Už brzy

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Už brzy

Příspěvek od milda h »

:D/ Tak hodně šťastných km a přidej nějaké foto. =D>
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Reklama
 

PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: Už brzy

Příspěvek od PALI-PALI »

tak uz mam ix20 doma.

1,4 benzin, vybava Style + nejake drobnosti.

Zatial prvych 100 km a spokojnost. Nic nevrzga, naprava neodskakuje, spotreba 6,0l/100km uz na zimnych gumach.

Snad to vydrzi :-)
ix20, 1,4b, 2013
NewCustomer
*
Příspěvky: 14
Registrován: 06 říj 2013, 11:49
Bydliště: Minkovice

Re: Už brzy

Příspěvek od NewCustomer »

Jsem zvědavý na vaše reakce po nějakém čase. :-k
Uživatelský avatar
geoch
*
Příspěvky: 22
Registrován: 12 bře 2012, 07:12

Re: Už brzy

Příspěvek od geoch »

Zdravím,
jsou věci s kterými se člověk musí narodit a které se může naučit. Jak je opět vidět ani jedna varianta nepřipadá v úvahu u výše uvedeného "glosátora" a provokatéra "NEW COS....". Zřejmě je tímto způsobem řešen něčeho nedostatek. Již nebudu do tohoto fóra níkdy přispívat. V každé společnosti se najde nějaký ..... (nevím proč kazil radost majiteli nového auta, který třeba na něho šetřil 10 let svoji "hlubokou" poznámkou)

Mějte se "FORÁCI" fajn a uvažujte, jestli nepožádat moderátory, aby přejmenovali vlákno "Emociální ......." na Paranoidní, možná by se to hodilo více, ale v podstatě je vidět, že ani toto není řešení.
ix20 3/2012 1,4 CVVT /66kW Blueberry metalická
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Už brzy

Příspěvek od frawd »

PALI-PALI píše:Snad to vydrzi :-)
V pohode. Lepšie ako B-Max.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: Už brzy

Příspěvek od PALI-PALI »

B-max som ani neskusal - v sobotu mali zavrete = nemali o mna zaujem :-)

Zatial cca 100km v prvy den a dojmy fakt pozitivne. Plato drzi dobre, naprava neodskakuje (resp. nie viac ako v Astre), buchot naprav je dostatocne tlmeny,
motor som skusal do cca 140kmh - celkom sa dalo, aj ked je pravda, ze od cca 110kmh ho zacina byt pocut, ale samozrejme tento jazdny rezim bude zastupeny minimalne.


Som zvedavy na dalsi priebeh zabehu - som priaznivcom "nezabehavania" motora, teda skor naopak, snazim sa ho tocit a tocit a radit a radit :mrgreen: do cca 4000 otacok.

Podla skusenosti s firemnymi autami je to neskor dost poznat - auta su potom zivsie a maju mensiu spotrebu :wink:
ix20, 1,4b, 2013
JoDo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 15 dub 2013, 11:57
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Už brzy

Příspěvek od JoDo »

Zatím mám najeto skoro 3000 km a jsem taky spokojenej. V nižších rychlostech má dobrý záběr. Nad těch 80 km/h už je to trochu línější. Myslím, že by tomu slušela šestka. Ta převodovka mi připadá na konci oříznutá. Do 50 km/h tam nakvedláš rychlosti do čtyřky, na rovince nebo z kopce to veme i pětku. A spotřeba mezi 6 až 7,5 l/100 km benzínu. Asi tomu trochu víc šlapu na krk :?: , ale proti spotřebě ve ŠFelicia 8-10/100 (převážně městský provoz) to je posun k lepšímu. :lol:
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
miroska
**
Příspěvky: 120
Registrován: 26 bře 2013, 18:00

Re: Už brzy

Příspěvek od miroska »

Je velká škoda,že slušní lidé a dobří diskutéři toto forum opouštějí a takové :-& ,jako např. New cust... tu parazitují.Já po dostavbě domu budu kupovat druhé auto a bude to opět :hyu: a navíc IX20 s 1,6.Jinak forda jsem již měl a děkuji,nikdy víc.Kvalitou na úrovni fiata.Toho jsem měl předtím.
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Už brzy

Příspěvek od Vilda »

Klucí ... nenechte se nikým otrávit [-X když jsem si kupoval Accenta, tak po přečtení mnoha katastrofických příspěvků, jsem chvilku uvažoval o tom, že nákup Hyundaie zruším .... a dneska můžu na rovinu říct, že vůbec nelituji toho, že jsem si :hyu: koupil !!

Na každém fóru se najde nějaký strategický génius, který všechno zná, všechno viděl a všude byl .... někde dokonce dvakrát ](*,) jen bych rád věděl, až si dotyčný zakoupí svého bezchybného Forda, jestli bude natolik frajer a napíše popravdě taky jeho negativní stránky :wink: asi ne .... nejspíš bude někde v kuchyni potajmu nadávat a na venek se tvářit, jak skvělé má auto ..... přece sám na sebe nevytroubí, že je vlastně blbec :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
miroska
**
Příspěvky: 120
Registrován: 26 bře 2013, 18:00

Re: Už brzy

Příspěvek od miroska »

Vildo =D>
JoDo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 15 dub 2013, 11:57
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Už brzy

Příspěvek od JoDo »

Třeba si to taky koupí. Když se zamyslí, tak mu musí dojít, že ti, kterým se to auto líbí a jsou spokojení sem většinou nepíšou. :D (Já osobně sem chodím na rozumy.)
Ten den, kdy jsem si to objednal a zaplatil zálohu, jsem objevil toto fórum. Po přečtení mě polil studený pot :cry: , co jsem za trotla. Pak jsem se zamyslel a došel k výše uvedené úvaze :idea: a mohutně si oddechl. Skutečnost mi zatím dává za pravdu =D> .
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
Uživatelský avatar
firefighter32
*
Příspěvky: 18
Registrován: 05 říj 2013, 21:51
Bydliště: Hodonínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Už brzy

Příspěvek od firefighter32 »

JoDo píše:Třeba si to taky koupí. Když se zamyslí, tak mu musí dojít, že ti, kterým se to auto líbí a jsou spokojení sem většinou nepíšou. :D (Já osobně sem chodím na rozumy.)
Ten den, kdy jsem si to objednal a zaplatil zálohu, jsem objevil toto fórum. Po přečtení mě polil studený pot :cry: , co jsem za trotla. Pak jsem se zamyslel a došel k výše uvedené úvaze :idea: a mohutně si oddechl. Skutečnost mi zatím dává za pravdu =D> .

Ahoj, tak já to měl podobně - první si objednal a pak četl fórum :-) Příští středu si jdu pro auto, tak snad bude v pořádku nebo jinak, snad se mi v něm bude jezdit lépe než ve skoro 17 let starém scénicovi.
Tom
Hyundai ix20, 1.6, Trikolor +Essential
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: Už brzy

Příspěvek od PALI-PALI »

nove je nove.

Necakat zazraky - tie sa nedeju.

skratka - pocas zaruky sa o problem postara vyrobca, po skonceni zaruky po tebe nestekne ani pes.

Tak to uz dnes chodi.

Hyundai nie je o nic lepsie, ani horsie auto ako ine.

Ma len dve vyhody: dlhsiu zaruku (aj ked si ju sakra priplatis kvoli fakt ze drahemu servisu) a celkom spolahlivu mechaniku (aj benzinove aj dieselove motory su OK).

Spracovanie, lak, jazdne vlastnosti = slaby priemer.


Skratka bezny spotrebny material pre ludi, ktori auto neriesia, ale sa na nom vozia.
ix20, 1,4b, 2013
bask
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 úno 2011, 14:03

Re: Už brzy

Příspěvek od bask »

JoDo,firefighter:Tak to já to měl trochu jinak, já od r. 2011 četl a v 2012 koupil :D :D . Šel jsem z Kii Sephie, chtěl jsem krátký auto s pátejma dveřma se slušným vnitřním prostorem a zavazadlákem, žádnou 4,60 a více m krávu, všude se s ním vejdu,motor 1,6 jede slušně, zkrátka jsem spokojen, nelituju.
JoDo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 15 dub 2013, 11:57
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Už brzy

Příspěvek od JoDo »

firefighter: hodně spokojených kilometrů, po Felině se mi to zdá výborné. I když mám zkušenosti s podnikovou Fábií, ale ta se mi zdá taková stísněná i oproti Feldě

bask: ty jsi to udělal, jak to má být. I když já bych po pročtení fóra asi dlouho váhal. Víceméně jsem do toho spadl a doufám, že šťastně. I když, při mém ročním nájezdu... :mrgreen:
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
Odpovědět

Zpět na „ix20“