black_sheep's coupe 1996

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

tak přední plechy nový, zadní od coupe102. brzdiče přední repas namontovaný, zadek bude zejtra.. ložiska přední nový. učet nechci vidět. masakr to bude. snad to bude brzdit jak vyšinutý :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od Lhoty »

člověče dej to do šrotu, a za ty prachy co do toho dáváš kup nový VW a budeš mít klid a pohodu :D :D
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

tak auto opravený. luxusní, už jsem se dostal s nákladama za čtyři roky na cenu vybavené fungl nové i30.

never more.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

a to mám ještě v hajzlu řízení, klimatizaci... :lol: první oprava za deset a druhá taky tak nějak. no že bych se na to nevysral. řeším kam to auto dám, asi někam do muzea.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

mě tak napadlo že jsem si četl jaké jsou rozdíly mezi G4GC a G4GF, tedy motory v coupe RD - Beta a coupe GK - Beta II.

našel jsem, že u GK jsou zase mechanické zdvihátka, místo hydroštelů. Je to skutečně tak? musí se nechávat seřizovat ventily jednou za čas? nevíte co by stála sada a jestli to bude pasovat do G4GF? skutečně bych se té cvakací kraviny rád zbavil. :?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od Hardcam »

Jee, mne nebudou cvakat ventily, jo? :mrgreen: to je dobre :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

pomohlo ti tenkrat nalejt 10w olej? já dávám stále 5w ale prešel jsem z castrolu na valvoline, tak uvidíme :mrgreen: vždycky to půlky výměny to necvaká vůbec a pak to cvaká studený :roll: možná to ani není chyba jako vlastnost; nezní to jako že by se mělo auto rozpadnout, ale mému přísnému uchu to nelahodí :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od Hardcam »

black_sheep píše:pomohlo ti tenkrat nalejt 10w olej?
Ne, do Nexie i Lantry jsem lil 10W40 od zacatku vlastnictvi. Pomohla medovina, naprosto spolehlive, jako vetsine lidi tady. Medovina, laicky receno, jen meni viskozitu oleje, je hustsi. Je na bazi oleje.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

zase tak kritický na to lejt něco do motoru co tam v ideálním případě nepatří, to se mi nechce :lol: uvidím za pár let :twisted: tím že prostojí většinu roku v servisu tak vydrží skutečně dlouho :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od Bolo »

že se na to nevyse*eš :mrgreen: , to jsi mohl mít už dávno nějaké GK.... Blacku máš ženskou? Já bych už visel za kule v průvanu, kdybych vrážel tolik peněz do auta :mrgreen: :lol:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

mám, už pět let, tak si zvykla :lol: copak GK bych mohl mít... :mrgreen: ale mě stačí RD :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

tak už mám auto zpátky a dostal jsem se k tomu ho projet, no a brzdí to stejně. :lol: ono si to musí sednout asi, bude to určitě i lepší když bych brzdil z vyšších rychlostí... alespoň to nedělá ty pazvuky :lol: zatím najeto pár km, takže si to fakt musí sednout.

akorát mám stále problém s tím točením volantem na místě, je to něco jako dělaj ty nový i30, akorát tohle loupe někde v motorovým prostoru. nezdá se mi že by to šlo od tlumičů, ale od toho kloubu řízení, kterej přenáší točení volantem na ty táhla řízení. bude v tom vůle a když zatočíš na jednu stranu tak to bouchne a pak táhneš ty kola a je to v pohodě, ale na druhou stranu jak pak zatočím tak zase bouchne. leda to sehnat někde použitý... co na to říká coupe102? :lol:

na zadku měnili uložení stabilizátoru a příjde mi to že to bouchá ještě víc. že by tyčky? jak poznám vadný? když za ni vezmu tak drží pevně. v lantře byli volný a mlátilo to, tak jsem je vyměnil a byl klid.

na Valvoline si motor šlape jak hodinky, to se musí nechat. uvidíme za pár tisíc km jestli to začně cvakat a jaký to bude v mrazu. :lol: musím si auto nechat ještě min. 60.000 km abych se dostal na tak nějak normální cenu za km (1,50 kč / 1 km). teď je to skoro 2 :cry: jestli já se na to nevyseru, lantru nevyhodím a nenechám si jen coupé. sice bych ho domrdal ale zase bych ho využil..

co myslíte? schovali byste si ho a udržovali co nejdelší dobu? nebo byste ho dojezdili a snažili se z toho "vyždímat" co nejvíc km? praktický to moc není, na sedan si človek rychle zvykne, to nemluvím o kombíku. myslím že mirpie by si teď asi coupé zpatky nedokázal představit tak ví o čem mluvím. a to mám jen lantru..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

ad řízení: vygooglil jsem tohle, jde o podobný auto takže to bude stejnej problém: http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema ... zeni-98407

vygoolil jsem na něj kontakt tak uvidíme, ale podle toho co všude čtu to bude převodka řízení. měl by tam být tisícihran co spojuje tyč řízení s táhlama. To se asi ani nedá sehnat co?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od Bolo »

no, pokud už tam máš tolik peněz, tak bych si to auto šetřil a jezdil lantrou.. Já bych už bych nechtěl mít jen malé auto.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: black_sheep's coupe 1996

Příspěvek od black_sheep »

ok díky za názor. já jsem narozenej ve vahách a jsem neskutečně váhavej, na všechno vidím milion pro a proti. rád připravím analýzu ale pak to rozhodujeme kolektivně :-) možná proto se mi hodí vaše názory :twisted: takže 1:0 pro to udělat z něj youngtimer - ještě 16 let musí vydržet abych ho dal na veteránský muhehe (nadsázka) :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“