lantra Combi 1.6GL 16V r.v.99,G4GR 84 KW
sypac
Příspěvky: 2
Registrován: 03 led 2006, 15:36
Bydliště: Valtice

Příspěvek od sypac »

Zdarec, ja je kupoval u MJAUTO a rozvodovy remen Nipparts me stal 670,- ; a kladky Nipparts 880,- a 770,- ;)
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Jo tak to souhlasí, taky jsem tam dával Nipparts rozvoďák a kladky Timken a cena za vše 3160kč. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Čau zdeňo,tak už mám vyměněný ten rozvoďák i z kladkama a spokojenost.Dělal jsem to u toho kluka v Hodoníně jak si mi poradil(směrem k elektrárně ta červená brána),vyšlo mě to komplet rozvoďák i kladky na 4000kč,takže díky tobě i všem co mi tady poradili co a jak,navíc když mi ten rozvoďák i ty kladky ukázal tak měli opravdu dost,dá se říct že sem to ztihl za pět dvanáct. :roll: ještě jednou dík všem.. :D
Dastin

Příspěvek od Dastin »

tak to jsu rád že ti to pomohlo tak ať to dobře a hlavně dlouho jezdí :D
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“