Scoupé-auto na začátek?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

1.
turbo za kilo ma motorshaden :arrow: neprojde TUV a nedovezes ho stejnak..
a mezi nemcema takovy auto stary a nepojizdny nema cenu..

2.
vonavka to moc neni uz od pohledu - laciny kola, vejfuk jen naka trubka pritom origo je dvojita koncovka, dvere nejak nepasujou, odrenej roh (ja vim stary auto ale vonavka bych ho nenazyval fak ne a o kilometrech nemluve)
:arrow: takze to taky nema cenu tohle tahat

3.
celkem fesak, dejme tomu, ale "fur export" auta nebrat - s tema neco vetsinou bejva a taky ma najeto 210tis, to je strasne moc

4.
ma to 4q automat - strasne poruchovej, takze ani malo kilometru mu nepomuze, a navic cena je premrstena..


teda harde, s tim vyberem ses moc nevyznamenal :( je tam mraky daleko lepsich aut za slusnou cenu.. pod tisic euro to nema cenu koukat a nad 1500 jsou zase dosti drahy.. ale v rozmezi mezi tim se da sehnat par fajn kousku...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

4q automat proc ne, fur export neznamena vubec nic...to se taha celkem bezne, protoze u nich se to vetsinou uz neda prihlasit. To za kilo jsem nemyslel na prihlaseni, ale kvuli turbu a dilum, coz neni silena cena, jen to nema motor.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

taha se to sem bezne prave.. :) nur fur export je ze ti na to nedaj zaruky a chtej se toho zbavit pac maj nakou blesarnu, proste tyhle auta nebrat :)

4q automat, no, ono bez toho turba i tak to neni zrovna supersport a jeste s automatem.... :roll: fuj :? navic se u scoupatek ty automaty docela kazili takze fakt nee
Tazman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 črc 2006, 11:43

Příspěvek od Tazman »

Upalte mě za živa! :cry:
Stydím se :oops:
Ale Scupéčko nebude :?
...nakonec to bude úplně nová fabka....nebude to mít ten šmrnc...ten styl a hlavně rychlost....ale pět roků záruka že se to nepodělá nebo neschnije je oproti koupi novýho Hyudaie přeci jen hodně atraktivní...

Takže tady má působnost u Hyundaie asi končí. Snad mnou založená místnost poslouží jako průvodce pro borce, co ještě nemaj jasno...já už...bohudík, bohužel......jasno mám.

Tak se mějte...a žijte blaze! :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

2 Hardcam: No fuj, vzdyt to posledni ma automat... :? Ja kdyz uz neco tak bych sel do neceho okolo 1200 - 1500 Ecek ale s dovozem nevim jak bych to zaonacil...
2 Tazman:Nonic, snad se toho tolik nestalo kazdopadne tahle mistnost se hodi alespon mne, nevite nekdo jak se to dela s tim dovozem?
Vim ze v Nemecku maji dost prisny predpisy co se tyce toho TUV neboli "nur for export" ale fakt je ze kdyz se to u nich uz neda prihlasit, tak tomu urcite neco bude.
Naposledy upravil(a) Yurii dne 28 lis 2006, 16:34, celkem upraveno 1 x.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

dostat auto k nam fak neni zadnej problem uz.. :wink: akorat mit na benal a podivat se po okoli po prip. zalohach kdyby to auto stalo za prd at nejedes tisic km zbytecne :wink:
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

To já už dodělal konečně řidičak A to 18nact mi už nějakej ten pátek teda je... a muž use konečně pořadně postarat o milačka
:lol: fotky musím nafotit
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“