Anténa u modelu 2002 a novější

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Anténa u modelu 2002 a novější

Příspěvek od Vasco »

Pánové, jak bych mohl vyřešit nehezkou dlouhou anténu na coupé 2002? Máte někdo zkušenosti např s elektrickou výsuvnou? Nebo jste ji nějak zkracovli? Díky, V.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

no, elektricky výsuvnou maj jen Coupé 1.generace + facelift. Nevim, proč u verze GK el. výsuvnou nahradili tímhle prutem...Možná by ta el.výsuvná šla dodělat, třeba použít z verze 1, ale byl by to už zásah do karoserie, navíc bys musel natáhnout kabel s konektroem od radia, ale to by bylo to nejmenší...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Anténa

Příspěvek od Vasco »

Myslím, že kabel tam vede. Přemýšlím o nějaké elektrické. V Brně mají originál Hyundai Coupé za cca 5000,- :-(((
Uživatelský avatar
Airfan
*
Příspěvky: 41
Registrován: 04 črc 2007, 11:11

Příspěvek od Airfan »

mám model 2002 - ve výbavě byla elektrická výsuvná - že by pozůstatek z první generace? Je v pravém zadním blatníku
Tiburon 2.0 FX , model 2002 , Žatec , Most
Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Příspěvek od Vasco »

Airfan píše:mám model 2002 - ve výbavě byla elektrická výsuvná - že by pozůstatek z první generace? Je v pravém zadním blatníku
Zajímavé. já mám taky model 2002 a je tam pouze asi metrovej drát:-( Bude to tím, že je to dovoz a výbavy různých zemí se zřejmě liší.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

A já nemám žádnou :P
Ale vážně: v 2007 je anténa v zadním okně, tak pokud bys sehnal to okno, třeba by to šlo nějak připojit :wink: ...ale to bude asi dražší než výsuvná anténa, řekl bych.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

antenni prut si muzes koupit ruznej tuningovej kdyz tam pujde nasroubovat me ten co tam je zase tak nevadi , jen se hold elektricky nevysouva ale bez toho si myslim ze se obejit da :) to me tam vic nesedely zadni lampy, jen gumovy koberecky a takovy veci nez zrovna antena a koukam ze mas stejnou i barvu :) ale v ruznych shopech sem druhu anten videl mraky tak koupit jinej design a je to , jen aby kdyz bude moc pekna ji nekdo nekradl .

Ja sem jen koupil hezky cepicky na ventilky a uz mi je 2x nekdo corkl tak u nas kde zijou lidi co vsechno kradou se tyhle veci kupuji tezko no co de oddelat je potencialne lehce "ztratitelne" :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Anténa

Příspěvek od Vasco »

DEDe píše:antenni prut si muzes koupit ruznej tuningovej kdyz tam pujde nasroubovat me ten co tam je zase tak nevadi , jen se hold elektricky nevysouva ale bez toho si myslim ze se obejit da :) to me tam vic nesedely zadni lampy, jen gumovy koberecky a takovy veci nez zrovna antena a koukam ze mas stejnou i barvu :) ale v ruznych shopech sem druhu anten videl mraky tak koupit jinej design a je to , jen aby kdyz bude moc pekna ji nekdo nekradl .

Ja sem jen koupil hezky cepicky na ventilky a uz mi je 2x nekdo corkl tak u nas kde zijou lidi co vsechno kradou se tyhle veci kupuji tezko no co de oddelat je potencialne lehce "ztratitelne" :)
Jasně, anténa není tak důležitá a kromě toho mám auto chvilku. Jen je to zatím jediná věc, která by mi vadila a třeba než jde člověk do myčky, tak se na to musí myslet. Ty cikorky dneska ukradnou co se dá:-)
PS: ta naše barva je ale pěkná:-))
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

jo stribrna je elegantni ne az tak zavodni tak pusobi zase trosku jinak , puvodne sem mel v planu jinou barvu ale nakonec sem zjistil ze i na lidi pusobi stribrna nejlip:D Ja kdyz jezdim v aute casto v obleku tak se to proste hodi jako elegantni imidzovka :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Ja mam taky GK, antena je vysuvna auto bylo kupovane v CZ. Nebylo teda mnou a je to rv2004. Chci tam ale davat tu zraloci ploutev na strechu ale tot asi vse v zime kdy pujde auto na vic veci :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak to mi uniklo, že některé verze GK mají výsuvnou anténu..Většinou jsem viděl jen ty s těmi šroubovacími pruty
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Vasco
*
Příspěvky: 61
Registrován: 22 črc 2008, 15:03

Příspěvek od Vasco »

Tak do té žraločí ploutve bych šel! Nemáte s tím někdo z vás nebo z vašeho okolí zkušenosti?
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

No ja jsem to resil primo v Hackach. Problem je ten ze se musi vyhazet skoro celej tapec uvnitr, na protazeni kabelu, vrtat do strechy, a ten zadni blatnik kde by pak zustala dira, tak by se mel spravne navarit, zakitovat a strikat. Takze ono ta antena jako takova vychazi nekde 600-800Kc kombinovana s GPS. Ale ten zbytek vyjde na batoch. Ja to svoje coupe budu nechavat strikat stejne cele takze me uz to nejak nevytrhne. Ale delat to jen tak kdyz je lak ok je celkem maso:(
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no tak to je fakt blbost potom davat takuto antenu vrtat do strechy potom gitovat a este ktomu navarat to ked este nehodou poseru tak skoroduje cela kapota podla mna kupit klasicku malu antenku a hotovo a podla mojho dojmu by sa tam ta zralocia plutva ani nehodila videl som to na par autach a moc sa mi to nelubiloa ale to je zas vec vkusu
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

tu je jedna stranka kde predavaju antenky a kopec inych veci
http://www.arkspeedracing.com/SearchResults.asp
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“