vaše pneu a zkušenosti...

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

Yokohama Parada-PA01 RPB - a co tieto? dizajn fakt super, len ake maju asi vlastnosti. a dokonca aj cena je prijatelna
Reklama
 

Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Příspěvek od Seemann »

Takže mám zatím najeto s Toyo T1-R jen asi 500 km, ale spokojenost maximální! Na suchu se chovají výborně, ale na vodě ještě mnohem lépe!!! Snažil jsem se je utrhnout(v rámci zachování rozumu) a nepovedlo se. Brzdily taky skvěle! Doporučuji...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Vždyť jsem ti psal,že Toyo T1-R je hodně povedená pneu ve všech směrech. :wink:
Yokohama dělá na pohled dost efektní vzorky.Jezdil jsem na Yoko.A539(vypadaly,jako když jim vzorek dělal medvěd drápama :lol: ) i Parady(ty mají asymetr.vzorek a dívám se do sešitku,kde mám poznámku-na okraji širší odvodní drážka).Na suchu byly obě dobré,ale na vodě už tak slavně nedržely-ne,že by byly vyloženě špatné,ale takový standart a ještě drobné mínus tu mám za hlučnost :( .Když bych vybíral konkrétně mezi pneu uvedenými v příspěvku,určitě bych raději sáhl po Toyo T1-R(jedna z pneu,co se opravdu povedla a byla skvělá na suchu i mokru :wink: ,stejně jako třeba Nankang NS1-obě za slušné peníze,velice dobré pneu). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Vzhladom na zle zjazdene gumy musim uz uvazovat nad kupou novych letnych gum.. co tieto :arrow: Firestone Firehawk SZ80 195/45 R15 78V :?:

Diky za postrehy... Som student, peniaze nemam na rozdavanie tak pripadne ine alternativy ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Airfan
*
Příspěvky: 41
Registrován: 04 črc 2007, 11:11

Příspěvek od Airfan »

Borku, díky za radu . Půjdu do těch Nankangů- v Levných pneu jsem je nenašel, ale jinde je mají :D
Tiburon 2.0 FX , model 2002 , Žatec , Most
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Airfan-rádo se stalo :wink: .
Engineer-Firestone Firehawk,jsem popisoval v jiném vlákně.Krátce-dobrá pneu po všech stránkách(jsou lepší,ale v porovnání k ceně 8) - dost jsme ji dávali do těla na vodě a i tam držela statečně.Doporučení-ANO,jestli chceš pouze tento typ.Pokud vezmu v úvahu,že jsi student,jak píšeš-možná se někomu bude zdát,že jsem vlastníkem fabriky Nankang,že se opět k nim vracím :lol:,ale osobně bych doporučil stejně :!: dobrou pneu Nankang NS2-jízdní vlastnosti stejné jako Firestone,ale o +-450,-Kč/ks levnější. :wink: (Firehawk se dá sehnat za 1600,-Kč,Nankang do 1200,-Kč-obě pneu jsou včetně dopravy)-takže teď jen vybírej. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Borek píše:Airfan-rádo se stalo :wink: .
Engineer-Firestone Firehawk,jsem popisoval v jiném vlákně.Krátce-dobrá pneu po všech stránkách(jsou lepší,ale v porovnání k ceně 8) - dost jsme ji dávali do těla na vodě a i tam držela statečně.Doporučení-ANO,jestli chceš pouze tento typ.Pokud vezmu v úvahu,že jsi student,jak píšeš-možná se někomu bude zdát,že jsem vlastníkem fabriky Nankang,že se opět k nim vracím :lol:,ale osobně bych doporučil stejně :!: dobrou pneu Nankang NS2-jízdní vlastnosti stejné jako Firestone,ale o +-450,-Kč/ks levnější. :wink: (Firehawk se dá sehnat za 1600,-Kč,Nankang do 1200,-Kč-obě pneu jsou včetně dopravy)-takže teď jen vybírej. :wink:
Ahoj... Diky moc za odpoved. Firestone padli...
A ako si nacal tak mam moznost aj nakang (sipove) za +-6300,- sada Tak asi zoberiem Nankang....
Jeden kamarat ma na ne presviedcal a tak toto berem ako cisto nestranny rozhodujuci nazor... Diky, dam vediet az ich obujem ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

dragunov87 píše:Yokohama Parada-PA01 RPB - a co tieto? dizajn fakt super, len ake maju asi vlastnosti. a dokonca aj cena je prijatelna

Yokohama Parada mam 205/40/17 na suchu super ale na mokru me trosku zklamaly :(
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Tak a nahodene... Podla odporucani ceny a kvality som sa rozhodol pre Nankang NS-II 195/45 R15...

Za sucha parada, za mokra troska zklamali ako som cakal ale bol som varovany, ale cez to, ktr blazon bude lietat za dazda... ;)
Max. spokojnost....
Vdaka :!: Borkovi :!: ...

PS: Suchanie o zadne lemy odstranene.... Pri jazde s dvoma osobami na zadnom sedadle ziadne suchanie.... ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

No už by pro členy klubu mohli Nankangy dávat za akční ceny,bo je tady má mrťo členů vč. mě!!!
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Engineer,není zač,hlavně ať jsi spokojený. :wink: Jak jsem psal-ještě lepší jsou Nankang NS1 sport,ale ty dělají jen ve větších rozměrech.
Kdyby někdo uvažoval o pneu Fullrun HP199(1700,-Kč/ks v roz.215/45R17)-mají pěkný směrový šípovitý vzorek,ale vzhledem k tomu,že jejich nejslabší stránkou je velká hlučnost :roll: a na přední nápravě cítím jejich hrubý vzorek mírným brněním do volantu,tak je moc nedoporučuji-snad jen hluchému :lol: .
Naopak velké překvapení zatím pro mne jsou nedávno nazuté Goodride H800(1300,-Kč/ks).Přiznám se,že za tuhle cenu v 17" provedení jsem od nich moc nečekal a byl jsem na ně moc zvědavý.Zatím jen částečné hodnocení po pár stech km-díky široké střední lamele jsou tiché :!: Díky slunečnému počasí vodu ještě neviděly,ale na suchu už po zajetí dostaly test a musím napsat,že jsou zatím pro mě velkým příjemným překvapením :shock: :idea: .Na závěrečný verdikt je ještě brzy-až voda a přední náprava s TCS ukáže,jak drží na vodě a jak dopadnou celkově:wink: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Ondrej133
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2009, 10:23

Re: vaše pneu a zkušenosti...

Příspěvek od Ondrej133 »

tak jsem taky koupil Nankang NS2 195/45 R15 ale nevadí vám že nemam hyundaie ale citroen saxo :-) že ne :-) všechno jsem to tady pročetl a bylo rozhodnuto :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: vaše pneu a zkušenosti...

Příspěvek od Jirka »

Sice nemám Coupe ale podělím se sváma o své zkušenosti. Měl jsem Barumky, Toyo, Michelín, ale loni jsem koupil Kleber Dynaxer a jiný gumy už nechci ani vidět. Nízkej valivej odpor, nízká hlučnost a hlavně na vodě drží příkladně. Už nechci žádný rádoby krásný a super směrový a šípový gumy ani vidět. Tahají za volant, ve vodě nedrží a jsou hlučný. A ještě k tomu se mi zdá že ty Klebry má každý druhý auto, ať nižší třídy nebo velký auta.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: vaše pneu a zkušenosti...

Příspěvek od Rasty »

Já jsem na druhý vůz koupil Gumy BTC S800 v rozměru 205/40/17 za 1300/kus. Nepotrpim si na značku za šílené peníze a musím uznat že i za málo peněz je dost muziky. Gumy perfektně sedí jak na suchu tak mokru. Jediný co bych jim vytkl je že jedna ze 4 gum se jim při výrobě nepovedla a bylo potřeba 120g závaží na vyvážení. Ostatní 3 gumy ale max do 15g. Řekli ať jim gumu pošlu a pošlou mi jinou, ale platit za sundání a znovu nandání a vážení, tak to už je jedno.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: vaše pneu a zkušenosti...

Příspěvek od pepan »

já sem dal na octávku Pirely. na galla Falkeny a na jeepu jsou jeep wrangler :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „COUPE“