Doplňky New accent - interiér

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7917
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Mexican »

ja tu siet pouzivam a nemozem si ju vynachvalit... daju sa fixovat aj mensie predmety, ale treba si najst system.. ako pozornost pri kupe auta velmi potesila
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od jarik65 »

Síťku sem použil asi 3x,jak píše Mexičan na drobné věci je to dobré,ale já nákupy vozím v krabicích a pak je spálím v kachlákách=2 mouchy jednou ranou :lol:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Gandalf »

Shoduji se s Mexicanem. Líbí se mi, že menší věci jde dát do sítě a jinak mi věci necestují až dozadu za sedadla a zůstávají u vstupního otvoru. Minulý víkend jsem převážel TV, tak jsem ji šoupnul za síť a před síť se pak ještě vešel větší nákup v Globusu - v tomhle se mi kufr v Acc. moc líbí. Samozřejmě větší TV by už musela na zadní sedadlo... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

Místo sítě používám protiskluzovou podložku a pohoda. Navíc stejně vozím skládací přepravku se vším možným...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

Taky ty síti moc nedám. Použil jsem ji parkrát a stále je "hozená" v pravým rohu. Nákupy taky tahám v krabicich anebo ty v igelitkách jsou na zadním sedadle vedle dítka v autosedačce :-D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od miro263 »

Chalani, neviete mi poradit nejaky dobry teplomer do ACCENTA, kedze sudrohovia v koreii do MY09-10 ho uz nedavaju?

Kupil som hypermarketovy teplomer a mam dojem, ze meria zle a po jednej mrazivej noci som musel vymenit bateriu ( AAA ) :(

Uvazoval som o niecom takomto:

http://www.flajzar.cz/teplomery-vlhkome ... plomer.htm

alebo takomto:

http://www.conrad-sk.com/websale7/RDS-d ... c%2fmd5%7d

Mate nejaky iny tip/radu???
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

O tom s RDS jsem taky uvažoval, ale jeden známý ho měl a říkal že mu teploměr dost rušil příjem rádia. Co je na tom pravdy nevím, rádio jsem v jeho autě neposlouchal.
Já mám obyčejnej, napájenej z palubní sítě - fotka je v topicu Teploměr a je v pohodě.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od miro263 »

JJ videl som ho. Len ten teplomer asi nebude nejaky presne.

PS: Na tom co mam, vychadza spotreba 1 AAA / den
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

miro263 píše:JJ videl som ho. Len ten teplomer asi nebude nejaky presne.

PS: Na tom co mam, vychadza spotreba 1 AAA / den
Tak to máš docela drahej provoz natože je to jen teploměr. Udělej to jako ČERT, napoj to na napětí z palubky, vrzni tam odpor na snížení napětí na těch 1.5 nebo 3V a máš po starostech :-)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Gandalf »

Mě taky celkem zklamalo, že teploměr vypadl ze základní výbavy, ale na starém autě jsem si ho dokupoval později a nakonec se na něj člověk koukne nejčastěji, když se to mele kolem nuly a to zase teploměr nic přesného neřekně, protože na mostě nebo v lese je to jinak než na otevřené silnici. Holt je to věcička, bez které se obejdu.
I když displeje v autě mám rád, kdysi zamlada jsem mohl oči nechat na palubce co měl K.I.T.T. (Knight Rider), ale to byla trochu jiná doba :D
Spotřeba baterií je v tomto případě kapitola sama pro sebe... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od miro263 »

Gandalf píše:Mě taky celkem zklamalo, že teploměr vypadl ze základní výbavy,....
Zo zakladnej ? Kua ja mam plnu vybavu ( teda okrem bocnych airbagov)

Mal som auto s teplomerom R.Megane a nedam dopustit nato. Je prospesne vediet kolko je von , ved standardna sol co sa posypuje mrzne pri -7 ( to jest, znizuje teplotu mrznutia vody o 7stupnov) , Ta "solanka" co este pouzivaju je myslim do -12.

Obrázek
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Garcia007 »

... hosi mam na was otazocku ... mozte mi niekto z was odfotit sietku batozinoveho priestoru ... bo newem ako vyzera ... a nikde v :hyu: servisu je nemaju ako nahradny diel som nervozny ... bo predosly majitel to niekde zapotrosil ... fest dik ... a ak by mal niekto na predaj kludne kupim ponuknite cenu ... fest diky ... ;)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7917
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Mexican »

Garcia007 píše:... hosi mam na was otazocku ... mozte mi niekto z was odfotit sietku batozinoveho priestoru ... bo newem ako vyzera ... a nikde v :hyu: servisu je nemaju ako nahradny diel som nervozny ... bo predosly majitel to niekde zapotrosil ... fest dik ... a ak by mal niekto na predaj kludne kupim ponuknite cenu ... fest diky ... ;)
sieti do batozinoveho priestoru je hafo ako aftermarket, IMHo kupovat to v Hyundai za nejakych 800 kc je aj dost.. skus obyc autodoplnky
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Garcia007 »

Mexican píše:
Garcia007 píše:... hosi mam na was otazocku ... mozte mi niekto z was odfotit sietku batozinoveho priestoru ... bo newem ako vyzera ... a nikde v :hyu: servisu je nemaju ako nahradny diel som nervozny ... bo predosly majitel to niekde zapotrosil ... fest dik ... a ak by mal niekto na predaj kludne kupim ponuknite cenu ... fest diky ... ;)
sieti do batozinoveho priestoru je hafo ako aftermarket, IMHo kupovat to v Hyundai za nejakych 800 kc je aj dost.. skus obyc autodoplnky


... maju to v autodpolnkoch za nejakych 6 eciek co je 180 sk wes len cem wediet cca ako vyzera origos hyundajacka sietka ...
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7917
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Mexican »

Garcia007 píše:
Mexican píše:
Garcia007 píše:... hosi mam na was otazocku ... mozte mi niekto z was odfotit sietku batozinoveho priestoru ... bo newem ako vyzera ... a nikde v :hyu: servisu je nemaju ako nahradny diel som nervozny ... bo predosly majitel to niekde zapotrosil ... fest dik ... a ak by mal niekto na predaj kludne kupim ponuknite cenu ... fest diky ... ;)
sieti do batozinoveho priestoru je hafo ako aftermarket, IMHo kupovat to v Hyundai za nejakych 800 kc je aj dost.. skus obyc autodoplnky


... maju to v autodpolnkoch za nejakych 6 eciek co je 180 sk wes len cem wediet cca ako vyzera origos hyundajacka sietka ...
cierna :P oka maju asi 1,5cm x 1,5cm, uchyt mozny na troch bodoch na kazdej strane
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“