Nokian WR G2

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Nokian WR G2

Příspěvek od wasek »

Máte někdo zkušenosti se značkou Nokian a konkrétně s Nokian WR G2?
http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneuma ... &prumer=14
Osobně se mi líbí i vzorek Nokian W.
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Reklama
 

Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Re: Nokian WR G2

Příspěvek od Playgamer »

wasek píše:Máte někdo zkušenosti se značkou Nokian a konkrétně s Nokian WR G2?
http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneuma ... &prumer=14
Osobně se mi líbí i vzorek Nokian W.
ahoj no ... nokiany nejsou spatny ... ale obecne proste micheliny the best, vyzkousel jsem a uz nikdy jiny :)) barumky? no fuj ... strasne rychle ubyvaj za tu dobu co jsem vyzkousel micheliny nez jsem je dojel tak jsem menil 3x barumky :)) jak ja vzdycky rikam radeji dam za gumy o 2 tisice vic ale budu mit pocit bezpeci :)
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokian WR G2

Příspěvek od Borek »

:lol: :lol: :lol:

Vzorek je zajímavý,pneumatika má průměrné jízdní vlastnosti.Pokud ti nejde vyloženě o tvar vzorku,ale o jízdní vlastnosti za velice dobrou cenu,tak je odpověď jednoznačná-kup Goodyear Ultra Grip7 :!: -jsou ještě levnější(kolem 1100,-Kč)a mezi zimníma pneu opravdu špička.Skvělé jsou také Dunlop SP winter response,ale ty už jsou trošku dražší(kolem 1400,-Kč).Hlavně zapomeň na Michelin :roll: ,i v zimních pneu je to druhořadý předražený šmejd s jízd.vlastnostmi nedosahujícími ani kvalit čínských zimáků za zlomek jejich ceny(Michelin Alpin a3-ruce a peněženku rychle před nimi schovat :mrgreen: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokian WR G2

Příspěvek od wasek »

Borek píše::lol: :lol: :lol:

Vzorek je zajímavý,pneumatika má průměrné jízdní vlastnosti.Pokud ti nejde vyloženě o tvar vzorku,ale o jízdní vlastnosti za velice dobrou cenu,tak je odpověď jednoznačná-kup Goodyear Ultra Grip7 :!: -jsou ještě levnější(kolem 1100,-Kč)a mezi zimníma pneu opravdu špička.Skvělé jsou také Dunlop SP winter response,ale ty už jsou trošku dražší(kolem 1400,-Kč).Hlavně zapomeň na Michelin :roll: ,i v zimních pneu je to druhořadý předražený šmejd s jízd.vlastnostmi nedosahujícími ani kvalit čínských zimáků za zlomek jejich ceny(Michelin Alpin a3-ruce a peněženku rychle před nimi schovat :mrgreen: ).
O nich jsem už taky uvažoval, ale pneumatikář mi to rozmlouval, prý "nemají žádnou středovou lamelu na odvod vody". osobně si myslím, že voda uniká právě těmi lamelami odstředu. Jinak UG 7 se mi líbí dost, jen zvažuju, zda nejít do UG7+, mají prý lepší složení a nerad bych u UG7 objednal rok starou gumu.
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
Odpovědět

Zpět na „COUPE“