lupání v přední nápravě

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

lupání v přední nápravě

Příspěvek od Karlosy »

Ahoj, dneska mi tak nejak začalo lupat jakoby od praveho predniho kola. jde to slyset kdyz prejedu nejakou kaluz nebo hlavne kdyz trosku ostreji zabrzdim. Nevite co to muze zpusobovat? Diky :roll:
Hyundai i40, 2012 Premium
Reklama
 

Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

nebo pod pojmem lupani je asi lepsi rict slabe bouchani. Zkousel jsem jsem zacloumat s kolem do stran a zadnou vuli jsem necitil (kolo bylo na zemi). Myslite spis tycky stabilizatoru nebo trmen brzdy. nesetkali jste se s timto nekdo?
Hyundai i40, 2012 Premium
ppaajjaa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2007, 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od ppaajjaa »

Karlosy píše:nebo pod pojmem lupani je asi lepsi rict slabe bouchani. Zkousel jsem jsem zacloumat s kolem do stran a zadnou vuli jsem necitil (kolo bylo na zemi). Myslite spis tycky stabilizatoru nebo trmen brzdy. nesetkali jste se s timto nekdo?

Ahoj ,lupalo mi tam take, kdyz jsem prejel nejaky vetsi hrbol a byly to utrzene tycky stabilizatoru. Ale pri brzdeni nebyl problém. Navic zda je stabilizator v poradku poznas snadno... A podle mne pokud chces zjistit zda ma kolo nekde vuli tak je potreba auto zvednout...
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

dal jsem to dneska do servisu (auto kelly) a rikali, ze je to spatna guma u stabilizatoru, tak nevim. Zitra to bude hotovy, tak uvidime :)
Hyundai i40, 2012 Premium
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

tak hotovo vyreseno. Vymeneny tycky stabilizatoru :)
Hyundai i40, 2012 Premium
ppaajjaa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2007, 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od ppaajjaa »

Karlosy píše:tak hotovo vyreseno. Vymeneny tycky stabilizatoru :)

To je dobre, kolik to stalo?
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

Nechaval jsem menit palivovej filtr, ty tycky stabilizatoru na obou napravach a opravit stnahovani okna u ridice. Cele to stalo 2500,- z toho bylo za material myslim kolem 1000Kc (ten filtry a ty tycky) mam pocit, ze za filtr uz mi rikali nekdy driv necelou petistovku.... Jinak s praci jsem docela spokojen (euro auto BM, Brno) Jen to okno predtim litalo v te stahovacce tak nejak, ze kdyz se stahlo a pak se melo vytahovat, tak se sprajclo a muselo se tomu pomoct rucne :) Ted nejak pozohybali tu stahovacku a VELICE dukladne promazali (umyvat vsechno od maziva kolem byla docela zabava :lol: ). Sice uz to jezdi nahoru a dolu jak o zivot, ale zase to okno tam ted sedi nejak nakrivo (o par mm je v predu niz nez v zadu pri vytahnuti), ale ve 130km/h na dalnici uz ta skvirka udela docela solidni hukot :twisted: Sice je schovana pod tesnenim, takze zatykanni asi nehrozi, ale je tam :roll: Takze mi asi nezbyva nic jineho nez sehnat nekde funkcni stahovacku :roll:
Hyundai i40, 2012 Premium
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“