chladice

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

chladice

Příspěvek od dzakobo »

ahoj mam na vas dotaz. mam v aute klimu a vim,ze pri spusteni klimy se automaticky sepne 1 chladic.ale co ten druhy?v servisu mi tvrdili,ze by se snad mel roztocit i ten druhy..jeste se mi nestalo aby se nekdy roztocil..jinak jsou zkousel ten samotny ventilator a ten funguje bez problemu,ale nevim kdy by se mel sepnout..jestli az kdyz bude opravdu zle a motor bude mit cervenou??...kdyby jste nekdo vedel tak diky za odpoved
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Reklama
 

zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

ked pustis klimu tak je ok ze sa pusti jeden vetrak a ked nevies ci ti ide druhy tak pridaj plyn na mieste a sleduj teplotu a cakaj kedy sa pusti ten druhy. dlho mu to trvat nebude. vyskusaj, nemas co pokazit ked budes sledovat teplotu.
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
Georg
*
Příspěvky: 31
Registrován: 20 črc 2005, 12:24
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Georg »

Ventilátor pro klimu se rozběhne, když ji zapneš, ten druhý za chladičem spíná přes čidlo teploty jen vyjímečně, když teplota vody dosáhne asi 96 stupňů. V autě za jízdy to ani nepoznáš. Mě sepnul jednou, když jsem táhl
Felicii na laně docela do kopců. Pak samozřejmě běží, i když vypneš motor, dokud voda trochu nevychladne. Jinak v servisu plácaj mechanici někdy strašný pitomosti.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“