ix55 naleštěná bída !

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

pepane, s cim je chces das do televize? Myslis, ze nekeho v televizi bude zajimat, ze Ti nechtej objednat lozisko? Sakra, ty ze sebe delas jeste vetsi pripad nez pan s Fabii, kterej v ni ma vodu. Tohle lidi zajima. Navic mas krizence, vzdyt to ani nema znak Hyundai. Kdyz mi na aute neco odejde a Hyundai to mit nebude, zkusim to z Ameriky a ne importera otravovat z 10 let starym autem...to teda bude sousto pro TV, to prijede BBC aj JOJ zo Slovenska :mrgreen: :mrgreen:

uz mi ty Tvy potize prijdou jako umele vykonstruovany...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

:lol: a kdo to koupí :lol: :roll:
jen stejně najivní blázen jako sem byl já v roce 2001...nebo někdo z vás, at si užije to samý co já ...pak si počkám co bude psát... :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

Presne tak, obe ty sracky, jak ty tomu rikas, dat na sauto.cz a prodat....a pak uz jen a jen tramtadadaaaaaaa:

www.skodahome.cz
to prave misto pro pepany
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... g=galloper

ne ze bych umel polsky, ale na Allegru by se snad dalo najit co potrebujes za trochu lepsi prachy, ne?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

I když se diskuze dostala od stížností na ix55 (zda oprávněných či ne skutečně nechci soudit) k tomu, že řešíme pepanova Galla, tak se trochu zastanu importéra :hyu: do ČR (pro mě dost netypicky, obvykle jim jdu po krku :twisted:).
Hlavní problém je v tom, že toto licenční Pajero nevyráběla HMC (Hyundai Motor Company), ale HHI (Hyundai Heavy Industries - firma, která vyrábí např. svařovací roboty nebo tanky pro Jihokorejskou armádu). Tenhle nápad Motokovu dovážet tahle auta do ČR byl v dané době celkem pochopitelný, teréňák nám chyběl, ale neslo to s sebou určité problémy už tenkrát, a to právě v oboru náhradních dílů, protože logistiku sice primárně zajišťovala HMC, ale občas měly různé díly vlastně stejná čísla :cry: (rozdíl byl jen v tom, že HMC měla po pěti číslech pomlčku a HHI nikoli). A tak se logicky s výměnou dovozce tenhle nový do problematiky Gallopera nežene a spíš se tomu snaží vyhnout, protože lidé tam jsou pořád stejní a vědí do jakého chaosu by se dostali, kdyby to řešit začali. Je to sice přístup na facku, ale být na jejich místě, tak bych taky kličkoval :wink:.
Pepanovu nas..nost plně chápu, ale tady český importér moc nepomůže. Nezbývá než si pomoci sám, bohužel.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

Hardcam píše:pepane, s cim je chces das do televize? Myslis, ze nekeho v televizi bude zajimat, ze Ti nechtej objednat lozisko? Sakra, ty ze sebe delas jeste vetsi pripad nez pan s Fabii, kterej v ni ma vodu. Tohle lidi zajima. Navic mas krizence, vzdyt to ani nema znak Hyundai. Kdyz mi na aute neco odejde a Hyundai to mit nebude, zkusim to z Ameriky a ne importera otravovat z 10 let starym autem...to teda bude sousto pro TV, to prijede BBC aj JOJ zo Slovenska :mrgreen: :mrgreen:

uz mi ty Tvy potize prijdou jako umele vykonstruovany...
k tomuhle nejde nic dodat ty konstrukce
tohle může napsat prostě jenom fanatik..
Přílohy
to-ale-bola-noc[1]...a-ponej...-3.72207403129E+17.jpg
to-ale-bola-noc[1]...a-ponej...-3.72207403129E+17.jpg (37.21 KiB) Zobrazeno 2071 x
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

Mr. HYUNDAI píše:I když se diskuze dostala od stížností na ix55 (zda oprávněných či ne skutečně nechci soudit) k tomu, že řešíme pepanova Galla, tak se trochu zastanu importéra :hyu: do ČR (pro mě dost netypicky, obvykle jim jdu po krku :twisted:).
Hlavní problém je v tom, že toto licenční Pajero nevyráběla HMC (Hyundai Motor Company), ale HHI (Hyundai Heavy Industries - firma, která vyrábí např. svařovací roboty nebo tanky pro Jihokorejskou armádu). Tenhle nápad Motokovu dovážet tahle auta do ČR byl v dané době celkem pochopitelný, teréňák nám chyběl, ale neslo to s sebou určité problémy už tenkrát, a to právě v oboru náhradních dílů, protože logistiku sice primárně zajišťovala HMC, ale občas měly různé díly vlastně stejná čísla :cry: (rozdíl byl jen v tom, že HMC měla po pěti číslech pomlčku a HHI nikoli). A tak se logicky s výměnou dovozce tenhle nový do problematiky Gallopera nežene a spíš se tomu snaží vyhnout, protože lidé tam jsou pořád stejní a vědí do jakého chaosu by se dostali, kdyby to řešit začali. Je to sice přístup na facku, ale být na jejich místě, tak bych taky kličkoval :wink:.
Pepanovu nas..nost plně chápu, ale tady český importér moc nepomůže. Nezbývá než si pomoci sám, bohužel.
aspion někdo...kdo má rozum a ví o čem mluví..což se o adminoj už bohužel nedá říct a to bez pardoonu
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

pepan: fanatik jsi ty, poslednich par tejdnu furt mas nejaky problemy, furt se snazis znacku a lidi s ni spojeny poskozovat, furt nejaky problemy, ale v ostatnich znackach, tam jsou jenom skvely lidi, co prodavaj skvely auta...lidi, co znas, maj ix55tky na sracky, co to bude zejtra? i30 kolem Tebe na sracky? Pak kdo je tady zaslapenej, vid:)

A ted uz vis, proc se Tebou importer zrovna moc nezabejva. Misto toho, cos napsal, jsi mohl Mr.HYUNDAI aspon odpovedet neco adekvatniho k jeho 10 radkum pomerne dulezitych informaci k Tvemu problemu...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

:lol: máš pravdu posledlní ch pár tejdnů mám problémy..spíš cca 3 měsíce..co mě už nehorázuně přístup tě´hlech skěvělejch lidí napeosto kazý náladu a jě mě z tehlech naprosto skvělých lidí zle
co mu mám napsat?? sežen mě ložisko,který nesežene ani on? mám mu napsat,že hmc mě 2x poslalo silentbloky,který se po 2000km rozesrali??= 6000,- ??? atd atd..klece do diferáku od hmc-nasráč..dokonce mě poslali a vnutili,což sem bohužel přez telefon nemohl poznat díly na 3.0 v6 atd atd.. ](*,) ](*,)
hele nevíš ani zamák,jakej je to problém..možná ještě zdenek...a ten semno souhlasí,že v tom hjundaj má praseckej bordel-katalogy atd...a tedka konečně i přiznání od hjundaje-Mr.HYUNDAI- za což má mojí uctu,protože to je snad první člověk co má zadostuučinění s touhle zančkou,kterej něco takovýho přiznal..
nevíš ani zamák prd,co je to za pocit,když jedeš s těhotnou ženskou z :hyu: servisu a upadne ti novej kardan od hmc a zapíchne se ti do asfaltu a vyrve zadní ramena-
... tak prosím tě nmě neotravuj přiblblejma příspěvkama typu


pepane, s cim je chces das do televize? Myslis, ze nekeho v televizi bude zajimat, ze Ti nechtej objednat lozisko? Sakra, ty ze sebe delas jeste vetsi pripad nez pan s Fabii, kterej v ni ma vodu. Tohle lidi zajima. Navic mas krizence, vzdyt to ani nema znak Hyundai. Kdyz mi na aute neco odejde a Hyundai to mit nebude, zkusim to z Ameriky a ne importera otravovat z 10 let starym autem...to teda bude sousto pro TV, to prijede BBC aj JOJ zo Slovenska

uz mi ty Tvy potize prijdou jako umele vykonstruovany...

nevím jak si platíš nebo kdo ti platí opravy auta ,ale já sem si musel 30000 půjčit od našich protože jenom za díly sem dal 50000 od ledna a nepíšu o práci..a to sem některé dily musel kupovat dvakrát i třikrát
to je blábol-podívej se do ameriky nebo do alegra prosímtě už nechytrači a zamysli se...
jaký otravovat ](*,) je to výrobek hjundaje .. prodávali ho oni pod svou značkou a firmou..maj za něj odpovědnost
kdyby se ten tůlj sráč vysral jako mě,a měl stejný problémy.tak taklovýhle zvratky ani nenapíšeš,a ani by tě napadnout nemohli
prej neotravuj :lol: :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

Jak jsi cetl nahore, vyrabela to jina firma, tak proc soucasnemu importerovi vyhrozujes televizi? Kdybysme zili 8 let nazaptek za dob Motokova (ten mel na starost i jine znacky - napr. Jaguar), chapal bych to, ale co si slibujes po x letech od ukonceni vyroby od Butovic? Na Allegro jsem koukal, je tam pres 1500 dilu, to se tam nenajde jedinej dil, kterej poptavas u importera?

Jaky je to jet s tehotnou zenskou vim, moje segra v unoru porodi a vozim ji skoro kazdej den, protoze manzel pracuje. Auto jsem si vybral tak, abych na nej sehnal dily a mechaniky tak, aby svou praci odvedli dobre a adekvatne za ni dostali zaplaceno.
Ty mas zrejme nejakou lavinovou smulu...btw, tech par dilu, co me auto s takovym najezdem km spotrebuje, dokazu zatim zaplatit sam.

A zkus ty citace oznacit, az se v tom vyzna i nekdo jinej.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od -JxD- »

Pepane, pravda ze s tim Galem mas asi problemy, nevim kolik jinych Hyundaiu si mel moznost delsi dobu mit, ale taky mi ty reakce prijdou tady prehnany....
Joo, kazdej ma obcas problemy, kdybych ja tady mel rozepisovat, co vsechno sem musel na svym scoupe vymenit a opravit behem jednoho roku co ho mam a blbejch 4000km!, co sem s tim najezdil, tak by to taky bylo nadlouho, nehlede na kotel problemu se shanenim dilu, praci, atd. (ted jsem treba blby vybrusovy pisty shanel 3 tejdny po celym svete - evropa, amerika, australie - proc ne), k ty cene jen za dily, co popisujes ty, sem se velice priblizil, ne-li ji uz prekrocil, plus samozrejme jeste kotel za tu praci.
Ano, mam se scoupe ted problemu az nad hlavu, ze z toho mam nekdy fakt blby nalady, pac za tu dobu co ho vlastnim, stalo skoro stejne dlouho v servisu jako u me doma (pocital sem to a dost se to tomu priblizuje), ale porad nemam nic proti automobilce Hyundai jako takovy, verim ze umej delat dobry auta, a to ze ja jsem schytal nejaky v blbym stavu....stane se....
S tou ix55 je to celkem napovazenou, to uznavam, ale posledni dobou skoro cokoliv co napises, tak je narazka na hyundai...tak mi to pripada....
PS: Moje zkušenost se servisy Hyundai...zatim sem odzkoušel jen 3, v prvním sem objednal věci na brzdy, úplně v pohodě to objednali, dovezli z Německa, fajn. Druhej servis byl nepříjemnej, to jsem už sháněl ty výbrusový písty, narovinu mě poslali někam, že tohle sehnat nemůžou. Třetí servis, Hyundai Butovice Praha...super překvapen...písty seženou, v jakýkoliv velikosti budu chtít, ochotný jsou, a jakmile jim přijde záloha (u tohodle ND se nedivim že chtěj), tak do tejdne to prej maj.
Ergo - vše záleží na konkrétních lidech a věřim že i v kdejakejch Škoda a Audi servisech můžou bejt hnusný.
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

jxd- jenže to je je za leden....počítej cca 15-20000 x let + za tenhle rok extra poser- 75000,- možná tak rok a půl to bylo nou problém...
třeba servis šumperk 1x upně v cajku..pak mě vochcali..takhle pak olomouc,čt,hradec,pardubice..je to málo???
co byje nedal do tv..když mě odmítají vyřídit reklamaci na jejich a jima dodanýma dílama.....
hjundaje mám 8let...a souběžně ještě pár aut,ale takovýhle potíže sem s nima neměl nikdy -servisy-prodejci-importér-
tak co bych se dop.dele neozval??? to mám držet hubu? mám bejt spokojenej?? ...
chtěl sem tucsona---už ho nerkoupím,chtěl sem elantru-už jí nekoupím-chtěl sem santu...nekoupí. kůli čemu?,
kůli přístupu-bojím se,že za pár let mě pošlou do řitě a budu je otravovat s např 6let starým autem atd atd....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od Hardcam »

To bych si musel pred TV Hovna postavit stan, jelikoz slovo zaruka v CR v zivote neplatilo. Teda aspon co ziju ja:) a to jsou v tom lidi i za statisice. To bysme mohli zkusit reklamace na stavebni prace. Ale rychlejsi je to opravit ze svy kapsy a hned, nez to zacne promrzat a skoda se zvetsovat...

stejne Ti nezbyde nic jinyho, nez se s tim smirit....ale za namet na reportaz do Obcanskyho joudy nic nedas, to je taky fakt...kdyz uz tam byla i takova kokotina, jako ze sousedovy orechy padaj jinymu sousedovi na pozemek :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od pepan »

jenže prachy nikdo nesere a já taky ne...asi takhle - galomrtka mě přirostla k srdci-ještě aby né za ty prachy- vím,že ho neprdám ani za cenu dílů a práce jen za tenhle
3/4 rok....
mám svůj názor a asi se dlouho nezmění...uvidíme,co přijde zítra za mail..aspon kdyby půlku vrátili,tak trochu zmírním nadávání,ale tak či tak tohle posrali..to prostě nejde smést ze stolu...
mě se santa,tucson sonáta líběj..kurva že joo - ale už jenom z důvodu výše psanejch si je nekoupím....prostě to nejde..to se na mě nezlobte...ikdyž mám pro santu slabost...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: ix55 naleštěná bída !

Příspěvek od dantasik »

Tak ja si hlavne myslim, ze celej ten zakopanej pes je v tom, kde koupit auto. Protoze nekde se staraji jen o velkej prodej a servis nic.

Ja osobne mam treba Sonatu 3roky a najeto 100 000Km. Navic byla v 20000Km ochipovana, soucasny stav je takovy ze je v haji spojka - nic velkyho.
V prubehu nekde cca 10000Km po chipu auto prestalo ject. Auto jsem privezl jelikoz mam moznosti vlastni odtahovky, byl to zakarbonovany EGR ventil. Ano auto tam stalo temer mesic. Jelikoz jsem ho privezl 15.prosince a odjizdel jsem 10.ledna. Vse diky dovolenejm a svatkum. Auto predano sice pak znovu nejelo ale jen kdyz se ohralo - duvod spatne dotazena tlakovaci hadice - opraveno na pockani. Dale se jeste prihodilo to ze auto jezdilo ale zacalo zrat o 1l nafty vic a obcas bliknul engine check. Problem ve vadnem cidle ve filtru pevnych castic.
Dale se vyskytnulo reznuti klicek - oprava na 30min. Skocil jsem si zatim do MC na jidlo a vratil se pro auto a spokojene odjizdel.

Vsechny opravy provedeny v zaruce bez problemu.

Predchoziho dealera/servis radsi ani nebudu vzpominat pac to fakt nestoji za to. Skoncil bych mozna u stejnych nadavek jako pepan. Nicmene u meho servisu je vse ochotne reseno. Ted navic jeste kdyz jsem se blize poznal s majitelem je to jeste lepsi - ale ne ze by to byla nutnost.

Co treba normalni bezny servis neudela, koupil jsem si mezi Sonatou a Evem jeste jedno auto - Coupe. Prvni porucha co se vysrala byl motorek na sterace - opraveno a fakturovano minimum prace. Pak to vypadalo znovu spatne ze se to po chvili znovu sralo, a kdyz to vypadalo ze bude spatny ETACS, tak me jen rekli ze pokud to tak bude at neresim cenu ze to udelaji na zaruku.

Proste dneska bych rekl ze lidi maji tendenci se vozit po lidech a nutit je, nenutil bych je. Proste pokud to nekde stoji za <> tak proste zmenit servis.


Me taky zakaznici kterym nechodi inet reknou at jdu do <>, ze si to udelaji jinde. A nechodi furt otravovat ze to nechodi.

Plyne z toho tedy to ze se musim snazit aby neodchazeli. Jinak pujdu na dlazbu. Pokud si toto neuvedomi lidi a resi ze by jezdili o par Km dal a ze si auto koupili tam a ze to musi udelat tam tak to proste furt nepujde a servisi budou skubat dal.

Mimo jine, u meho dealera sem taky poprve zazil prosklenou stenu do dilny, taze po celou dobu muze kazdy sledovat sve auto. Ne ze auto zajede za roh a neco se tam deje. Navic a potvrdi i jiny clen, pokud byla chut mohl se jit podivat i na adny problem na aute v dilne v servisu - taky neni bezna praxe.

Tot vse, sry za dlouhej text

PS: Pepan ma celkem specificky problem co jsem tak koukal, hlavn ema stare auto ktere se ted nevyrabi. U IX55 bych se jen tak odbit nenechal.

Jeste me tak napadlo, takove prirovnani, nevim jestli prodavas maso z dobytku ktery chovas, ale je to uplne stejne jako kdyby me tve maso nechutnalo a ja te udam na hygienu a do tv ze mi tvoje maso nechutna a ze chci nahradu. Namisto toho abych si maso koupil jinde a ostatni by to meli taky pochopit a ty bys pak sel na buben. A ver ze servis zivi vetsinu dealeru.
Ale je fakt ze toto se da pouzit jen v pripade IX55 ne u galopra
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Odpovědět

Zpět na „iX55“