Automatické dovieranie okien

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ty jsi fakt dabel. Super prace gratiluji.

Odeslano z Androidu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re:

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:Ty jsi fakt dabel. Super prace gratiluji.

Odeslano z Androidu.
:D
:P no, to asi som. Po tejto práci si dám na nejaký čas pauzu. Dostal som dobre zabrať.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
miso_rw
**
Příspěvky: 470
Registrován: 14 zář 2012, 17:28

Příspěvek od miso_rw »

Wuaw ! ;) super robota ak by si sa podujal na i30 nechal by som sa nahovorit na testovanie :)

Odoslané z SM-G800F pomocou Tapatalku
SEAT Leon ST Xcellence 1.4 TSI Pirineos Grey
Hyundai i30 9/2k12 GDI + Blue interior, Phantom black - sold
Cordoba 6L 1.4 2k4 Zlatá+ Eibach Seat Sport - sold
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re:

Příspěvek od robertbulko »

miso_rw píše:Wuaw ! ;) super robota ak by si sa podujal na i30 nechal by som sa nahovorit na testovanie :)

Odoslané z SM-G800F pomocou Tapatalku
i30 a ani ostatné modely čo nemajú všetký okná s AUTO riešiť nebudem a ani neodporúčam riešiť doma na kolene. Jedine, že by to robil niekto kto naozaj vie čo robí. Motorčeky s AUTO majú ochranu proti privretiu cudzích predmetov, ale ostatné okná nie. Ak by sa niekto rozhodol jednoducho dovrieť okná privedením napätia na kontakty motorčekov, mohlo by sa stať, že pri zamykaní auta to niekoho poriadne privrie. Božechráň, že by to bol krk vašeho dieťaťa. [-X

Najjednoduchšie by bolo kúpiť si univerzálny modul s ochranou a prispôsobiť k tomu okno vodiča s AUTO
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

vis o tomto modelu? Kre by se dal koupit jaka je cena?

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re:

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:vis o tomto modelu? Kre by se dal koupit jaka je cena?

Odeslano z Androidu.
Na aliexpesse je ich more. Stačí hľadať "window closer". Cena od cca $15,00.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

dekuji mrknu se trd je otazkou aby to slo propojit s puvodbim dalkacem

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re:

Příspěvek od robertbulko »

bony píše:dekuji mrknu se trd je otazkou aby to slo propojit s puvodbim dalkacem

Odeslano z Androidu.
Dialkové s tým nič nemá a určite to s ním ani komunikovať nebude. Celé je to o zamykcom impulze a ten príde vždy keď stlačíš na diaľkovom tlačítko zamykania. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Jsem v tomto uplna lama ;-)

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
miso_rw
**
Příspěvky: 470
Registrován: 14 zář 2012, 17:28

Re: Re:

Příspěvek od miso_rw »

robertbulko píše:
miso_rw píše:Wuaw ! ;) super robota ak by si sa podujal na i30 nechal by som sa nahovorit na testovanie :)

Odoslané z SM-G800F pomocou Tapatalku
i30 a ani ostatné modely čo nemajú všetký okná s AUTO riešiť nebudem a ani neodporúčam riešiť doma na kolene. Jedine, že by to robil niekto kto naozaj vie čo robí. Motorčeky s AUTO majú ochranu proti privretiu cudzích predmetov, ale ostatné okná nie. Ak by sa niekto rozhodol jednoducho dovrieť okná privedením napätia na kontakty motorčekov, mohlo by sa stať, že pri zamykaní auta to niekoho poriadne privrie. Božechráň, že by to bol krk vašeho dieťaťa. [-X

Najjednoduchšie by bolo kúpiť si univerzálny modul s ochranou a prispôsobiť k tomu okno vodiča s AUTO
mám všetky okná v Auto :)
SEAT Leon ST Xcellence 1.4 TSI Pirineos Grey
Hyundai i30 9/2k12 GDI + Blue interior, Phantom black - sold
Cordoba 6L 1.4 2k4 Zlatá+ Eibach Seat Sport - sold
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Kup modul na aliexpress. ;-) ceny jsou celkem v pohode.

Odeslano z Androidu.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Re:

Příspěvek od robertbulko »

miso_rw píše:mám všetky okná v Auto :)
Keďže máš všetky okná AUTO, ak chceš automatické dovieranie okien, môžeš si urobiť presne ten modul, čo som robil pre i40. :)
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Re:

Příspěvek od karelmrak »

robertbulko píše:
bony píše:dekuji mrknu se trd je otazkou aby to slo propojit s puvodbim dalkacem

Odeslano z Androidu.
Dialkové s tým nič nemá a určite to s ním ani komunikovať nebude. Celé je to o zamykcom impulze a ten príde vždy keď stlačíš na diaľkovom tlačítko zamykania. :P
Jen dávám do placu, že když jsem podržel déle zamykání na dálkáči, všechna okna se zavřela, dříve ne. A naopak při otevírání jsem přidržením mohl okna otevřít. Ovšem nebylo to Hyundai, ale spojit se to možná s dálkáčem dá, možná ne...
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Re:

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:
robertbulko píše: Dialkové s tým nič nemá a určite to s ním ani komunikovať nebude. Celé je to o zamykcom impulze a ten príde vždy keď stlačíš na diaľkovom tlačítko zamykania. :P
Jen dávám do placu, že když jsem podržel déle zamykání na dálkáči, všechna okna se zavřela, dříve ne. A naopak při otevírání jsem přidržením mohl okna otevřít. Ovšem nebylo to Hyundai, ale spojit se to možná s dálkáčem dá, možná ne...
karelmrak, keby si nekecal :roll: Bony a ja sme sa bavili o dovieraní pre i30, pretože on toto auto má. Tvoja skúsenosť pravdepodobne pochádza z koncernu VW, alebo inej značky kde majú dovieranie okien od výroby. U :hyu: je to o inom. Dialkovým okná nedovrieš a môžeš si ho stláčať koľko chceš.

Napíšem to ešte raz. S diaľkovým ovládaním to nič nemá aj keby to zrovna s ním fungovalo. Nie je to vec diaľkového, ale jednotky ktorá ten signál počúva, vyhodnocuje a posúva ďalej.

V :hyu: neexistuje možnosť ovládať okná softvérovo a teda neexistuje možnosť ovládať ich preprogramovaním správania diaľkového ovládania. Preto som napísal o využití zamykacieho impulzu ako o ceste k dovieraniu.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Re:

Příspěvek od karelmrak »

robertbulko píše:
karelmrak píše:
robertbulko píše:
Jen dávám do placu, že když jsem podržel déle zamykání na dálkáči, všechna okna se zavřela, dříve ne. A naopak při otevírání jsem přidržením mohl okna otevřít. Ovšem nebylo to Hyundai, ale spojit se to možná s dálkáčem dá, možná ne...
karelmrak, keby si nekecal :roll: Bony a ja sme sa bavili o dovieraní pre i30, pretože on toto auto má. Tvoja skúsenosť pravdepodobne pochádza z koncernu VW, alebo inej značky kde majú dovieranie okien od výroby. U :hyu: je to o inom. Dialkovým okná nedovrieš a môžeš si ho stláčať koľko chceš.

Napíšem to ešte raz. S diaľkovým ovládaním to nič nemá aj keby to zrovna s ním fungovalo. Nie je to vec diaľkového, ale jednotky ktorá ten signál počúva, vyhodnocuje a posúva ďalej.

V :hyu: neexistuje možnosť ovládať okná softvérovo a teda neexistuje možnosť ovládať ich preprogramovaním správania diaľkového ovládania. Preto som napísal o využití zamykacieho impulzu ako o ceste k dovieraniu.
Buď laskavě slušný a nevyjadřuj se vulgárně, neobjevils Ameriku, psal jsem, že to bylo auto jiné značky a také jsem jasně psal, že to dávám jen do placu, že to někde jde, samozřejmě se jedná o vyhodnocovací jednotku, to snad vědí všichni, nejen ty. Někdy mám pocit, že tenhle server považuješ už za svůj...
Odpovědět

Zpět na „i40“