Modrákovo deníček

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem se vrátil z Moravy

Příspěvek od Yurii »

Tak jsme se právě s Modrákem vrátili z Moravy 2009, sraz super, jediné co mi chybělo byy sprinty jízda zručnosti (něják se nestihly) na druhou stranu, možná díky tomu jsme dojel domů se Skupáčem po vlastní ose :-d

Zjistil jsem, že motor není tak tichý jak se původně tvářil... něco mi začalo brutálně vrzat někde u zadní nápravy, pokaždý když se auto zhoupne :(
Skupáč za těch cca 900km sežral +- 300ml oleje, a skoro 80 litrů benzínu :shock: K tomu jsem stihnul při prasení o šutry podrápat boky zadních pneumatik a naprudit mladou :lol:
Taky jsem si za dobu srazu potvrdil, že motor není úplně OK protože na volnoběh má dost nepravidelný chod... začínám vážně přemýšlet o výměně za motor z 94ky který se mi válí ve stodole (musím si ještě přebrat jestli mi to za ten risk a finance stojí)

K tomu jesm se utvrdil v tom, že se až to půjde pustím do odhlučňování interieru protože na dálnici v rychlostech nad 130 všude něco klepe, drnčí a skřípe (včetně té zadní nápravy) a budu muset vyměnit žárovičky v plaubní desce nebo je nahradit LED kama plus si musím udělat manuální spínač stmívání osvětlení palubky nezávislý na zapnutí světel... protože se mi ve dne ztlumí kontrolky truba i hodiny načeš na ně vůbec není vidět.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od pepan »

hlavně,že jsi dojel
Zjistil jsem, že motor není tak tichý jak se původně tvářil... něco mi začalo brutálně vrzat někde u zadní nápravy, pokaždý když se auto zhoupne -tohle mě dělá taky,ale pořád a hujer říkal,že to typuje na poloosu....uvidíme..jinak sem tě chtěl ráno v 9 pozdravit,ale viděl sem zašnurovanej stan,tak sem nechtěl prudit
:mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

No takzase novinky: včera dostalo Skupáčo nový zadní tlumiče, sice to sou Monroe, ale nějáko dobu to snad vydrží...

Vrzání od zadní nápravy se docela zklidnilo ale po konzultaci s Hujerem jsme zjistil, že to dělá uložení zadní nápravy a oprava vyjde na nějáký ten peníz, tak to prozatím řešit nebudu, vypadá to že skupáče na zimu odstavím do hlídaných garáží.
Od Seemanna jsem si přivezl víčko nádrže v barvě auta takže jeden z mála příznaků tuzingu v podobě fuj polepenýho starýho víčka je pryč ;) A chystám se od něj ukořistit ještě blatníky a dveře ;)

Včera mi u přítulky před domem zase chcípla spojka, takže musíme odpoledne odvzdušnit, asi to začnu řešit, protože mi to dost vadí. Najedu s tím autem pomalu 1500km a nic, pak jednou parkuju a z ničeho nic spojka změkne a řazení začne jít ztuha :(

Mjoo a ještě skupáčo dostalo moc pěknej volant ;) Fotky dodám až budu u auta někdy během dne :)
Asi takovejhle:
Obrázek
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Piskotkiller »

Paráda Yurii,volant pěknej:)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Nazdárek Yurii, volant moc pěknej. S tou spojkou jsem to měl naprosto stejný. To chce rozebrat hlavní i pomocnej spojkovej válec, pořádně pročistit a vyměnit gumičky (opravná sada - mají to v Auto Kelly). Já se u Černýho tak daleko nedostal. Jen jsem vyměnil pomocný spojkový válec z jiného eSka. Ale an repas se chystám př. rok... :)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

No zjistil jsme, že to řazení nebude asi spojkou :( Řeším teď čím to může být a vůbec nic mne nenapadá... zkusím promazat bovdeny od kulisy k převodovce.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Možná by stálo za pokus, aby se Ti někdo juknul, jestli se Ti hýbe palec (táhlo, či jak se tomu nadává) z pomocného spojk. válce. jestli Ti někde profukuje gumička, tak je jasný, že to bude blbnout... A nebo ještě vyzkoušet chvilku našlapat a pak zařadit - taktéž gumičky. V Černym byly v pom. válci úplně šílený. Navíc tam bylo bordelu fůra :)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od black_sheep »

ja jsem je na cervenym taky menil. akorat na tom jednom valecku, na tom primo nad spojkou - nevim kterej je hlavni a kterej je pomocnej ale na nem uz to nebylo nejlepsi a po par hodinch to zase slapalo jak vino :lol: stalo me to asi petikorunu plus novou brzovku (napln) :lol: :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od petr rysavy »

ze mas novej volant reknes, ale od koho se uz nereknes , foto je tu:)
Přílohy
DSC00451.JPG
DSC00451.JPG (52.32 KiB) Zobrazeno 909 x
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

Po dlouhé době píšu asi poslední příspěvek do tématu...
Dneska je to sedm dní kdy mi Modráka ukradli a to znamená že jsme skončili, Modrák už není a nejspíš nebude, možná se z něj někde objeví pár dílů, možná že ho někde policajti najdou obtočenýho kolem stromu... možná...

Nicméně jedno je jistý, i když se mi Modrák vrátí a ať už bude v jakémkoli stavu, už to nebude můj starý Modrák a už si s ním nebudu hrát jako kdysi a možná půjde rovnou na likvidaci.

Pokud nevíte o co se jedná, klikněte sem https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 80&start=0
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: skončili jsme :((

Příspěvek od Kull »

To mě mrzí. Budu držet palce, aby se objevilo nepoškozené někde na nějakém zastrčeném parkovišti a najeto mělo navíc max. pár km. Známe práci naší policie. Když nejsi "vlivný" se*ou na Tebe, takže šance je tu pořád ještě dost velká...

Plánuješ ještě nějaké Scoupe nebo už jsi zanevřel?
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: skončili jsme :((

Příspěvek od Kull »

Yurii, ještě mě napadlo, vím, že na to teď asi nemáš extra náladu, ale ve středu bych měl jet do Phy a vypadá to, že bych mohl mít i chvíli čas. Myslíš, že bych se mohl stavit pro ty lana a pro ?podložky?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: skončili jsme :((

Příspěvek od Yurii »

Ve středu jsem pracovně někde na Moravě, navíc ty lana nemám v Praze :( Podložky bohužel byly v modrákovi takže ty nebudou :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Modrákův deníček: skončili jsme :((

Příspěvek od Seemann »

Gratuluji Yuriimu k nalezení modráka. Je to kluk šikovná! Snad není auto úplně na cucky a vše dobře dopadne. Yuriimu netelefonujte, věřím, že se tu rozepíše.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Modrákův deníček: skončili jsme :((

Příspěvek od Accentdevil »

V tom pripade taky gratuluj =D> i a jsem zvedav jak ho vypatral...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“