Vyjádření o III. Mimoni??

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Bude III.Mimoň??

ANO
18
67%
NE
9
33%
 
Celkem hlasů: 27

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

borku ty bys mel jit delat reklamu kupatkam :lol:

my vcera jeli v peti na koleje ve scoupe, pet velkejch tasek, pet batuzku, tri igelitky, spacak, pocitac, krabice s bordelem a tri z nas jsou zrovna takovy vysoky a vzrostly, ze to byl fak zazrak ze jsme se tam natesnali :lol: a pak ze se do scoupe nic nevejde :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Borku smekam .... fakt dobry .... skoro bych se vsadil, ze nezavres kufr ... ale super .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Felotrone mám asi u tebe kilo jablek tak se snaž. To přece Borek nemůže všechno pobrat :lol: :lol: :lol: .
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Borek píše:Jj,nedávno jsem přivezl v C. z Mostu elektronické šipky.Jj-ty 230cm vysoké,hospodské. :wink: Přijeli jsme ve dvou lidech a chlap se ptá,kdy přijede auto na stěhování-já říkám,hodíme je do kufru a jedem(pravda,zabralo mě celý předcházející den,než jsem s metrem v ruce,celý fígl naložení naměřil :oops: ) :shock: .Myslel,že si dělám legraci :lol: .Šipky(bedna jako kráva),jsme naložili,ZAVŘELI :!: víko kufru :shock: ,oba naskočili do auta a jen jsem ještě v zrcátku viděl,jak se za námi chlap dívá s otevřenou pusou. :o :lol: (Samo,že bez předchozí důkladné přípravy,bych je tam nedostal :wink: ).
Takže........KDO MÁ V AUTĚ PROFESIONÁLNÍ ŠIPKOVÝ AUTOMAT :?: (A potom,že se do sporťáku,nic nevejde.) :lol:
Josefe-gril,sprchový kout(samo teplá/studená voda) i přístřešek v autě občas vozím,ale se záchodem nepočítej :!: To víš,vy mě ho budete plnit a já čistit a udržovat :roll: :mrgreen: -tůdle :!:
No,já žasnu :shock: Kombíka jsem kupoval,protože občas převážím delší věci.Sice jsem to neměřil,ale vím,že se mi do kufru,když sklopím sedačky vejdou lyže dlouhý tak 150-160.Přibližně.Delší musím dát šikmo.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borku to nejde.. ty nám prostě musíš říct ten fígl naložení a tu předchozí důkladnou přípravu, jinak tu budem u monitorů sedět všichni s otevřenejma pusama :-) :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Musím Borkovi poslat trochu šumavskýho fujavce se sněhem :shock: , aby měl to zazimování jistý a do garáže se do jara vůbec nedostal :D.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Čéče,od rána si říkám,kdo mě sem poslal takovou zimu :roll: :?: Teď už je mi to jasné :!: :evil: :!: Dokud nesolí,jezdím s H. :lol:

Chlapi,chcete si na srazu zahrát šipky :?: Mám dorazit s autem v PLNÉ PALBĚ :?: :lol: :lol: To jste ještě neviděli,co všechno(pro manželku a děti :wink: )nepostradatelné,jsem do Coupátka naskládal při cestě na dovolenou.Mít slavný HTP motor,tak se nehnu z místa. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Borek píše:Chlapi,chcete si na srazu zahrát šipky :?: Mám dorazit s autem v PLNÉ PALBĚ :?: :lol: :lol: To jste ještě neviděli,co všechno(pro manželku a děti :wink: )nepostradatelné,jsem do Coupátka naskládal při cestě na dovolenou.Mít slavný HTP motor,tak se nehnu z místa. :lol:
No když jsem tě viděl na fotkách z Moravy s tím boxem na střeše, a po tom co jsi psal tady, tak U TEBE už věřím, že jsi schopnej do Mimoně dovalit i novinovej stánek a ráno prodávat čerstvej denní tisk :P :P :P
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Si pis Josef ... Borek naskalda do auta i polni kuchyn, Mobilni zvedak a vyvazovacku na kola ..... :lol: :lol: :lol:
A to vsechno mu bude fungovat a jeste si k tomu prectem denni tisk .... :wink: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

black_sheep píše:nebojte, na jare pro Vas chystam sraz ja a bude nas tam tolik ze nam bude letiste maly :lol:
Pokud to je jištěný, Blacku, tvou personou, tak tomu věřím a doporučuji sepsat petici za rozšíření letištní plochy :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Chlapi,teď jste mi dali brouka do hlavy :roll: s tím novinovým stánkem.To není špatný nápad :idea: :lol: a s domácí pekárnou na ranní čerstvé rohlíčky. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek píše:Chlapi,teď jste mi dali brouka do hlavy :roll: s tím novinovým stánkem.To není špatný nápad :idea: :lol: a s domácí pekárnou na ranní čerstvé rohlíčky. :lol:
to by bylo super. Ráno čerstvé pečivo a k obědu šnicle :lol: Borku berem všema deseti i tu pekárnu :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak to mám přes zimu co dělat,Rasty. :oops: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ze by Borek pres zimu bastlil nejaky pekny naves ke Coupatku? :lol:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Kdepak naves ... to bude skaldaci pekarnicka .... pekne v kufru, hned vedle toho novinovyho stanku ... No a kdyz do pekarnicky prihodime trosku vic koksu, tak je z toho vyhen a muzeme si ukovat podkovu .. :lol: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Srazy“