Skoda 120 TDI :D

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Žluťásku,jak jsi se mohl dočíst v mém příspěvku,tak proti tuningu,úpravám......nemám nic :!: Ale NE :!: takovéhle slepeniny potkávat na silnici :!: A pokud chceš tvrdit,že jízdní vlastnosti tohoto a podobných výtvorů jsou lepší než seriového(třeba jak píšeš Coupe),tak to je k zasmání :lol:nebo spíše k breku :cry: .Když vidím (např.)tohoto přeříznutého a určitě kvalitně navařeného Rapida,tak o tuhosti karoserie,kvalitě svárů... vážně pochybuji a jízdní vlastnosti :roll: to bude asi zázrak :? .Proč asi ti "blbci"ve fabrikách utrácejí miliardy za vývoj podvozků,barier.zkoušky,ladění převodovka x motor......,když kluci v garáži dokáží superauta vyrábět za pár desetikorun a dílů z vrakáčů :roll: .Hyundai u Coupe si nechával ladit podvozky u Porsche a Lotusu-vždyť to také mohli udělat z bambusových trubek a mělo by to také tak skvělé jízdní vlastnosti jako třeba tenhle šrot na obrázku(a za pár kaček)-napadlo tě,proč asi vyhazovali peníze :?: Kolikrát se jen usměji a nereaguji na některé tunerské výroky tady(tím nemyslím jiné nárazníky,kola.....co se třeba vzhledu týká-úprava tvého auta se mě líbí a fandím ti),ale např.nedávno probírané řezání pružin(snižování)-auto pěkně vypadá,ale jízdní vlastnosti jsou v pr...Tohle jsem měl možnost na kamarádově Rapidu,proti mému neupravenému vyzkoušet.Něco jiného je dát snížená pera,která jsou vypočítána a vyráběna na konkrétní auto(i prodejci H.prodávají snížené pružiny,ale vyrobené,spočítané(nejen závity,ale i tloušťka je jiná)na Coupe a to je správná a BEZPEČNÁ cesta i pro ostatní na silnicích.)Pokud někdo tyhle slepence používá jako ukázku šikovných českých ručiček na srazech,jede s tím sprint rovně pár set metrů-tak před ním za vynaloženou práci smeknu a pochválím-tam to patří 8) ,,,,,,ale pokud ho potkám na silnici,tak ho NAKOPU do .... :evil:
Hlavní moje otázka byla-JAK NĚCO TAKOVÉHO MŮŽE MÍT SPZ :?: :?: Ten mě ťuknout do auta,tak bych se já a jistě i pojišťovna ptali,co to vlastně je za auto :roll: ,kterápak automobilka mu vydala homologaci :oops: a borec by byl pěkně ......a s ním i ti,co mu dali STK-to by z nich neustál nikdo :!: Je třeba se podívat také trochu dál,ne jen si říci,to jsme to pěkně poslepovali a uplatili papíry. :? Tak asi tak :!: :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Papiry jsou tomu asi na nic a znacky budou asi z puvodniho upravovanyho vozitky jestli to jezdi po silnici dene tak to rozhodne neni spravny jsou taci ktery tak jezdi trebas znamej se skodou 100 V8 ale ne dene jen obcas vyjede na projizdku na nakou benzinu ale vjetsina tedlech tuneru si sve lestenky schovava doma v garazi a vyjizdi jen na srazi a tam at si dela co chce jestli jsem se nekoho dotk tak sorry jen mi prijde ze je tu kazdej odpurce tuzingu
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Ok,v pohodě - rozumíme si. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Na co zkracovat pružiny, to je jasné že to není na menší počet závitů spočítáno. Lepší je unavit je ve svěráku. :lol:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Žluťasek píše:...jen mi prijde ze je tu kazdej odpurce tuzingu
Heeeeeeeeej.. odpůrce tuzingu jsem já teda rozhodně taky.. ale tuningu.. tak toho jsem příznivcem.. nepleť si pojmy s dojmy ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

MartasZ píše:
Žluťasek píše:...jen mi prijde ze je tu kazdej odpurce tuzingu
Heeeeeeeeej.. odpůrce tuzingu jsem já teda rozhodně taky.. ale tuningu.. tak toho jsem příznivcem.. nepleť si pojmy s dojmy ;)
ok :roll:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

MOJE 1000MB

Příspěvek od David C3 »

Ahojte..

už tady píšu nějakou dobu a komuhle tématu se taky přidám.. ten rapid (garde) je kamarada a at si každy postaví ci chce. Navíc tohle auto jezdí většinou na vleku a když sem tam ne tak doufa že mu to třeba jen pochváli... a to doufam i ja když jedu se svou 1000MB.. muj žlutasek taky jezdí málo a motor tam ke taky jiný.... je to o přístupu. jeden by mě zavřel a druhý to obdivuje.... čau David.

PS: FOTO MOJI ŠKODOVKY A KAMARADUV RAPID FOCENO V UH..


Obrázek
Obrázek
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

David C3: auta jsou to nadherny, hlavne zlutasek je super. Ale nektery auta opravdu na bezne jezdeni nejsou vhodny...
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

JJ žlutak na ježděni nakonec vlasně ani není :-) jezdím stím tak 20 dnu v roce.. a navíc jen po okoli kde vím že není překažka a ani spomalovací práh :-) a bydlím na rovině tak vjedu i do garaže :-)))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

David C3 píše:JJ žlutak na ježděni nakonec vlasně ani není :-) jezdím stím tak 20 dnu v roce.. a navíc jen po okoli kde vím že není překažka a ani spomalovací práh :-) a bydlím na rovině tak vjedu i do garaže :-)))
jen jedna otazka uvidim te i s kamaradem na minonskejch valkach o vikendu doufam ze jo jelikoz obe karky jsou gut a musim je videt na vlastni oci :shock:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

původní plán byl odjet ze zlína už v pátek ale protože nastala změna v mém studijním plánu tak mam s sobotu 3 zkoušky (dalkové studium) tak jede jen Adam AK47 a ja až v srpnu :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

Skoda tak snad vsrpnu uvidim i Tebe :cry:
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda 120 TDI :D

Příspěvek od Farrael »

Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda 120 TDI :D

Příspěvek od Yurii »

taky je tam napsáno STK: 5/2007 (STOP) :-D Takže na silnici tohle vozidlo ne-ee legálně a pochybuju že to někdo pustí.

Jinak poslední dva a půl roku putuje od majitele k majiteli respektive se ho někdo pořád snaží prodat a za čím dál tím nesmyslnější peníze.... :shock:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Skoda 120 TDI :D

Příspěvek od mirpie »

ale auto je to povedené
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Pokec“