Nabídka coupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Nabídka coupe

Příspěvek od xpetan »

Zdravim borci, neznáte někoho, nebo neuvažujete i vy o prodeji coupe?Ja marně koukam každý de na inzeráty, jestli se nebojeví nějaký pěkný coupe, ale zatím vidím většinou jen bazarovy auta vekterý nemám ani nejmenší důvěru..
Sháním Coupe 2,0 (může být i 1,6) r. v. tak od 97, aby byl ve slušném stavu.
Prosím nevíte o někom?Já už sem zoufalej.
Reklama
 

Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od delphino »

to zalezi kolik na nej mas, nekdy je dobry kouknout se kolem pohranici, vyjdou levneji a pokud nemas znamy, tak jsou firmy, kteri ti za dobrou cenu pro nej zajedou, vyridej papiry,prepis, kontrolu vozu, nekdy muzes jet i s nimi : )
Hyundai coupe 1.6 98 16V
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já bych chtěl prodat to svoje, tak jak je, ale cena se ti asi líbit nebude :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka coupe

Příspěvek od David PLEVA »

xpetan píše:Zdravim borci, neznáte někoho, nebo neuvažujete i vy o prodeji coupe?Ja marně koukam každý de na inzeráty, jestli se nebojeví nějaký pěkný coupe, ale zatím vidím většinou jen bazarovy auta vekterý nemám ani nejmenší důvěru..
Sháním Coupe 2,0 (může být i 1,6) r. v. tak od 97, aby byl ve slušném stavu.
Prosím nevíte o někom?Já už sem zoufalej.
Toť ale celkem těžká věc. Nenapsal jsi, jak vysoká by měla být pořizovací cena, popř. jestli máš nějaké speciální požadavky na výbavu popřípadě barvu (stačilo tmavší nebo světlejší barvy). já jsem sice Sonaťák jako poleno, ale kdybych měl vybírat nějaké Coupé, se kterým by mohla jezdit manželka, tak bych volil asi tohle:

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6566545

nebo tohle:

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6695555
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

Z hranice uz sem je, ale ve finale to auto bylo neco jinyo nez rikali do telefonu (prorezle, klepaly zdvihatka...)
No mam zkrátka smůlu na auta.
Tak sem chtěl poprosit o pomoc vás:-)
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

tak do tech 70 000Kč bych chtěl, barva celkem jedno, neradši bych červenou, nebo černou ale není to podmínka, jinak žádný extra podmínky nemám
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr Meduza »

no ja sem premejslel, ze bych mozna vymenil za zeleny, ale vzhledem k tomu co na nem mam a LPG bych to bud musel prehodit, protoze to asi tezko nekdo zaplati
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od delphino »

Dr Meduza píše:no ja sem premejslel, ze bych mozna vymenil za zeleny, ale vzhledem k tomu co na nem mam a LPG bych to bud musel prehodit, protoze to asi tezko nekdo zaplati

Oh meduzo, zelena je ta nejvic fuj na coupe, proto jsou zeleny coupe jedny z nejlevnejsich: )))

Ja hledal taky do 70,ale chtel jsem mit klimosku, pokud ti na ni nezalezi, tak mas vetsi vyber,nevim jestli jsou jeste aktualni,ale co tyto:
http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 41801.html

http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 94672.html

jinak bych se autobazaru nebal, pokud neco o autech vis, vis, kam se podivat a co to ma mit,nemit, tak je jedno jestli jedes k soukromnikovi ci bazaru, hlavne v bazaru ti udelaj vsechnu administrativu kupni smlouvu,zaridi odlhaseni na urade atd., teda musi to byt bazac,co ma aspon naky reference..u soukromnika nevis,co je to za typka,muze byt sympatak,co taha auta z holandska a dlatem pozmenuje vin kody: )))
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od delphino »

jinak muj tajnej tip,kdyby prisel inzerat driv,tak by me svrbela ruka,at uz to ma najeto klidne trista,porad je to pekne vybarveny :P :P
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

s tim by sis s prominutim nasr.. do bot, protoze s tim autem jezdil stopro nakej "zavodnik" a tyhle magory vzdycky vidim skocit do auta, prislapnout kudlu na plyn protoze je na dohled naka slecna, at to ma studeny, nebo nema to neresi.. :lol:

a s tou zelenou taky nesouhlasim! ja mel na vyber mezi zelenym a modrym kdy jsem kupoval coupe, a kdyz mi zeleny pred nosem prodali, tak jsem to malem obrecel - kdyz byli obe v podobnym stavu, za podobny penize.. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

Ja bych pořád radši preferoval soukromníka, je daleko menší pravděpodobnost , že tě napálí.
A k těm formálnostem:autobazar ti vždycky napíše takovou kupní smlouvu, aby jsi mi to auto ve finále nemohl vrátit.
Na to auto z Německa sem taky koukal, ale když to tak vezmeš, tak tam má jenom jinej přední nárazním, nalakovanou přední kapotu a polepy.

Líbí se mi to auto jak jsi poslal, ale připadá mi, že jak jsou dveře u řidiče , tak u toho je promáčklina. Taky se mi nelíbí, že je to předváděcí vůz, to tomu asi každej dával:-) http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 94672.html
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

xpetan píše:Ja bych pořád radši preferoval soukromníka, je daleko menší pravděpodobnost , že tě napálí.
A k těm formálnostem:autobazar ti vždycky napíše takovou kupní smlouvu, aby jsi mi to auto ve finále nemohl vrátit.
Na to auto z Německa sem taky koukal, ale když to tak vezmeš, tak tam má jenom jinej přední nárazním, nalakovanou přední kapotu a polepy.

Líbí se mi to auto jak jsi poslal, ale připadá mi, že jak jsou dveře u řidiče , tak u toho je promáčklina. Taky se mi nelíbí, že je to předváděcí vůz, to tomu asi každej dával:-) http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 94672.html
Po Novem roce asi budu prodavat sveho milacka ale do te doby uz asi urcite nejaky pekny coupatko sezenes :)
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Limitz »

a co takhle mrknout do sekce prodám :wink:
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

Heh diky moc, brouzdam po celem internetu, ale tohle sem nějak prošvihl:-)
m.hodon
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2008, 16:28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m.hodon »

tak hlavne si prosim ta neber auto z aaa auto bo mam znameho ktory si ho tam kupil isiel do mycky odtrhol spätak a nasiel tam nahradne kluce a technicak su to zlodeji.odporucil by som ti sa pozriet na mobil.de tam som nasiel aj ja moju eleonor :D za velmi dobru cenu a ani nebola daleko
Odpovědět

Zpět na „COUPE“